המין האנושי הולך ונהיה טיפש יותר! עד מתי? ומתי אנחנו נהיה טיפשים לגמרי? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המין האנושי הולך ונהיה טיפש יותר! עד מתי? ומתי אנחנו נהיה טיפשים לגמרי?

love-its-my-name

Recommended Posts

השבחת הגזע יכולה להיות דבר נהדר, אילולי כל אותם ארגונים דפוקים שמציגים את זה באור כ"כ לא יפה של תורת הגזע הנאצי וכו' וכו'.

דווקא אלו שמביאים מעט צאצאים מאפשרים את סגסוגם בכך שהם מסוגלים לתת להם תנאים יותר טובים. איכות עדיפה על כמות. אינני מצליחה לראות כיצד המונוגמיה פוגעת במאגר הגנטי אך אכן מטרידה אותי המחשבה על ה-survival of the unfittest. אני מסתכלת על כל אותם מסכנים באפריקה שמתים מאיידס ורעב - אכזרי ככל שזה ישמע, אני אומרת לתת להם למות. חבל שהעולם המערבי התערב לשם מלכתחילה. כל אותם אנשים שמביאים יותר ילדים ממה שהם יכולים לפרנס ומפילים את האחריות על החברה - זה לא טוב לבריכת הגנום האנושי ויתרה מכך - זה לא צודק.

...מצד שני, בטהובן היה ילד שמיני לאם חולת סיפיליס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מטמטיקה וחשבון היא לא הדרך היחידה למדוד חוכמה.

למרות זאת, מטמטיקה ועוד דברים שלומדים בביצפר הם דרך להיות חכמים יותר ולפתח את המוח.

זה כמו להגיד שמבחן iq מודד עד כמה אתה חכם.

תסלחו לי, אבל זה טיפשי. לדעתי מבחן iq לא מודד הרבה יותר מאשר עד כמה אתה מצליח במבחני iq. והמבין יבין, זה לא מסובך מה שאמרתי.

בהקשר למה שדריה (ככה השם?) אמרה על טיהור הגזע..:

תורת הנאציזם היא דבר טוב ויפה (לא ::)) חוץ מזה שהיא לא מדברת על טיהור הגזע העליון, אלא על טיהור הגרמנים מכל השאר.

וגרמנים הם לא הגזע העליון, אלא שיש בהם כאלה שהם עליונים וכאלה שלא.

צבע עור? לא קשור לעליונים או לא. להפך: צבע כהה הוא העליון, כיוון ששחומי עור יכולים לשרוד בכל תנאי שמש, לעומת בהירי עור שיכולים שלא יוכלו לשרוד באפריקה ללא קרם ההגנה שלהם.

וגזע עליון לא מדבר בכלל על מינים שחיים באיזור תחום אחר.

במקומות שונים העליונים הם אחרים.. יכול וסביר להניח שבגלל נסיבות המיקום והתנאים במיקום, זנים הפכו לזנים התפצלו לזנים שונים, בהתאם למיקום.

עם באמת רוצים "לטהר", לא עושים זאת על ידי השמדת העולם. עושים זאת על ידי הפחתת עזרה לאנשים חלשים (למרות שאני לא רואה סיבה לעשות את זה).

אם תהיה מחלה קשה שתפגע באנושיים, זה מה שיטהר את הגזע, ולא להשמיד את כל העולם ואת כל החלשים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המין האנושי לא הגיע לשום הישגים טכנולוגיים או מדעיים. אנשים בודדים הגיעו אליהם.

קחו 50 אנשים אקראיים, ותכניסו אותם לסביבה מבודדת שמסוגלת לקיים אותם לנצח, עם כל המשאבים הדרושים להקמת ציביליזציה (מכרות ברזל, פחם, נפט, וכו').

תוך 200 שנה כולם ימותו.

רובה המוחלט של האוכלוסיה לא יודע לבנות אפילו נורת חשמל פשוטה, שלא לדבר על, נאמר, תחנת כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SUrvival of the unfit בולשיט

זה לא נראה לי נכון

אם אתה יכול תוכיח

הגרמנים הם כן הגזע העליון

אדם בעל עור שחור ישרוד יותר זמן בשמש אבל אדם בעל צבע עור לבן המציא את קרם ההגנה מהשמש (בלי גזענות נגד שחורים)

("דר פישר" נשמע לי די גרמני אפילו)

הגברים הגרמנים הרבה יותר גבוהים מגברים מעמים אחרים

הגרמנים מאד יפים, רזים, בלונידיניים עם עיניים כחולות

יש להם כלכלה מאד מאד מאד חזקה

הם חכמים (אני לא אתן דוגמאות אבל הם כן)

הם כבשו את כל אירופה

העיוות מתחיל כשהם באים להשתלט על כל העולם ולהשמיד כמה גזעים בגלל שהם חושבים שמגיע להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן לפי דעתי הנושא מתחיל לגלוש לדיבורים על רעיונות של נאצים לחיסול החשלים הלוו????? איפה אתם? אם אתם לא יודעים אנחנו במאה ה21 ואנחנו בישראל

מה לאזאל הדיברוים על נאצים ? מה הקטע שחכתם שאנחנו מפתחים טכולוגיה על מנת שגם החשלים יחייו כמונו החזקים ! אז מה הקטע פה להשמיד את החלשים?

מה קרה? יש דברים שהמציאו על מנת לעזור להם (כול מיני תרופות ומכשירים) אז מה הקטע? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברו פה על החינוך?! דוגמא לפאשלה: מורה ומחנך בישראל יכול להיות אדם בן 19 שסיים קורס של כמה חודשים! (בת דודה שלי לדוגמא...) למורה מיקצועי בתיכון צריך להיות תואר הנדסאי ומעלה, וגם זה לא תמיד חובה, לא תמיד גם בודקים אם הוא עבר את קורס ההוראה...

ברוב המדינות הנורמאליות, מורה לומד לפחות 3 שנים לתואר בהוראה, ועוד שנה או יותר התמקצעות ויוצא קצת יותר אינטליגנט מילדה בת 19, שלא גויסה לצבא ורצתה להיות מורה עוד כשהייתה קטנה, אז היא הלכה לקורס במיכללה...

האנשים נהיים מטומטמים לא בגלל הטכנולוגיה, אלא בגלל הנוחות שימוש: אם הייה צריך גם להבין מה עושים כשמפעילים תוכנה מסוימת, או מכשיר מסוים אז האנשים היו הרבה יותר חכמים! באוניברסיטה זה מה שעושים, לומדים "איך ולמה זה פועל", אני לא אומר שכולם צריכים ללמוד באוניברסיטה כדי להפעיל מיקרו, אבל ברמה בסיסית, כדאי לדעת, כדוגמא: שגלי המיקרו בעלי אורך גל זהה לזה של מולקולות המים (יותר נכון שהתדירות של גלי המיקרו זהה לתדירות התנודות של מולקולות מים...) ולכן כשמקרינים מים בקרני מיקרו, האנרגיה שלהם עולה, מה שמתבטא בעלייה בטמפ'...

עצה לשיפור: לבטל את העונשים המטומטמים והמטמטמים כמו לסלק מהבצפר או להוציא את התלמיד המשיעור, ולתת כעונש להכין סיכומים על כל מיני דברים, עם ציון, וגם שהתלמיד יצתרך להרצאות על הנושא כמה דקות בשיעור הבא... משהו חינוכי...

עוד בעיה: הלחץ והדימוי החברתי: אם למישהו יש ידע כללי רחב הוא נחשב לחנון או מוזר, ומנודה מהחברה (או יותר גרוע, מנוצל לצורך העתקה במיבחנים או בעבודות בית בלבד). אם אני לדוגמא יודע שהשם של צ'ינגיס ח'אן הייה טמוג'ין כשהוא נולד, זה אומר שאני מוזר, וזה שחבר שלי אמר שהוא היה כדורגלן, כתשובה לרמז שנתתי לו לתיאור השאיש: שהוא הייה כובש, זה אומר שהוא בסדר, זה זה לא בסדר!

(השיחה המלאה:

חיים: <רוצה להתקיל אותי בשאלה שבודקת ידע כללי> IG, אתה יודע מי זה ג'ינגיס ח'אן?

אני: בטח...<הסבר שמספק את חיים>

חיים: <לאורי שנכנס לחדר באמצע השיחה> אתה יודע מי זה ג'ינגיס ח'אן?

אורי: לא...

חיים: מה?! איך לא?

אורי: תן לי רמז, אולי אני אזכר...

אני: הוא כבש הרבה

אורי: אאאא, הכדורגלן הזה...

<אני וחיים על הריצפה מתפוצצים מצחוק>

אורי: <לא מבין למה אנחנו צוחקים> מה... נו, אני לא טוב בידע כללי... תן עוד רמז

חיים: הוא הייה שליט של מונגוליה

אורי: מונגוליה <עם פרצוף כזה ???>

אני: כבש בערך חצי עולם... לפני איזה 1000 שנים

אורי: אאאא... הוא <עם פרצוף שמשלב בין ??? ל :-[>

אגב, האורי הזה עוד נחשב לחכם יחסית... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נראה לי נכון

אם אתה יכול תוכיח

אדם בעל עור שחור ישרוד יותר זמן בשמש אבל אדם בעל צבע עור לבן המציא את קרם ההגנה מהשמש (בלי גזענות נגד שחורים)

הם כבשו את כל אירופה

העיוות מתחיל כשהם באים להשתלט על כל העולם ולהשמיד כמה גזעים בגלל שהם חושבים שמגיע להם.

די נכון

אבל אני גם בטוח ששחור לא ישרוד בקור של אירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נראה לי נכון

אם אתה יכול תוכיח

הם כבשו את כל אירופה

קודם כל,

אם כבר השבחת גזע אז מבחינת בינה\חוכמה לא מבחינת הוא בלונדיני , יש לו עיניים כחולות , הוא מטר שמונים -זו גזענות לשמה.

דבר שני,חוכמה היא דבר נרכש,קח עשרה ילדים ממוצעים גרמנים וקח עשרה ילדים ממוצעים אמריקאים\ישראלים תן להם את אותו חינוך באותן שעות עם אותם מורים ושהם יגדלו באותה חברה, אני בספק אם יהיה הבדל בכלל.

'הם' זה כבר לא הם,

גרמניה הנאצית שונה מאוד מגרמניה של היום.

זה כמו שאני יקח את האימפריה הרומית ויגיד שהם האיטלקים ,אולי הם הצאצאים שלהם אבל חוץ מזה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לכל הדיון הנה כמה דברים שנכונים מבחינה גנטית:

לא צבע עור לבן ולא שחור חזקים יותר מבחינה גנטית... למעשה הגן הכי דומיננטי הוא החום...

אין שום קשר בין צבע עור להתמודדות עם קור או חום... עור לבן ניזוק יותר בשמש אבל עור שחור סופג יותר חום...

מה גם שמבחינה אבולוציונית הגזעים הכי מתקדמים הם "המעורבים" במצבים כאלה הגנים החזקים של כל גזע גוברים...

בעניין הגרמנים... עיניים כחולות ושיער בהיר זה חוסר פינגמנציה!!! זה שזה יכול להיות זה לא אומר שזה נעלה מבחינה גנטית...

עם הגובה אני מוכרח להסכים... עם השנים האדם נעשה יותר ויותר גבוה... אני מניח שזה מהסיבה הפשוטה שככל שאנו גדולים יותר אנו חזקים יותר...

ומכיוון שהפכנו ללא כל ספק למין השולט בכוכב אין לנו יותר מידי ממה להסתתר...

יכולת שכלית היא אומנם דבר נרכש אבל כמה שזה עצוב יש הבדל בנקודת ההתחלה של האנשים... זו בידיוק הסיבה שאם תיקח שני ילדים ותעביר אותם בידיוק את אותה סידרת חינוך כל אחד מהם יצא קצת שונה...

חוץ מזה שרובכם מודדים "חוכמה" בצורה לא נכונה... אי אפשר לקבוע אם מישהו חכם יותר מאחר רק בגלל יכולת לימודית... לא חסרים אנשים שיכולים להוציא מאיות בהכל אבל שתנסו להסביר להם משהו פיזי\נפשי בסיסי הם יסתכלו עליכם כמו מפגרים... חוכמה אמיתית זה אדם שמסוגל לעשות "הכל" משהו בסגנון אנשי הרנסאנס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבנה שלך בגנטיקה לקויה מאד

זה שגן מסוים הוא דומיננטי לא אומר שהוא שווה יותר מגן אחר שהוא רצסיבי.

חוסר פיגמנטציה לא אומר שזה דבר רע

זה אומר שהאבולוציה גרמה לבני אדם מסוימים להיות בהירים.

גרמניה הנאצית שונה מאד מגרמניה של היום ... טוב מה אתה רוצה שקל? אני מדבר על הגנים שלהם שלא עברו יותר מדי מוטציות מאז או שמה שאני אומר לא רלוונטי.

חכמה היא לא דבר נרכש, שמעת על IQ, אקספלויט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חצי אומר שהוא גן שווה יותר

כי מה שקובע אם גן יהיה רצסיבי או דומננטי הוא האראנאיי, ככה שזה לא נובע מגן עצבו אלא ממערכת אחרת שמחליטה אם "לקרוא" את הגן או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שאתה מסתכל על אדם אחד זה נכון... אבל אם תסתכל על כל האנושות תגלה שעם הזמן הגנים הדומיננטים הם החזקים יותר... צריך להניח שלפחות איכשהו אנחנו מתפתחים בדרך נכונה מבחינה ביולוגית...

לא אמרתי שחוסר פיגמנטיה זה דבר רע! אמרתי שזה לא נעלה מבחינה גנטית... שים לב...

IQ בודק אנטיליגנציה לא חוכמה... אם רק תסתכל על הפירוש של שתי האותיות הנחמדות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...