תגידו שלום למשתמש הטרי ביותר! שאולות לגביי קניית מחשב חדש. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו שלום למשתמש הטרי ביותר! שאולות לגביי קניית מחשב חדש.

rooster

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מחשב בין 5 ל6 אלף כולל מסך.

קראתי באתר על טכנולוגיית 64 ביט שנכנסה לשוק המחשבים האישיים באתר ובהמשך תהיה במערכת ההפעלה לונגהורן בעוד שנה לערך

ויש לי מספר שאלות:

האם כדאי לקחת את זה בחשבון בקניית המחשב כך שהוא לא יהיה "מפגר" כבר בעוד שנה שנה וחצי

האם כדאי לרכוש את המעבד של משום כך שתומך ב64 וגם בטכנולוגיות הקודמות

אני מעוניין במחשב חזק בין השאר אני אפעיל משחקים וישומים מרובים יחדיו

איזה מעבד כדאי לי (ואם מישהו יוכל לרשום מפרט שלם אני מאוד אשמח!)

והאם שווה להשקיע בזכרון פנימי של ג'יגה כדי לא להגיע למצב שהמערכת רושמת על הדיסק.

ועוד שאלה קטנה האם יש צגים דקים בסביבות 1500-2000 שעושים את העבודה לא פחות טוב מהשמנים של יום? (מבחינת זווית צפייה גודל פיקסל ומהירות רענון)

בתודה רבה מראש ואח"כ

ארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז קודם כל ברוך הבא

עכשיו לגבי המערכת זה תלוי באיזה תוכנות אתה משתמש כלומר תוכנות גראפיות וכו' אז כדאי אינטל עם זה רק משחקים אז אפשר

לגבי הלונגהורן אז כודם כל מיקרוסופט לא תרצה להפסיד כסף והי מתכוונת להוציא כמה גרסאות למערכת הכי טובה זה ל64 ביט אבל גם 32 יעבוד

עכשיו לגבי עם לקנות 64 או לא אז זה תלוי כי עם אתה קונה בכל מקרה אז כך אבל לדעתי עם אתה עובד בגראפיקה אז רק כדאי שבעוד שנה יהיה לך מחשב שיכול להריץ את המערכת בגרסה הכי טובה אני חושב שזה טעות.

טוב לגבי מסך אז קודם כל אין שום מסך שמשתווה לCRT הישן והטוב אבל לדעתי ב2000 שקל כצת קשה יהיה למצא כי אתה צריך איכות ולא זבל

אז אני מציע לך שתלך לפורופ תצוגה וגראפיקה ותשאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...