סורי פניתי יותר לאנשים שכבר עזרו לי. אז: עוד ??על כדאיות המעבד של AMD ועל מסך דק - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סורי פניתי יותר לאנשים שכבר עזרו לי. אז: עוד ??על כדאיות המעבד של AMD ועל מסך דק

rooster

Recommended Posts

קודם כל תודה!

דבר שני קראתי בזאפ על L1730S ושמהירות הרענון שלו היא 12 אם כבר הצעתם מסך ב1100 שקל לא עדיף להוסיף עוד 700 בשביל התענוג של הדק? (הפוך ממין אה...)

האם הוא כל כך נופל ממסך שמן? ???

ומה קרה למסכים של ה800 שקל?

אין בעיה עם תאימות של עם כמה תוכנות? כי משחקים פחות בראש שלי אני יותר בכיוון של הרבה ישומים יחדיו ותוכנות גראפיות. ומתי חוץ מזה עומדת להוציא 64 שתומך גם ב32? שווה לחכות לזה? (בחודשיים הקרובים?)

ותודה על המפרט ממקודם פשוט אני צריך יותר הסברים כי ה3 שנים שעברו קצת הוציאו אותי מהעיניינים.

אז בגדול מחשב חזק (ומה שמשתמע מזה אם צריך עוד אוורור וכאלה אשמח אם תציינו כי אני לא אדע לבד :nixweiss:

כרטיס מסך בינוני ומעלה ובגדול אני עדיין מבולבל בקשר למעבד. האם לא בעייתי במקצת? והאם לא חבל לקנות P4 בטכנולוגייה הנוכחית?

אם יש הבדל קטן בינהם אבל התאימות של תספיק לי ליותר זמן אני אעדיף אותו.

תודה רבה על התגובות ממקודם.

מקווה שתוכלו לסדר לי את העיניינים קצת.

ארז.

נ.ב  אם התקציב דורש קצת יותר מ6 אלף בשביל איזה שינוי דרסטי אז גם זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארז,

תקרא את הכללים בבקשה: לחץ כאן

2. כותרות: הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שאתם פותחים. הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

3. הקפצת ת'רדים: אסור להקפיץ ת'רדים. אין לשלוח שתי הודעות רצופות בת'רד שלכם, רק בשביל להביא את הת'רד שלכם לראש הרשימה. אם יש לכם מידע חדש להוסיף, עשו זאת ע"י עריכה להודעה האחרונה שלכם.

4. דאבל פוסטינג: חל איסור לפתוח שני ת'רדים זהים בפורומים. אם אתם לא בטוחים שפתחתם את הת'רד בפורום הנכון, זהו התפקיד של המודר להעביר את הת'רד לפורום הנכון.

הכותרת שלך לא עניינית, השתמש בכפתור העריכה על מנת לשנות אותה (דוגמא לכותרת עניינת: דרוש מפרט ב-6000 ש"ח לעריכה גרפית כולל מסך).

אין לפתוח שני דיונים למטרה אחת.

ברוך הבא, ובהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...