מפרט מבוסס AMD64BIT 939 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מבוסס AMD64BIT 939

MasterGal

Recommended Posts

שלום, אני רוצה לקנות בזמן הקרוב מחשב חדש ועכשיו זה סופי, ולכן אני רוצה לדעת ספציפית על המפרט שלי, עם הוא טוב או לא,

ולא להכנס לבלבול כמו שהיה לי מלפני 3 חודשים, אשמח עם תענו לי בהקדם כי אני רוצה לקנות אותו בימים הקרובים.

אגב את המפרט בניתי מKSP

המפרט הוא כזה:

AMD 64 bit 3000+ box 939 pin

gigabyte GAK8NS ULTRA 939

ATI\MSI 9800 pro

Sumsung 256 MB 400Mhz X2

Raidmax Scorpio 868 Black

Maxtor SATA 80GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ.. אני לא אתייחס למעבד וללוח כי לא ממש מבין בזה.. אבל הנה מה שכן מציע לשפר..

כרטיס מסך הייתי מציע לעבור ל 6600gt

הייתי מציע לקחת סטיק אחד של 512 במקום ה2 של ה256..

המארז מגיע עם ספק זול.. מומלץ לקחת ספק אחר במקום או לקחת מארז אחר..

והרד דיסק סבבה אם אתה מסתפק ב80.. אז אחלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזיר את הספק שבא עם המארז, תקבל זיכוי קטן, תוסיף עוד כמה עשרות שקלים ותקנה ספק יותר איכותי וחזק.

אם אתה יכול לחכות שבוע - שבוע וחצי כדאי לך לחכות ל- 6600GT AGP, חזק בהרבה מה- 9800P ועולה גרושים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה של מפרט לא סובל את maxtor והרבה קראו לי פאנבוי של wd אבל הם פשוט הרבה יותר שקטים הרבה יותר מהירים ואותו מחיר ואפילו פחות איזה 20 שקל...

wd 80gb 7200 sata יעשה את העבודה סבבה..

כמו שאמרו פה תחזיר את הספק של המארז וקנה 420W.

הייתי לוקח כמו שאמרו פה (אני פשוט מחזק) את ה6600gt הרבה יותר חזק מה9800pro והוא כמעט אותו מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ווסטרן וההארדיסק הזה ממש לא שקט הוא רועש כמו לא יודע מה, מניסיוני מקסטור הרבה יותר יעילים מווסטרן אבל הכי טובים הם שהם שקטים שקטים.

אז זהו שהמחשב הקודם שלי בלי מאווררים בלי כלום!! (לא רק שהוא היה חם כמו תנור) הוא גם היה רועש כמו טרקטור לא יכולתי להוריד בלילה כי לא יכלתי לישון מהרעש הזה!! פשוט הורג!!!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בין ההארדיסקים קטנים, אל תתיחס למה שנאמר פה על גבי מהירות וכו'. WD בהחלט לא רעים ושקטים , אני בעצמי עובד עם אחד כזה של 200 גיגה על שקט.

יש כמה דברים לא הגיונים בבחירה שלך : לקחת את הסוקט הכי חדש שיש אבל הארדיסק כזה קטן ? חבל , הארדיסק הוא לעולם לא מספיק - זכור טוב את מה שאני אומר , בהפרשים שיש היום חבל לקנות 80 , קנה לפחות 120, לא ירחק היום שבו תתחיל למחוק דברים , ובהפרש המחירים בין הגדלים אתה לא ממש חוסך משהו.

דבר שני הכרטיס מסך - גם כן חבל לקחת משהו מיושן שלא שווה את הכסף בשביל ימינו , עם המעבדים הגרפים שיש היום הוא עוד נמכר רק כדי שפראירים ישלמו עליו. בקיצור קנייה לא הכי שווה , לפי מיטב ידיעתי ה 6600GT AGP יושב פיזית במספר חנויות בארץ , ולכן אני מאמין שגם ה PCIE זמין או לפחות לא רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך ב100%, ב3 החודשיים האחרונים תמיד דחיתי את הקנייה, וזאת בגלל שחיכיתי לצאתו של הPCIe,אבל בשביל

שתיהיה לי מערכת שתתמוך בהתקן החדש אני צריך חדש שעדיין לא הגיע לארץ בשיווק ארצי, אז אתה מבין החלטתי שבמילא

אני לא מתכוון לשדרג אותו בשנתיים הקרובות ולדעתי אני קונה מערכת שתספיק לי לפחות שנתיים,תקן אותי אם אני טועה,

בקשר לכרטיס מסך אני מסכים איתך ונראה לי שאני ירד מה9800 ויקנה משהו חדש יותר...

אגב תודה על התגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי לך בהתחלה.. קח את ה6600gt

ומארז וספק כבר הסכמת שצריך לקחת אחרים והקומפיוקייס בהחלט מארז טוב אם אתה לא מתכוון להתגאות במארז שלך וכאלה :)

והרד דיסק אני לא יודע בדיוק מה אתה הולך לעשות עם המחשב... הייתי מציע בכל מקרה לעבור ל160 או 120 (עדיף 160 כי ההבדלים בדרך כלל בין ה160 ל120 במחירים הם ממש הבדלים קטנים ביותר.. עד כדי כך שההבדלים הם של 40 או 50 שקלים... שקל לג'יגה..)

אבל זה כבר בחירה שלך :)

וזהו לא חושב שיש משהו להוסיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ווסטרן וההארדיסק הזה ממש לא שקט הוא רועש כמו לא יודע מה, מניסיוני מקסטור הרבה יותר יעילים מווסטרן אבל הכי טובים הם סמסונג שהם שקטים שקטים.

מניסיון שלי, דווקא הדיסקים של הכי שקטים וראיתי הרבה סקירות שמסכימות עם זה.

היו לי כמעט כל הדיסקים ואני מעדיף ועדיפות שנייה WD

אני קניתי עכשיו WD RAPTOR ומחכה כבר לראות איך הדיסקים החדשים של WD!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...