התלבטות קשה בנוגע למכשירי DVR/PVR - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה בנוגע למכשירי DVR/PVR

BURTON

Recommended Posts

בדיוק לכן השאלה הזו כזו בעייתית...

אתה לא יודע מה יצא מהמכשירים של יס... אולי הם יהיו טובים יותר אולי פחות

חכה שיהיה לאנשים אתה מכשיר ויתנו דעות על השירות ואז תחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים.

תחכה קצת - כשהכבלים יצאו עם הPVR שלהם המחירים יירדו דרסטית ותרגיש שחבל שקנית משהו שעכשיו שווה 50 אחוז מערכו.

ועוד משהו - יכול להיות שעוד תקופה מסויימת לא ארוכה חברות הטלויזיה הרב ערוצית ישווקו ממירי PVR יותר מתקדמים ובעלי נפחים כפולים ומכופלים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה קצת שזה באמת יתחיל לרוץ ויהיו מקומות שתוכל להתנסות במוצר ואז כבר תחליט ....

השאלה היא אם אתה יכול גם לבצע ריפים כמו בטיבו או ריפליי TV .....

המחיר של יס נראה לי מאוד מאוד מוגזם ואז שהוא לא ירד לרמה סבירה מאוד של משהו כמו  ה 1000 שקל עם צורב בפנים זה ירכש רק ע"י הבטטות TV וזאת לא המטרה כאן

לרכוש את זה או DVR מקליט ???

את היס מקס נראה לי יותר עדיף כי אתה לא כול הזמן מסתבך עם דיסקים וכאן לא וזה מאוד מאוד שווה ובטוח תהיה לזה פריצה מאוד מאוד מהר .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לDVR יש גם הארדדיסק

העניין של המחיר לא משנה לו- אז אין ממש סיבה לחכות שירד אם הוא באמת רוצה את זה

תחשוב על שתי נקודות מרכזיות

1. נראה כאילו יהיה דולבי רק בPVR שלהם

2. השירות של הטיבו גורם לך להקליט, לא בטוח שתשתמש ביכולות ההקלטה של הדיוידי המקליט כל כך הרבה כמו עם הטיבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע במכשירים האלה זה שאתה לא מסתבך עם דיסקים

כשאני מדבר על הצורבים האלה מדובר על צורבים כולל דיסק כשיח

אתה לא חייב לצרוב שום דבר

תמיד יש לך את האופציה למחוק ישירות מהכשיח

עכשיו בקשר ללחכות אז את זה אפשר להגיד על כל דבר

אם אני יחכה שהמחירים יירדו אז כבר ייכנס הבלו ריי לשוק ואז יהיה חבל לקנות DVD רגיל ואם אני יחכה שמחיריי הבלו ריי ירדו כבר תצא טכנולוגיה חדשה ודיסקים גדולים ומהירים יותר ואין לדברים סוף

אני לא רואה שום טעם בלחכות לשום דבר

כניראה שאני ילך על משהו כזה

http://www.pioneerisrael.co.il/Pioneer/Main/Products/product.asp?id=123&catid=6&subcatid=22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה - הPVR של הכבלים יהיה בעל נפח בסיסי של 80GB - כמו היסמאקס - וזה מספיק ל103 שעות הקלטה - הכבלים יציעו כמה דגמים - 103 שעות הקלטה - 160 שעות הקלטה - ו250 שעות הקלטה .

אין שום סיבה לקנות את הYes MAX , כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמתכוון לקנות מכשיר כזה (של יס) מתישהו, הייתי מחכה. הטכנולוגיה בארץ בחיתוליה כמו שאמרו והמחירים בשמיים. בנוסף, HellWarrior עם כל זה שאני אוהב אותך הדעות שלך לפעמים לא אובייקטיביות בתור עובד HOT. לא שאתה לא צודק לפעמים, אבל לפעמים אתה נוטה לטובת הכבלים יתר על המידה.

לפותח הת'ראד, אם לעלות המכשיר אין השפעה על בחירתם הייתי הולך על ה-PVR. מה שכל כך טוב במכשירים האלו זה הפשטות והממשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר הייתרון היחידי לטובת היס מקס זה ה2 תוכניות במקביל אבל גם זה מתבטל כשיש כמה טלויזיות בבית

לכן ניראה לי שאני ילך על מכשיריי הPVR של פיוניר/טושיבה וכו..

גם מהסיבה שהם כבר הרבה זמן בשוק(אמריקאי וישראלי) וגם בגלל שחשוב לי מאד הקטע של להעביר את המידע למחשב בסופו של דבר ע"י צורב או כבל רשת(אם יהיה בדגמים הבאים)

HellWarrior, היה מתאים פה גילוי נאות

בתור עובד של חברת אני מניח שהידע שלך בא מכיוון אחד(אולי גם יס תוציא דגמים עם דיסקים גדולים יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתעלם לרגע מהצד הטכני (גם לא הזכרתם את נושא ה VOD VIDEO ON DEMAND, שאתה יכול להזמין דברים מיוחדים מתי שאתה רוצה, בתשלום כמובן, אבל עדיין חביב, ובטח יעשו תכנים בלעדיים לזה גם...)...

אני חושב שסוףסוף אנחנו מגיעים לאיזושהי קידמה בנושא... הרי כל גולש פורום ממוצע פה מוריד מהאינטרנט סדרות וסרטים אהובים עליו, וגם יש הרבה אחרים שעושים זאת מהסיבה הפשוטה ש א) שונאים פרסומות ב) שונאים חוסר-מגוון ג) שונאים לראות מתי שאחרים מחליטים בשבילנו.. עד כה נאצלנו להתחיל לחפש באינטרנט דברים ותכנים ישראלי קודדו עד היום בצורה מכפירה (לעומת תכנים לא ישראלים..).

אני מכיר הרבה אנשים שכבר כיום לא צופים בכלל בשידורי רגילים, יש להם אישית שלהם עם מה שהם רוצים.

אני באמת חושב שעוד איזה חצי שנה, תתחיל פה מהפכה שתחזיר צופים (כמוני) בחזרה למרקע, ולצערי יתכן שתגרום לעלייה בשעות הצפייה בטלוויזיה בממוצע...

בכל מקרה, יהיה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...