Frimware חדש ( V. 1.63 ) ל- IRiver H120. מישהו ניסה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Frimware חדש ( V. 1.63 ) ל- IRiver H120. מישהו ניסה?

Dante_9

Recommended Posts

לא הוסיפו כלום, אני חושב שזה סתם תיקון של איזה באג ב1.60...

לא טרחתי להתקין בכלל, אבל ממה שהבנתי הם שינו את הלוגו בפתיחה. כנראה שנצטרך לוותר על חלום העברית בH120, לפחות עד רוקבוקס (וגם אז ייקח זמן, אם בכלל, עד שהם ינסו לעשות את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוסיפו כלום, אני חושב שזה סתם תיקון של איזה באג ב1.60...

לא טרחתי להתקין בכלל, אבל ממה שהבנתי הם שינו את הלוגו בפתיחה. כנראה שנצטרך לוותר על חלום העברית בH120, לפחות עד רוקבוקס (וגם אז ייקח זמן, אם  בכלל, עד שהם ינסו לעשות את זה)

מה זה הרוקבוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על GOOGLE שמעת ?

http://www.rockbox.org/

בתכלס, חבורת שהוציא עד כה עדכוני FIRMWARE לכל מני סוגי מכשירים שמוסיפים דברים נוספים שהחברות הרשמיות לא מוסיפות...

לפי הידוע, הם כעת עובדים על FIRMWARE ל IRIVER מבוסס הארד דיסק, שאם יצא מתישהו ניתן אולי יהיה להוסיף תמיכה בעברית ועוד דברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקבוקס הוציאה בשנים האחרונות עדכונים לנגני ארקוס... הכל בקוד פתוח כמובן. לפני כמה חודשים הם קיבלו על עצמם את המשימה של בניית FW חדש לאייריבר, השינויים העיקריים שהם רוצים לעשות מהFW הרשמי הם יצירת פלייליסט על הנגן, גפלס פלייבק, שאפל אמיתי, ואולי עוד תיקוני באגים.

הרעיון הוא שהם כותבים את כל התוכנה למכשיר מאפס. כלומר הם לקחו כמה נגנים הרוסים, מיפו את החומרה, ועכשיו הם בשלבים הראשונים - הצליחו להפעיל דרייבר למסך, לכתיבה על ההארדיסק... דברים אלמנטריים ובסיסיים. נקווה שהם באמת יצליחו לעשות את זה כמו שצריך... אחרי הכל הם לא עושים את זה בשביל כסף. כשהם יסיימו (נקווה שבתחילת 2005) אז אולי מישהו פה מהפורום עם נסיון בתכנות יוכל להוסיף להם תמיכה בעברית. הלוואי שהיה לי את הידע כדי לעשות משהו כזה... יש מתנדבים? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הגפלס שיש כרגע הוא לא מה שרוקבוקס מתכננים.

הגפלס כרגע מחפש קטעים בלי בסופי שירים ומדלג עליהם (למרות שאצלי זה לא ממש עובד...... מוזר).

הגפלס המתוכנן הוא מחיקת הרווחים בין שירים, כך שאם למשל אתה שומע דיסק שהוא מיקס כזה, שהתחלת כל שיר היא הסוף של השיר הקודם, לא תהיה לך בעיה.

2) אנשים במיסטיקריבר שמדברים עם החברה של רוקבוקס טוענים שהעדכון שלהם יהיה מוכן בתחילת 2005.

קצת קשה לי להאמין...

3) עיברית בכלל לא בתכנון שלהם... למרות שאולי אם מישהו מכאן יתפוס יוזמה כמו עם העדכון של נגני הפלאש, אולי הם ישתפו איתו פעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הגפלס שיש כרגע הוא לא מה שרוקבוקס מתכננים.

הגפלס כרגע מחפש קטעים בלי בסופי שירים ומדלג עליהם (למרות שאצלי זה לא ממש עובד...... מוזר).

הגפלס המתוכנן הוא מחיקת הרווחים בין שירים, כך שאם למשל אתה שומע דיסק שהוא מיקס כזה, שהתחלת כל שיר היא הסוף של השיר הקודם, לא תהיה לך בעיה.

2) אנשים במיסטיקריבר שמדברים עם החברה של רוקבוקס טוענים שהעדכון שלהם יהיה מוכן בתחילת 2005.

קצת קשה לי להאמין...

3) עיברית בכלל לא בתכנון שלהם... למרות שאולי אם מישהו מכאן יתפוס יוזמה כמו עם העדכון של נגני הפלאש, אולי הם ישתפו איתו פעולה...

1) צודק... מה שאייריבר עשו זה בדיחה. גפלס אמיתי הוא יותר מסובך, כי צריך שיפור ביעילות ובמהירות של פתיחת הקבצים.

3) אני בטוח שאף אחד ברוקבוקס לא חושב בכלל על עברית... בגלל שזה קוד פתוח, אז הם יקבלו בברכה כל תוספת שייתנו להם, לא משנה באיזה תחום.

והשאפל לא תוקן. עדיין בכל פעם שתפעיל את השאפל, הוא יריץ את השירים באותו סדר. אין שום דבר רנדומלי... אני חושב שזה קשור לעובדה שאין שעון מובנה בבטריה, אז לא היה להם מאיפה להביא בסיס לשאפל (random seed... משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...