30% מהנוער יעשה הכל כדי להתחמק מקרבי" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

30% מהנוער יעשה הכל כדי להתחמק מקרבי"

Rule The Pc

Recommended Posts

מה שכל מי שעבר צו ראשון צריך לדעת זה ש97/56/90 יש כמו מים, וזה לא מבטיח לך לא טייס ולא שייטת. מה שזה כן מבטיח זה צוות אויר ויום סיירות. בפרופיל, דפ"ר וקבא לא משוקלל כמעט כלום ממה שחשוב בימי השדה/גיבושים. אז אם יש מישהו כזה שלא קיבל כלום, יכול להיות שהוא פשוט לא מתאים לכלום ואין מה להאשים את הצבא.

כשחושבים על זה, 30% שיעשו הכל כדי לצאת מקרבי זה לא ממש נורא, זה משאיר 70% מה 80% שמתגייסים שיבואו להגן על המולדת (או על ההתנחלויות) בבוא העת. לדעתי גם צריך להבדיל בין ג'ובניק לג'ובניק. יש את זה שמוכר בשק"מ ויש את זה שמתקן את המכ"מ - זה פשוט לא אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי לא קראתי את כל התגובות אבל ראיתי כמה שנגד קרבי ו מעדיפים הכל חוץ מי זה

אבל נחשו מה אנחנו חיים במדינה שתמיד מותקפת ו במצב מלחמה אז אם אנחנו לא נילך להגן על כולנו מי כן????

מי יגן על התחת ההחשוף שלכם , מי יגן על המשפחה ו החברים שלכם מה אין לכם שום כבוד אתם חושבים רק על עצמכם ו זה אומר משהו עליכם....

אני לא יורד או אומר משהו על אלו שיש להם בעיות רפואיות או אלו שיכולים לעזור אחרת כמו אלו עם השכלה טובה שיושבים במודיעין ו עוזרים לנו במשימות...

אני לא אומר שקרבי זה קל ואתה ממש "נהנה" אבל בכל זאת כמו שמי שאמר פעם אל תחכו למה שהמדינה יכולה לעשות בישבילכם אלא מה אתם יכולים ל עשות בישבילה ואם אף אחד לא יעשה דבר וואלה נחשו מה כולנו מתים אז מה שיש לצבא פשלות עדיין אנחנו חיים וזה מה שהכח חשוב אף אחד לא מושלם ו גם לא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

so

אני גם עשיתי את המבחנים וגם כמו אחיך סימתי עם 56, וגם אני הייתי בירפא, וגם אני בגיבוש חובלים, ואני חושב שאני צריך להתגייס עם פז"מ של חודש

עם כל הזמן הקדשתי לצבא והמיונים

וגם אני לא קיבלתי שום אחד מהדברים וגם אני הולך ליחידה "רגילה גדודית" ואין שום רע בזה

בקיצור אתה ילד קטן וחסר אינטלגנציה כולשהיא, ואתה מנסה להוריד את המוטיבציה לאנשים אחרים שכן רוצים

לתרום

תתפלא כמה חיילים עם דיעה כזאת אני פגשתי...אנשים שהתגייסו ליחידה מיוחדת...ואמרו "או סיירת או ניירת".

ואז קשה להם, הם נשברים וחותכים דרך הקב"ן לג'וב נוח בבסיס חצי דקה מהבית.

לדעתי אנשים צריכים לעשות בצבא מה שהם יכולים מבחינה פיזית ושכלית בשילוב ולרוב הצבא דווקא עושה את זה

ברמה סבירה, שכמובן מועילה יותר לצבא, אבל זה כל העניין בלשרת בצבא, לעשות מה שהצבא צריך.

מה שאני באמת לא מבין למה יש פה אנשים ששנה שנתיים לפני גיוס אם לא יותר...מרצים על לאן להתגייס

ומי משתמט ומי לא! קודם נראה מה ייצא ממכם אחרי זה דברו על אחרים.

חוץ מזה על גיבושים ומיונים לקבל פז"מ זה מצחיק כי...זה לא צבא!!! זה גיבוש...אם אתה רוצה

אתה יכול ללכת משם ברגע שאתה חותם וויתור...אף אחד לא מחזיק אותך בכוח, ויישלח אליך

משטרה צבאית אם לא תגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה רק אם אתה נכנס למסלול...ואם אתה נהיה טייס

ומסיים מסלול של שלוש שנים תסכים איתי שזה לא משמעותי...כשיש לך 9 שנים לשרת :)

הבנתי שניסחת את דבריך בצחוק...אבל זה העלה בי רצון לכתוב על משהו שמציק לי בהרבה

אנשים שמתגייסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שעשו את הסקר בשכונה של פרזיטים שמנים וטחונים, אלא שאנשים הגזימו. יותר מ50% לא רוצים ללכת לקרבי, חלק קטן מהם יעשה "קצת" בשביל לא ללכת (קב"ן, הורדת פרופיל, לשבת בכלא...) ואחרים ממש יעשו "הכל", אבל הם לא 30%. תחשבו על סוקר ששואל אותך שאלות בטלפון, לא תגיד לו הכל כדי לנפנף אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא לא צריך עוד אחד בגולני\גבעתי\מה שלא יהיה. את אלו יש בשפע.

גם ביחידות המובחרות, הביקוש עולה by far על ההיצע.

הצבא צריך אנשים טכנולוגיים טובים. כלומר, עתודאים, או סתם חבר'ה מוכשרים. כך אמר הרמטכ"ל בעצמו.

התרומה של אדם טכנולוגי טוב שהולך למודעין, למשל, גבוהה בהרבה מאשר התרומה שלו אם היה הולך לקרבי (כל קרבי). מי שמכיר את המערכת מבפנים, יודע על מה אני מדבר.

אם אתם רוצים קרבי, יופי, אבל זה לא מה שהמדינה צריכה - יש לה מזה מספיק. אל תתרצו את זה כ"תרומה", אתם פשוט מחפשים אקשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...