R9600 Pro שלי הלך ;-[ - עמוד 7 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9600 Pro שלי הלך ;-[

The Shark

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תישאלו אנשים מעבדות גדולות ומוכרות כמו אקסלנט,באג מחשבים,IBM,כלנית כולם יגידו INTEL רק בפורומים שיש ילדים מתלהבים בני 14 יגידו לכם כי הם עוד בשלבים של הגדילה והצמיחה וההנקה הם רק גילו את עולם ה ENTER והמשחקים.

מזל שיש ילדים תמימים בני 14 למכור להם אחרת השוק הגם ככה מצומצם של היה נעלם נכחד לגמרי !

AMD צריכה לתרום לכם טיטולים כהוקרה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך , אבל אינטל זה אחריות ל3שנים , ה"אחריות לכל החיים" , זה רק גימיק של היבואן איסטרוניקס , הוא היחיד שעושה אחריות לכל החיים , וגם ככה אחרי 3 שנים אתה תחליף מעבד , ואם לא , הוא ייתן לך או זיכוי של כסף , או איזה הנחה על קניה של מעבד חדש... , הוא לא ייתן לך מעבד חדש כי פשוט לא יהיה לו להביא לך...

בקשר לAMD , אני קניתי את הAMD 2000 שלי לפני שנה וחצי , וכבר השתמשתי באחריות(מקרה מאוד מוזר קרה לי) ואיפה שקניתי גם על נותנים אחריות לכל החיים על המעבד... , לא חשוב מה קניתי ,גם אינטל וגם , והביאו לי מעבד חדש...

אז , לפני שאתה בא לפורומים שיודעים על מה הם מדברים , אני מבקש ממך ללמוד קצת , להבין קצת יותר בנושא , ואז לתקוע את הטענות שלך...

דוד שלי מנהל מחלקת פיתוח מעבדים לניידים באינטל ישראל(כן , בנאדם מאוד מאוד חשוב) , אבל מה , קניתי , למרות שהוא הציע לי במחיר מעט נמוך יותר , ולמה? , כי זה פשוט יותר משתלם ויותר טוב... , והוא מודה כל פעם שאני מדבר איתו שאינטל העולמית עשתה רק פאשלות , היחידים שהיו בסדר הם הישראלים שפיתחו את הCENTRINO , אחד המעבדים הכי חזקים היום והכי משתלמים וטובים , ואתה יודע מה? , הסנטרינו של עובד על 2.0GHZ ונותן ביצועים של 2.8\3.0... , כן כן , אל תאמין!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי במגירה מעבד 486 שעובד ב 66 מגה הרץ!

BESS אתה אומר יש עליו אחריות לכל החיים נכון?

פשוט הוא נדפק לי שאני מנסה להעלות דום 3, אני לא מבין למה זה לא מריץ אותו יחד עם הכרטיס מסך ISA שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטינגר אתה ילד קטן ומפגר אולי גם אנטישמי!!

אתה לא מבין כלום!

תקנה רק בערוץ הקניות!!!

:lol:

אימברזה ! אתה לא יודע שאתה צריך כרטיס מסך חדשים של בסוקט של ISA כדי להריץ את דום 3!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...