אם אני מוריד משחק שאין אותו יותר בחנויות ואי אפשר להשיג אותו זה נחשב גניבה? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני מוריד משחק שאין אותו יותר בחנויות ואי אפשר להשיג אותו זה נחשב גניבה?

SupeRnovA

Recommended Posts

כן, זה עדיין נחשב לגניבה, וגם אם אתה מוריד שיר שאי אפשר לקנות על דיסק זה נחשב לגניבה. חברות התקליטים והמשחקים מתייחסות לשוק המנוצל הזה, בזמן שיש הרבה אנשים שהיו מוכנים לשלם תשלום סמלי על שיר או משחק שחוץ מהאינטרנט אין דרך להשיג אותם.

יש הגבלת זמן מתי אפשר להפיץ משהו בלי זכויות, אבל אני חושב שזה באיזור ה50-70 שנה, זה משתנה בין מדינה למדינה ואולי גם תלוי במות היוצר, כמו שאתה רואה אני ממש לא זוכר איך זה הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על משחקי מחשב יש זכויות יוצרים ל75 שנה

אם הורדת/השגת בלי לשלם ליוצרים הפרת את זכויות היוצרים

הבעיה היא שבמשחקי מחשב היוצרים הם בדרך כלל חברה, ואם היא פשטה את הרגל/נקנתה עדיין מישהו מחזיק את הזכויות גם אם הוא בוחר שלא להפיץ את זה (אותו דבר קורה במוזיקה)

אומנם סביר להניח שלא יהיה מי שיתבע אותך/ידרוש את כספו על המשחקים האלה,הם עדיין לא חוקיים בעיני החוק היבש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להתבכיין על גניבת יוצרים וזכויות בלה בלה.... רוב האנשים כאן דחוסים עד מוות. קונים לי כרטיסים ומחשבים בעשרות אלפי שקלים כל כמה חודשים.

ברגע שמשחק מחשב לא יעלה 220 שקל אני מאמין שאנשים יקנו אותו. מי בדיוק יקנה ב-220 שקל משחק מחשב!!?? אני קונה 256 3200 בכסף הזה!!!

שלא נדבר על משחקים ל-PS2 שעולים איזה 350 שקל. 3 משחקים אתה קונה וזה כבר המחיר של המכשיר עצמו! חוצפה ! :pissed:

וגם 80% מהמשחקים לא שווים את הכסף שהם עולים, רובם זה זבל שנמאס לך ממנו אחרי חצי שעה גג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...