בחירה נכונה ... התיעצות לפני . - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירה נכונה ... התיעצות לפני .

NetSpider

Recommended Posts

טוב ... חבר שלי מתכונן לקנות מחשב וביקש שאני ימליץ לו על מה לקנות..

הוא כבר היה מוכן לפני איזה חדשיים אבל אני אמרתי לו שיחכה עוד איזה חודש עד ליציאתו של Ti 4200 ...

טוב הזמן הגיעה וגם ה Ti4200 .

אז עוד הייתי נעול על אבל היום המצב השתנה לגמרי , כלומר מבחינת מחיר כבר עדיף לקחת P4 1.6A וזכרונות RDRAM לא כאלו יקרים היום ... אני גם לא כל כך רוצה לקחת בשבילו כי הוא לא כל כך מבין בכל העניין הזה :-/

כי אחרי זה יבוא עלי בטענות ,מה בחרת לי ,כל פעם ניתקע לי במשחקים ... יש לי בעיות .

ואני לא צריך את זה .

אני לעצמי אולי הייתי לוקח .. אבל כמו שהסברתי כבר שווה יותר P4 .

בקיצור הוא לוקח בלי מסך ואני התחלתי להיסתכל כבר איזה חלקים לקחת ... הוא אמר שרוצה להיכנס במסגרת של 4,000 ש"ח .

טוב הנה בנתיים מה שבחרתי :

P4 - 1.6GHz 478PIN 512k Cache

ASUS P4T-EM(850/478Pin

SAMSUNG RDRAM 256MB-800MHZ

Seagate Baracuda 60GB 7200RPM

MSI G4 Ti4200

טוב עכשיו זה עומד על 4,200 ש"ח ... כבר עברתי את המסגרת ואין פה לא כרטיס קול לא ספק לא מארז ולא CD-rom .

בקיצור אני אשמח לשמוע לעצות מה אפשר לעשות אולי קצת לרדת במחיר אולי איזה לוח זול יותר ... או משהו .

בעיקרון הוא צריך את זה למשחקים , הוא רק אמור לשחק ,ולא להיתעסק עם חום וכל הדברים האלו רק שתבינו ...

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מחליף את הלוח אם ל-

Abit TH7-II, כי ללוח של אסוס יש מגבלה של עד 150 בביוס ואני לא יודע עד כמה אפשר להגיע דרך הג'מפרים.

זיכרון- במקום 256MB הייתי ממליץ לך לקחת PC1066 128*2.

כל השאר בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רוצה להוריד במחיר ותה נותן לו קפיצה של 1000 שח.

העצה שלי לנסות ולקחת את רוב הדברים בבנדל.

לדעתי את לא תרד למחיר הדרוש בחומרה הזו.

תחליף ל ואז יש בנדלים מעולים בזול. 2000-2400 למעבד+זכרון+לוח, ואז עוד 1100 לכרטיס מסך ו עוד 500-900 לשאר שזה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין בקשר לבנדלים ... אבל אני פשוט לא רוצה שיהיה לבן אדם זה ...

כי זה פשוט לא בשבילו .. אני לא יוכל לבוא עליו כל פעם שתהיה בעיה אצלו , ואתם יודעים שמערכת מבוססת תהיה יותר Stable .

אני מעדיף שיהיה לו P4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות האהבה שלי למערכות מבוססות נוורטווד, זה לא אומר שני לא צריך להיות אוביקטיבי.

אז אני אומר - מעבדי יציבים, ואין להם שום בעיות תאימות, כמו כל מעבד של אינטל.

עכשיו שהם גם לא ממש מתחמים, (הפלומינו)אין שום סיבה שלא תקנה לו AMD/

אם תרצה להמהיר, אז נוורטווד הוא הבחירה..

ואני מעדיף מבוסס .. זה ה"זכרון של העתיד"...

הRDRAM צפוי להזנח ע"י בסוף החוזה עם RAMBUS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף RDR..שמציג ביצועים עדיפים, במיוחד במערכת כמו זו שלא מתוכננת להוות מערכת OC..

גם - הזיכרון של העתיד כמו שאתה קורא לו לא ישתנה בעתיד אם תקנה עכשיו או לא..עכשיו RDR משתלם יותר עקב הביצועים הגבוהים.. ;), לבעלי תקציב כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...