לאן הגענו? תראו איך הנוער המדינה מדרדר: נערים שכנעו את חברם לנסות להתאבד - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן הגענו? תראו איך הנוער המדינה מדרדר: נערים שכנעו את חברם לנסות להתאבד

-CosmicFire-

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תלך לא מחזיקים אותך....

גם ילדה מהבית צפר שלי התאבדה אתמול או שלשום כי היא רבה עם אמא שלה על סיגריות

חחחחחחחחח מוזר שרק עכשיו ראיתי את זה אבל שיהיה

עכשיו תגובה על הציטוט : מהההההההההההההה?!!!!??!?!?!!??! סעמק אנשים מכורים ולא מבינים שאני אומר להפ להפסיק בסוף זה יקרה גם לחברים\ידידות שלי אנשים תבינו החרא הזה הורג ואין בזה שום דבר טוב!!!! אין טעם וזה לא ממסטל אז למה לעזאזל למה (מרגיע עלק הכול פסיכולוגי ואם לא אז זה מרגיע בחצי שקל בלחץ!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מרגע זה רשמית ניהיתי צטטן :D

מזל טוב!

;)

עכשיו לחזור לנושא הת'ראד זה כבר מתחיל להיות ספאם!

טוב אנשים לילה טוב

אני יורד מחר לאילת לכמה ימים אז לצערי לא ישאר פה אף אחד שיגן על האמת ובטח תיקטלו אותם כמו לאדע מה אבל נו שיהיה אני יודע ת'אמת והם יודעים ת'אמת אז לא ממש איכפת לי לילה טוב אנשים ותזכרו לא להקשיב לעיתונות (זאת כבר פעם שניה שאני יודע שהעיתונות לוקחת 1% אחוז מידע ומוסיפה אליו 99% זבל ! מי יודע עוד כמה מיקרים כאלה יש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נהיה צטטן, וזה נהיה חרטטן. חזרה לנושא, חברה'.

עדיין, לא ברור לי, אם חבריו של Born To Be Dead תמימים... למה הם מסרו גרסה כוזבת למשטרה? למה שהמשטרה תתפור תיק כזה לכמה ילדים? או שמא זאת התקשורת שכרגיל, מעוותת את התמונה הכללית רק כדי לזכות לקצת רייטינג, משמע, להיות ה-attention whore שהיא.

זוכרים את התינוק חסר הגפיים שננטש בבה"ח? ההורים עכשיו אומרים שהוא לא ננטש וזה עיוות של התקשורת. אבל לכו תדעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...