*למה שיתוף האינטרנט עובד בצורה חלקית?* - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*למה שיתוף האינטרנט עובד בצורה חלקית?*

1

Recommended Posts

למה אתה מגדיר DNS לבד? תיתן לDHCP לעשות הכול בעצמו ולראות אם ככה הבעיה נפתרת ועוד משהו ברגע שיש לך ניתוק כזה תיכנס למיקומי רשת ואז לחיבורי רשת ותראה אם יש לך שם אייקון של מקושר דרך שער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אתם לא תאמינו, אני בעצמי לא מאמין ולא מצליח להאמין שכנראה פתרתי את הבעיה הזאת שליוותה אותי חודשים ועשתה רק צרות ובלאגן עם אמא והמשפחה.

היום זה הגיע לשיא, ניסיתי לקנות חשבון בSKYPE ובאמצע ההרשמה האינטרנט הפסיק, ניסיתי הכל ושום דבר לא עזר, כל מה שאמרתם ניסיתי וכלום,

אמרתי לעצמי שהמחשב חייב פרמוט, כי זה הדבר היחיד שלא ניסיתי.

בסופו של דבר חשבתי לעצמי שאולי בעצם הבעיה היא לא במחשב המשפחה אלא במחשב הראשי שאליו מחובר המודם.

ניסיתי להתנתק מהאינטרנט ולהתחבר ועדיין לא עבד, אח"כ חשבתי לעצמי, מה עוד יכול לגרום לכך שאיי סי קיו, סקייפ ומסנג'ר מצליחים

להתחבר ורק גלישה באתרים לא יכולה להתבצע, ואז עלה בראשי הרעיון ZoneAlarm.

בזמן ששוב האתרים לא עלו, ניסיתי מלא פעמים REFRESH וכלום, הלכתי למחשב הראשי סגרתי את ZA והופ האינטרנט עובד, החזרתי אותו

ואחרי כמה דקות שוב אין , ואז שוב סגרתי כדי לוודא שלא היה מדובר בצירוף מקרים, והופ שוב עובד, מכאן הסקתי שZA היא הגורם לבעיה.

מה גם שאצלי מותקנת הגרסא הכי אחרונה, ובכלל בשנה האחרונה היו המון בעיות עם ZA והמון משתמשים דיווחו על תקלות ואני בכל זאת התקנתי כי ראיתי שהכל

תקין.

בכל מקרה עכשיו אני בהתלבטות איזה פירוול להתקין במקום (דרך אגב ZA היה מוגדר טוב לשיתוף אינטרנט) ואני מקווה שהפעמיים האלה שבדקתי זה לא היה צירוף מקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...