R9600 Pro שלי הלך ;-[ - עמוד 8 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9600 Pro שלי הלך ;-[

The Shark

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מבקש לנעול את התארד הזה , ולאינטל , פעם הבאה , תחשוב לפני שאתה מדבר , ותדבר מניסיון , כי אני בטוח ב2000אחוז שאתה לא מדבר מניסיון וכנראה שהמעבד האחרון שניסית של היה איזה דיורון K7 1.6GHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטינגר, תמסור ממני נשיקות לדוד שלך על הדותן, ושיסדר קניה של דותנים ל OC לחברי הפורום. אני מזמין.

אינטל סלרון,

אני לא ילד בן 14. אני חובב אינטל מושבע, אבל לא צריך להיות מטומטם. אינטל חברה הרבה יותר חזקה וגדולה מ והרבה יותר רווחית. אבל, יותר טובים היום באפליקציות ה DESKTOP (חוץ מקידודים וגרפיקה ומולטיטסקינג כבד) וגם ב SERVERS. זה ש יותר טובים שם זה לא אומר שאינטל גרועים.

אני כרגע כותב לך מנורטטוד 1.6 על לוח מרוויל של אינטל עם RDRAM, אבל יש לי גם בארטונים ואני יכול להגיד לך שזה מעבד מצויין ואני נהנה לעבוד איתו. בזכות האתלונים וה 64 ביט אתה תזכה לראות פרסקוט J , שמתחמם הרבה פחות ועם תמיכה ב 64 ביט, כך שגם אם תקנה בעתיד אינטל עדיין תודה אתה חייב ל אחרת היית מתבשל עם איזה פרסקוט רגיל. אתה גם חייב תודה ל AMD על זה שהסלרון D עם 256 CACHE נמכר במחירי הסלרון הישנים למרות תוספת ה CACHE היקר, כי אם AMD לא הייתה זה לא היה קורה.

אם תסתכל לעומק בפורום במקום לנבלס את המוח, תבין שממליצים פה גם הרבה על במקומות ששווה לקנות (לך תקרא בפורום מפרטים לפני שאתה ממציא מציאות משלך על הפורום הזה). אני מציע לך שתצא מהנעילות על כי אתה פשוט מפסיד. חוצמזה, תבין שיש פה אנשים שאוהבים AMD ויש פה אנשים שאוהבים ויש פה אנשים שפשוט אוהבים את מה שנותן להם את התמורה הטובה ביותר לכסף שלהם בלי שום קשר ליצרן. אז בבקשה אל תכליל, ואל תחפז למסקנות, ומספיק עם הספאם. אם יש לך משהו לתרום, WELCOME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שעה כותב "אינטל הכי טובים"

ובסוף "מה אתה מזבל בשכל"

יכול להיות דבר כזה ?

ואיך אומר המשפט המפורסם "סאן שיין הגיע הזמן לסגור את הבאסטה."

:lamer: :lamer: :lamer: :lamer: :lamer: :lamer: :lamer: :lamer:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל..חבל שאתה מבזבז את הזמן עליו ומסביר לו בכלל

ו BESS האחריות מהמורה שלך??  :lol:

TEACHER

האחריות על ה 486 רשום שם MAG

חחחח

חחחחחחחחחחחחח

:)חחח  :lol:

אפילו לא שמתי לב לזה :)חח

אממ לא יודע אני צריך לשאול אותה...

מחר יש לי שיעור איתה , אנחנו הולכים ללמוד איך אפשר לחמם בניין מגורים שלם עם מעבד פרסקוט 1

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...