R9600 Pro שלי הלך ;-[ - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9600 Pro שלי הלך ;-[

The Shark

Recommended Posts

בעל הבית השתגע מכירה פומבית לרגל נסיעה של כרטיס מסך SIS315/128MB כפול 2 .

חברת SIS החברה הידועה ברמתה בייצור כרטיסי מסך וציפסט לרוב החברות ECS , , וכו'

הצעה טובה תענה בחיוב או טרייד אין עם GE FORCE !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלו תן כבוד הלוח הזה סוחב משנת 2000 ! טפו טפו בלי עין הרע בניגוד ל ו שנשרפים אחרי שנה שנתיים ויש לי הוכחות על זה !!!! יש עליו 5 פי.סי.איי סלוט , AGP , כרטיס קול ...וכו' על הנייר לוח מעולה.

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI ו החברות הכי לא אמינות שיש בשוק !!!! לא פלא שכולם קונים ו - GE FORECE של

אין עשן בלי אש ! יהודים לא טמבלים אז תמשיכו ידידיי להקשיב לעצות של מומחים ולקנות ו ATI ונראה לאן תגיעו.

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלו תן כבוד הלוח הזה סוחב משנת 2000 ! טפו טפו בלי עין הרע בניגוד ל ו שנשרפים אחרי שנה שנתיים ויש לי הוכחות על זה !!!! יש עליו 5 פי.סי.איי סלוט , AGP , כרטיס קול ...וכו' על הנייר לוח מעולה.

:screwy:

משו משו. במחשב הבא שלי רק  :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיייייייייייייייייייי לבכות כמו זונות מיוחמות!!!!

אויי איזה חבורה של נעליים! בעיה שלכם! אתם אלו שקנית את הכרטיסים שלכם עם שנת אחריות אחד! אז סתמו את את הפה כבר , זאת לא בעיה של החנות ולא של אף אחד אחר ! אתם עשיתם את זה!

, בטח גם לזה שפתח את התרד יש ספק גנרי שדפק לו לאט לאט את המערכת , נכון שיש לך ספק גנרי?

אני קניתי במרדנית הכל אצלי סבבה יש לי מעבד xp2500 ב OC על xp3200 אין בעיות ויש לי עליו 3 שנים אחריות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי :) אמממ אבל אני לא אחד מהם :)

כי אני ממליץ על כמעט כל חנות אחרת מלבדם (ועוד כמה) , :lol:

(פשוט בזמנו אצלהם ה xp2500 היה הכי זול שבא עם 3 שנות אחריות ועם איכותי של spire-עלה לי 580 שקל כי שילמתי באשראי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מעבד אמין קנית "AMD" אתה בטוח שאם נעשה לך ביקור פתע בבית לא נראה ?

מעבד עגלה מתחמם ! מעניין שבארץ זה כמו רכב DAEWOO איזה איכות איזה אמינות ואיזה נעליים אנשים מושפעים מפורומים ובעלי אינטרסים עזבו אתכם מכל מיני מחקרים וסטיסטיקות לא אמינות ! מבחן התוצאה המעשי זה שקובע ואין על אינטל !!!!!! וכולם יודעים את זה בכל המקומות אם זה במגזר הפרטי ואם זה במגזר העיסקי משתמשים ב !

תסתובבו קצת ברחוב הברזל ברמת החייל ת"א ואז תבינו !

יש לכם עוד הרבה מה ללמוד !  :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מעבד אמין קנית "AMD" אתה בטוח שאם נעשה לך ביקור פתע בבית לא נראה ?

מעבד עגלה מתחמם ! מעניין שבארץ זה כמו רכב DAEWOO איזה איכות איזה אמינות ואיזה נעליים אנשים מושפעים מפורומים ובעלי אינטרסים עזבו אתכם מכל מיני מחקרים וסטיסטיקות לא אמינות ! מבחן התוצאה המעשי זה שקובע ואין על אינטל !!!!!! וכולם יודעים את זה בכל המקומות אם זה במגזר הפרטי ואם זה במגזר העיסקי משתמשים ב !

תסתובבו קצת ברחוב הברזל ברמת החייל ת"א ואז תבינו !

יש לכם עוד הרבה מה ללמוד !  :bash:

:kopfpatsch:

אוייייייייי כמה אתה הולך להיקטל עכשיו!!! , אני לא הולך להגיד כלום חוץ מזה שאתה נעל מפגרת אבל אני יתן לאנשים אחרים לעשות את העבודה ולקטול ילדון מפגר שכמוך.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח זה נורא מצחיק מה שאתה אומר..

כי פשוט מראים ביצועים יותר טובים! ואל תגיד לי לא להסתכל ב"סקרים לא אמינים"

כי זה כמו שאתה תבוא עם הפיאט אונו שלך ששמת לה אגזוז לחץ שהעלה לה את הכוח סוס ל60 ואני אבוא עם המיצובישי EVO 8 שלי ואתה תגיד לי ששלך יותר טוב כי יש לך אגזוז שמשפר את הביצועים של האוטו. ולא תרצה לבדוק למי יש יותר ביצועים כי זה לא אמין וכל פעם זה יצא משהו אחר ( :screwy:)

off topic

ואינטגרל עם כבר מדברים על ספאם.. אתה זה עם הממוצע של ה24 הודעות ליום :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...