לאן הגענו? תראו איך הנוער המדינה מדרדר: נערים שכנעו את חברם לנסות להתאבד - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן הגענו? תראו איך הנוער המדינה מדרדר: נערים שכנעו את חברם לנסות להתאבד

-CosmicFire-

Recommended Posts

זה באחד החטיבות בכפר-סבא לא יודע מה לכתוב לכם פה (התקשרו לאמא שלי מהעיתון כי היא הייתה קשורה לכל הועד המרכזי בעיר והכל

אבל אני כבר בתיכון אז אין לה ממש קשר לזה היא תנסה לראות מה הלך שם...

ככל הנראה זה באלון מי שפה מהחטיבות בכפר-סבא ויודע על זה שירשום

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3008544,00.html

לאן הגענו

מה שבטוח זה שהילדים שלי לא יגדלו פה!!!

עם כל העצב אין מצב שאני יגדל ילדים במדינה כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמין מה ילדים מנסים לשכנע ???

מעניין מי זה אני גם גר בכפר סבא לומד בתיכון תל-אביב סניף כפר סבא :/

אני מכיר שם את כל ילדי החטיבות

גם אני מכיר ילדה אחת שניסת להיתאבד כי ההורים שלה נסעו לחול ולא הודיעו לה

או משהו כזה

רק שניה הילד היתאבד או לא ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נוער, לא מציאות ולא נעליים... נראה לי פשוט ילד אידיוט.

בנאדם אמור לדעת שהוא רוצה לחיות, זה אפילו אינסטינקט. אם הוא רוצה להתאבד בשביל להיות גבר אז הוא לא יהיה גבר הוא יהיה גופה... מי שלא מבין את זה אז בשביל מה הוא חי בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar

אבל אתה לא מבין שזה בטח ילד מסכן שכל הזמן מתעללים בו

ואני גם לא מאמין שילדים ישכנעו מישהו להיתאבד ברצינות ואני מאמין גם שהכל היה חלק ממעשה קונדס

הילד סך הכל שיטף פעולה מפחד או לא יודע מה

אתה לא יודע מה זה עד שאתה עובר את זה

שום ילד נורמלי לא יעשה את זה נכון אבל בטח עשו אותו לא נורמלי

אתה לא יודע מה ילדים יכולים לעשות אחד לשני :bash:

:nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כל כך נאיבים

יש כל כך הרבה מיקרים שאתה לא שמעתם עליהם ....

זה שיש פעם ב כתבה מגיעה לעיתון זה יופי טופי אבל המיקרים האלו הם רבים

בצבא בכלל יש הרבה כאלו ....

רק בתירונות שלי 2 חיילים מהמחלקה שלי ניסו להתאבד ....

אחד חתח את הורידים והשני קפץ ממגדל שמירה

והיו עוד כמה , אחד ירה בבטן

הרבה דברים שלא מספרים לכם

אז אל תשחקו אותה תמימים

זה פאטתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק

זה ברור שיש עוד הרבה מקרים בצבא וכו'

אבל בכל זאת

חטיבה?!? ועוד באמצע יום לימודים?!

ילד בקושי עבר בר מיצווה

מזה החרא הזה

אין לימושג באיזה חטיבה זה אבל אני ינסה לברר לפי מה שנראה זה אלון אבל אל תתפסו אותי במילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהנערים הגועליים הללו עשו נקרא שידול להתאבדות, וזאת אכן עבירה על החוק ומכיוון שהם בגיל האחריות הפלילית, הם צפויים להישפט במשפט שלום. השאלה היא אם הם יישפטו כבגירים או לא, ואם העונש שיקבלו יהיה שווה ערך למגיע להם על המעשה הנתאב שלהם.

אל לכם לרדת על אותו נער שניסה להתאבד. אתם יותר מכולם צריכים לדעת כמה קשה הוא הגיל הזה, גיל ההתבגרות, ועל כמה וכמה קשה יותר להתבגר בארץ. הטרור, המצב הכלכלי, הלחצים מהבי"ס, ההורמונים שעושים חרארא בראש, ואם אתה "לא מקובל", סתם אחד שכל הזמן יורדים לחייו, אצבעו תהיה קלה יותר על ההדק. הבעיה היא לא הנער שהלך והתאבד, אלא ה"חברים" שערך חיי אדם נפל בעינייהם עד כדי כך שהם הלכו ודירבנו אותו לקחת את חייו. עתה הם אומרים שהם מצטערים, שהם לא התכוונו שהוא יעשה את זה. בטח שהם יגידו את זה, כל אחד יגיד את זה ולו כדי להראות כאידיוט, אך לא כרוצח ממדרגה שניה או שלישית. באותו רגע, הם מאד התכוונו לזה, או לא חשבו על ההשלכות, כי לא היה להם אכפת, נקודה.

מה שבטוח זה שהילדים שלי לא יגדלו פה!!!

עם כל העצב אין מצב שאני יגדל ילדים במדינה כזאת

אני אומרת את זה לעצמי כבר שנים אבל בוא נראה איזו מדינה תיקח אותנו - לא אוהבים ישראלים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדשא של השכן תמיד ירוק יותר...לעבור מדינה זה לא פתרון, אלא לחנך את הילדים שלכם

שיהיה להם קצת שכל בראש, ואם הם ייראו: פורנו, אלימות או שפה גסה בטלוויזיה הם ייקחו

את זה בפרופורציה ולא יאנסו את אחותן הקטנה או יגיעו לבית ספר עם עוזי וירססו חצי מהתלמידים.

זה קורה גם במדינות אחרות, המדינה שלנו סבירה יחסית להרבה מקומות בעולם.

אין מדינה בעולם שחסינה מדברים כאלה...קנדה - מכות פדופילים, אותו דבר גם בבלגיה.

גרמניה - ניסו להשתלט על העולם פעמיים במאה הקודמת, וגם שם היו מקרים שאיזה ילד

נכנס עם קלצ'ניקוב לבית ספר והרג 16 חברים שלו. אותו דבר קרה גם בארה"ב בדנבר.

אולי זאת לא המדינה הכי מושלמת אבל גם לא כזאת גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק אנשים מפגרים נעשה כמה טלפונים ניראה מי עשה את זה

טוב אנשים אז ככה אחרי ברורו

קודם כול זה חברים שלי אז קצת כבוד לאנשים אני מכיר אותם כמה שנים והם אנשים טובים!!

אני לא הולך להביא שמות אני בטוח שאתם יכולים להבין למה

אז זה מה שהיה איזה אחד (הבנאדם מסניף בערך כול דבר שקיים (כולל קפה) והוא די מסומם) ניסה להתאבד ואז הם באו וניסו להוריד אותו אבל הוא לא רצה לרדת (זה היה במחששה מול בצפר) אז הם הורידו אותו בכוח ואז היו לו קשיי נשימה אז לקחו אותו למזכירות והם הזמינו אמבולנס וכ'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קראתי את הכתבה וכולי מתחיל להתעצבן !!! :pissed: :pissed: :pissed:

"תהייה גבר תתאבד" ?!?! טיפשים !!!!! שני הצדדים :screwy:

ולכל מי שאומר שיש לחץ גדול מצד החברה על הילד יש גבול ! !1

motar מסכים עם רוב דבריך

וחוצמזה אני לא מאמין שזה באמת מה שקרה (לפחות מקווה שככה) נשארה לי עוד קצת אמונה בנוער של היום.....

קרה לי מקרה של דקירה שנכנס לעיתון

ואני יכול להגיד לכם שערמה כזאת גדולה של שטויות בחיים שלי לא קראתי שום דבר ממה שהיה כתוב בשלושת

העיתונים (מעריב ידיעות אחרונות ועוד 1 מקומי) לא היה קרוב ........ מאז אני לא קורא \ מאמין במה שרשום בעיתונות

הם לוקחים שמועות ורושמים את זה מזוית ראייתם מוסיפים מורידים "מחליקים קצוות " שיראה כמו שצריך

ומקווים שיעשה רעש (= מוכר) למטרות רווח ..... :pissed:

ומרי מון אני מסכים איתך לגמרי שלא צריך לעשות לילד הזה חיים קשים ..... אני חושב שכבר עבר עליו מספיק (בין אם הספור נכון או לא..)

עריכה : CosmicFire איפה אתה מתכוון לגדל את הילדים של באיזה אי בודד יער או חלום ?!?! המציאות של היום קשה

והדבר היחיד שיש לנו לעשות זה לא לשתוק לקחת עמדה ולהוציא את ה"גידול " הזה מהחברה..... בכל מקום בעולם יש את אותו חרא

וחוצמזה רוב העולם שונא יהודים לאן תלך ?? חוצמה מדינת אתה לא תקבל שום הזדמנות שווה בחיים זה המקום שלנו

ולברוח לא פותר כלום !! אם בכל ההיסטוריה הקצרה וה"מפוארת" שלנו היינו בורחים מבעיות לא אני ולא אתה היינו כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוצמזה אני לא מאמין שזה באמת מה שקרה (לפחות מקווה שככה) נשארה לי עוד קצת אמונה בנוער של היום.....

קרה לי מקרה של דקירה שנכנס לעיתון

ואני יכול להגיד לכם שערמה כזאת גדולה של שטויות בחיים שלי לא קראתי שום דבר ממה שהיה כתוב בשלושת

העיתונים (מעריב ידיעות אחרונות ועוד 1 מקומי) לא היה קרוב ........ מאז אני לא קורא \ מאמין במה שרשום בעיתונות

הם לוקחים שמועות  ורושמים את זה מזוית ראייתם מוסיפים מורידים "מחליקים קצוות " שיראה כמו שצריך

ומקווים שיעשה רעש (= מוכר) למטרות רווח .....  :pissed:

צודק ! גם אני מכיר מלא מקרים שכל קשר בין הכתבה למקרה המקורי מקרי בהחלט , בכלל כל העיתונים בארץ עם עיתונות "צהובה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...