האם אלוהים קיים? פרק 2 - עמוד 26 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אלוהים קיים? פרק 2

ORANGEJUICED

Recommended Posts

• תגובות 443
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אתה סתם מתחכם :kopfpatsch:

בערך כמו כל התשובות של הדתיים לשאלות רציניות

תראה את הסרטון שגילי הביא במלואו ותספר לי על כמה מ"ההתחכמויות" של הדתיים, אני פשוט לא יכול לחכות. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די נו ייבשתי אותך שב בשקט

עכשיו אני באמת

אשתדל להפסיק להיגרר אחריך ולא להגיב יותר

כן ראינו מה הכוח רצון שלך שווה

כמה פעמים כבר תפסנו אותך מבטיח שלא תגיב וכל פעם אתה שובר את המילה שלך

לפחות תוסיף

אני לא אגיב פה יותר "בלי נדר" :lol: (או בראשי תיבות בלנד"ר)

airborn-i אתה כניראה טמבל רציני :screwy:

אולי תחזור אחורה ותסתכל שכתבתי איזה 4 תגובות שהמדיה פלייר שלי לא עובד ואני רוצה לינק להורדה לא לצפייה וככה אני יוכל לפתוח אותו עם הוינאמפ

שום דבר לא נכנס לראש אה? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני חושב שה"דיון" הזה דיי מיצה את עצמו יש לי משהו להגיד בקשר לאבולוציה. אני אפילו לא מתכוון להסתכל על הסרט...

האבולוציה זה דבר שמסכימים עליו (גם דתיים רבים, אפילו לא מאמינים שזה סותר את הדת) והוויכוח היחידי שמתרחש הוא כיצד האבולוציה התרחשה ולא האם.

"דרווין הצליח לסתור את האבולוציה" זה הדבר הכי אדיוטי ששמעתי. איך בדיוק הוא סתר אותה? (Rule The תנסה להסביר בעצמך במקום לקשר אותנו כל פעם לרב אחר או לאיזה סרט...)

דרווין חשף את תאורית האבולוציה בספר (מוצא המינים) שעליו עבד יותר מ22 שנה ולקראת מותו הוציא עוד מספר ספרים בהם הוא מפתח תאוריות שונות שהציג בספר הזה. איפה בדיוק הוא סותר את האבולוציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל הרעיון

גילי לא מסביר לנו בעצמו כי הוא לא באמת מבין על מה מדובר

הוא שומע פה "אבולוציה", לא יודע אפילו מזה אומר אבל ישר רץ לחפש איזה סרט בשופר על זה

להגיד שדארווין בעצמו סתר את האבולוציה זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי. דארווין הוא זה שגילה את האבולוציה(רואים שאתה לא מבין על מה אתה מדבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

זה כל הרעיון

גילי לא מסביר לנו בעצמו כי הוא לא באמת מבין על מה מדובר

הוא שומע פה "אבולוציה", לא יודע אפילו מזה אומר אבל ישר רץ לחפש איזה סרט בשופר על זה

להגיד שדארווין בעצמו סתר את האבולוציה זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי. דארווין הוא זה שגילה את האבולוציה(רואים שאתה לא מבין על מה אתה מדבר)

LOL

תמיד אני ואחי היינו לוקחים תדיסקים האלה של השופר ויושבים בבית לראות

איזה צחוקים מה הולך שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר בקטע של צחוקים אז יש את המופע של ג'ון אדוארד

זה פשוט קורע איך שאנשים מאמינים לו שהוא מדבר עם מתים :lol:

זה בערוץ 10 או 3 אני כבר לא זוכר אבל בהחלט שווה צפייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך מזוייף

יש כל כך הרבה תוכניות מעפנות שעדיף לא לראות כבר.

:pissed:

כנ"ל רדיו :pissed:

אין דברים טובים בארץ הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני חושב שה"דיון" הזה דיי מיצה את עצמו יש לי משהו להגיד בקשר לאבולוציה. אני אפילו לא מתכוון להסתכל על הסרט...

האבולוציה זה דבר שמסכימים עליו (גם דתיים רבים, אפילו לא מאמינים שזה סותר את הדת) והוויכוח היחידי שמתרחש הוא כיצד האבולוציה התרחשה ולא האם.

"דרווין הצליח לסתור את האבולוציה" זה הדבר הכי אדיוטי ששמעתי. איך בדיוק הוא סתר אותה? (Rule The תנסה להסביר בעצמך במקום לקשר אותנו כל פעם לרב אחר או לאיזה סרט...)

דרווין חשף את תאורית האבולוציה בספר (מוצא המינים) שעליו עבד יותר מ22 שנה ולקראת מותו הוציא עוד מספר ספרים בהם הוא מפתח תאוריות שונות שהציג בספר הזה. איפה בדיוק הוא סותר את האבולוציה?

איך דארווין סתר את האבולוציה שאותה המציא בעצמו את שואל? אז ככה, בסוף מחקרו הוא העלה נושא בעייתי ואמר  שבעצם לפי התורה שלו הייתה צורת חיים אחת

וממנה התפתחו צורות חיים שונות מה שאומר שלדוגמא פיל הפך לקוף- דבר שכמובן לא הגיוני ולכן טען שחייבות להיות צורות ביניים, אך באותה תקופה-לפי 120 שנה

חקר המאובנים היה עדיין בראשית דרכו ובטיטוליו, לכן הוא אמר שאם לא ימצאו "מאובני ביניים" או שרידים במילה אחרת, יהיה זה דבר שיפריך את כל התאוריה שלו,

החוקרים של היום שכוללים ארכיאולוגים, פלאונתולוגים ועוד מגוון של חוקרי מאובנים ושרידים קדומים למיניהם טוענים שהם חפרו וחיפשו בכל מקום סביר שניתן וחשבו

שצריך לחפש בו, התוצאות כמובן לא נמצאו.

דבר נוסף שדארווין אמר, שהעין היא הדבר שמפחיד אותו עד עצם היום הזה(משמע, עד אותה תקופה שכתב דברים אלו) הוא נדהם מעצם קיומה של העין, הרי שהיא "מכשיר"

מתוחכם בצורה בלתי רגילה ובלתי ניתנת להסברה והרי איך ייתכן שהטבע שנוצר מחומרים כאלו ואחרים שהם כמובן דוממים , איך ייתכן שאלו הפכו לחיים? דבר המפריך

את חוקי הטבע בצורה מושלמת. חישבו קצת בהיגיון, איך ייתכן למשל שהג'ירפה היא התפתחות של הייצור הראשון והצוואר שלה מותאם לעצים שממנה היא ניזונה,

זה רק סוג אחד של בע"ח, ישנם עוד רבים, כל אחד מותאם לטבע בצורה מושלמת, מה הסיכויים שמכלום או מגזים כאלו ואחרים יווצר עולם כמו שלנו הנחשב מתוחכם

ומאורגן בטבעו, הייתכן שיכול להיווצר עולם כזה ללא כוח עליון הלוא הוא בורא עולם בכבודו ובעצמו- הקב"ה?

BURTON, לפי התגובה הקודמת שלך לתגובה שלי אני מבין שהרמה שלך ממש ברצפה, אז פיספסתי את העמוד הזה, לא נורא, העקיצות האלה רק מראות כמה

אתה באמת "מחפש". והמבין יבין. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash::screwy:

עזוב פשוט פרוש

אם הרמה שלי ברצפה אז לצערי שלך עמוק באדמה

אתה מאמין בשטויות שלא היו ולא נבראו ומאמין כמו פתי לכל רב שידחוף לך שטויות לראש

קצת אינטיליגנציה ::)

קצת לפקפק

קצת לחשוב מה אם זה הכל המצאה

הרי זה לא מבוסס כמו תאוריות מדעיות

תורת האבולוציה מוכחת בכל יום ויומו אם תסתכל על זנים נכחדים ותבין למה

האבולוציה מתקדמת ע"י מוטציות גנטיות כאשר אם המוטציה נותנת ייתרון הישרדותי היא תישאר ואם היא גורמת לחיסרון אז הפרט ימות ולא יעביר את הגנים שלו הלאה ובכך המוטציה תיכחד

עכשיו באמת אם כבר דיברת על אחוזים אז אני רוצה שעשה חישוב אבל אמיתי מה הסיכויי שמכל האטומים ביקום במשך מליארדים על מליארדים של שנים תיווצר מולקולה של חד תא או של חיידק או וירוס

לא משהו מסובך

תחשוב רגע על הכמות העצומה של אטומים שיש ביקום ותחשוב על הכמות העצומה של זמן שהיה למולקולות האלה להתרכב

הסיכוי הוא פשוט עצום עד וודאי

שים לב שגם במאדים מצאו שרידים של חיידקים

אז לפני שאתה מתחיל לדבר על סיכויים אולי כדאי שתלמד קצת קודם משהו אחר חוץ מתורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תעשו ממכם צחוק ותגידו לי מפיצוץ!

בתנאי שאתה לא תעשה מעצמך צחוק ותגיד מאלוהים :lol: :lol:

אך איזה פיתרון קל

אין לי מושג מה קרה או איך קרה וגם אין לי ממש כוח לחפש את התשובה

אז בוא נמציא איזה הוקוס פוקוס שנקרא לו כוח עליון או אלוהים ונגיד שהוא יצר

עכשיו רגע אז מי יצר את אלוהים אממממ הוא תמיד היה שם :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...