בעיית פינג גבוהה בקאונטר סטרייק סורס - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית פינג גבוהה בקאונטר סטרייק סורס

gooz

Recommended Posts

שלום יש לי בעיה של פינג מאוד גבוהה בקונטר סטרייק סורס :\

ניסיתי להוריד את הגרפיקה וראיתי שזה ממש לא קשור לפינג שלי,המשחק עצמו זז אצלי אחלה אבל אני לא חושב שהפינג פה קשור לזה תתקנו אותי אם אני טועה.

יש לי ADSL 750K והאינטרנט עצמו זז בסדר גמור וגם ההורדות  יורדות בקצב מעולה והכל אחלה אז אני לא חושב שזה קשור :(

הפינג שלי זז מ270-390 ולפעמים יותר ואני מדבר על שרתים ישראליים..לכולם שם הפינג בדרך כלל על 40-70 P:

וגם ניסיתי בכל מיני שרתים בעיקר ישראלים ושום דבר לא משתנה.

לפני שאני מתחיל לשחק אני סוגר הכל איסקיו,מסנג'ר,אימיול אוכל הורדה אחרת..אפילו את האנטיוירוס ובדקתי בזמן המשחק כבר כמה פעמים אילו תוכנות פועלות ברקע ואין שום דבר חוץ מהדברים הבסיסיים שפועל לי ברקע :nixweiss:

אם זה עוזר אני משתמש בXP HOME SP2

וכמובן שכיוונתי את החיבור שלי בSTEAM על מה שיש לי.

מישהו אולי יודע מה זה יכול להיות? איך מסדרים שהפינג יזוז נורמלי :\

תודה רבה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בדקתי אם יש לי ספיי וור פשוט הכל ואין פשוט כלום :\ הפס שלי נקי וכשאני מוריד משהו או גולש הכל זז מצויין על המהירות המירבית :\

וכשאני משחק במשחק שת אחר הפינג בעצם טוב :o רק בקונטר סטרייק סורס זה ככה :[

אין לי מושג מה לעשות זה ככה בכל שרת ושרת פינג 300 אפילו בשרתים ישראלים שאני אמור לקבל פינג 40-80

זה כלכך מתסכל :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פקודות שאתה יכול לרשום בConsle

שאותם אתה צריך להתאים למחשב ולמהירות חיבור שלך

אני אגיד לך מה שאני זוכר

rate 20000

cl_updaterate 50

cl_cmdbackup 2

cl_cmdrate 50

cl_timeout 30

זה אמור להוריד לך בערך 20-50 מהפינג

אבל הבעיה העיקרית יותר שלך היא

או שאתה מחובר ברשת

או שהמחשב שלך חלש בדר"כ בCS זה מהזכרונות (מהניסיון שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחובר ברשת בין כמה מחשבים בבית, אז זה די ברור שרוחב הפס יתחלק בין המחשבים בבית, אתה מחובר ברשת או שלא?

אם כן אז תוודא שבזמן שאתה רוצה לשחק שאף אחד לא יגלוש באינטרנט או יעשה משהו שדורש העברת מידע באינטנרנט בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא מחובר ברשת והמערכת שלי אמורה להחזיק כזה משחק בצורה טובה ונגיד גם אם לא טובה אז בצורה סבירה כי המשחק עצמו עובד נהדר רק הפינג היא הבעיה :\

יש לי AXP2800

512 SAMSUNG DDR

R9800PRO 128 מגה ו256 ביט

לוח אם 8RDA3+

וחיבור של 700 ומשו שמוריד על 85 לשניה ואני מכיר הרבה שיש להם מערכת דומה והפינג עובד אצלהם יותר מנהדר אז אין לי מושג מה לעשות :\

ובקשר לפקודות שאני צריך לרשום..אולי זה באמת מה שיעזור אז אולי אם מישהו יודע שיגיד לי מה לרשום בקונסולה בדיוק ואני ינסה.

אני גם אנסה את הפקודות שרשמת אבל אני לא הבנתי אם זה הכל או שזה חלקי וצריך להמשיך.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ללוח בקרה -> sound and audio devices

תחת התוית volume תלחץ על Advanced ליד הרמקולים

תבחר בתווית perfomance ותוריד את hardware accerleration ואת sampe rate למינימום.

זה אמור לעזור.

הייתה לי את אותה בעייה ושנייה לפני ששברתי את המחשב מישהו אמר לי לנסות את זה וזה הוריד לי את הפינג ל- 30-50 (ב- Netgraph לא TAB).

אין לי שמץ איך ולמה זה עובד

ה sound ב- CSS לא נדפק בגלל זה.

רק תזכור להחזיר את זה למאקסימום במשחקים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אותי מאוד מעניין לדעת למה זה קשור כל הדבר הזה :o

ואם אני משאיר את זה כל הזמן על מינימום זה באמת משהו שכלכך משנה? זה מפריע לאיכות הסאונד? ומה זה אומר שאני צריך להוריד את שתי האפשורויות האלו למינימום כדי לקבל פינג טוב :P

תודה ואני חייב להגיד שזה ממש מדהים איך שזה סידר את זה! תודה רבה לA_MuMu!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההאצת חומרה הזאת מיועדת לתיקון תקלות שרוב הפעמים נגרמות מהדרייברים של הכרטיס קול.

אם קיימות במחשב בעיות עם הכרטיס קול (כמו רעשים מהרמקולים , תקיעות במשחקים וכד'), הדרך הטובה ביותר לפתור אותן זה להנמיך עד הסוף את ההאצת חומרה הזאת.

החיסרון היחיד שנגרם כאשר מורידים את ההאצת חומרה למינימום , הוא שפעולות מתקדמות יבוטלו כמו אפשרות ה-3D Sound שקיימת במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם שאני רוצה לשחק בקונטר אני צריך להוריד את המד של ההאצת חומרה ל0 וזה כמו שציינת כנראה מוריד את הביצועים של הסאונד גם ל0 לא שזה הכי מפריע לי את האמת העיקר הפינג ירד למוטב אבל בכל זאת אני לא מבין למה אני חייב להוריד את הביצועי סאונד כדי שיהיה פינג טוב הרי הFPS ובכלל כל המשחק לא משתנים רק הפינג..

איך אפשר לתקן את זה כך שאני יוכל להשאיר את זה על ביצועים גבוהים של סאונד וגם לשחק עם פינג נורמאלי?

ובכלל בכללי מה גורם לבעיות כאלו? הדרייברים? הכרטיס קול עצמו? או משהו אחר?

הורדתי דרייברים חדשים והתוצאות אותם תוצאות..ואני חייב להודות שזאת פעם ראשונה שאנינתקל בבעיות מסוג זה,אני מאוד מרוצה מהכרטיס קול הזה אפילו שהוא נחשב לפשוט מאוד..AC97 שמובנה על ה8RDA3 של .

למישהו יש רעיון כיצד אני יכול לתקן בעיות מסוג זה למשל שמעלה את הפינג שלי בגלל בעיית האצת חומרה של הכרטיס קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלליות הבעיות האלו נגרמות בגלל בעיות .

אני מציע לך לנסות כרטיס קול אחר(תלווה ממישהו) , ותבדוק אם הבעיה חוזרת על עצמה.

(כשאתה מכניס כרטיס קול חיצוני אל תשכח לבטל בביוס את המובנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...