צריך המלצה לערכת קירור מים מלאה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לערכת קירור מים מלאה.

Jack_g

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות מערכת A64 ולעשות לה גם OC כרגע יש לי בארטון 2500 עם OC דיי גבוהה אבל נשבר לי כבר מקירור אוורי כל הזמן רעש והמון מאווררים אז החלטתי לקנות מערכת מים.

לפי מיטב ידיעתי ישנן מערכות פנימיות וישנן חיצוניות מבחינתי זה לא ממש משנה איזו מערכת העיקר שהיא תהיה בטוחה ותתן ביצועים טובים יותר מגופי קירור של למשל ה SP למינהם.

התקציב לא יותר מ800 שקלים אבל עדיף כמה שיותר פחות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרמלרייט XP120 ומאוורר ENERMAX 120 מ'מ יתן לך ביצועים יותר טובים ממערכת מים זולה ולא תשמע אותו יותר מדי על מהירות נמוכה (שבא הוא יהיה עדיין יותר טוב ממערכת מים זולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי EMP והמערכות קירור שלהם הם עוד עושים מוצרים או שכבר זהו?

לגבי ה XP120 חשבתי לעצמי אבל הוא ממש יקר ומה שמעצבן אותי בכל הגופי קירור שהם מתכסים בשיכבה של אבק ואז חייבים להוציא את זה כי הביצועים יורדים.

נ.ב זה ממש מוזר אבל ב הXP120 יותר יקר מאשר בארץ איך זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול דווקה לבנות מערכת לא רעה מEMP אבל ב800 שקל זה יהיה קצת קשה.

אתה רוצה גם לכרטיס מסך או רק למעבד?

(לציפסט אני לא ממליץ לך. ממש לא הכרחי ומחמם סתם את המים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך רק למעבד

אחי ניסיתי להרכיב לך מערכת מהחלקים הכי זולים וגם ככה זה לא הצליח (הגעתי ל800 כשאני בלי בלוק למעבד -וכמובן שההרכבה והבדיקות שהם עושים זה עוד 300 שקל אז בכלל אין על מה לדבר)... :\

במקום זאת הנה לך מפרט חביב עבור קירור אוויר:

Thermalright XP-120 for Pentium 4 Athlon64 -היטסינק למעבד ,עם מאוורר Enermax 120m"m.

ותגיד לי לאיזה גודל של מאווררים יש מקום אצלך במארז (80MM,120MM,90MM..) ואני אתן לך דגמים של מאווררים שקטים ,אבל בעלי ביצועים מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי ערכות מים מוכנות בסיגנון CoolerMaster Aquagate  איך היא?

או למשל ZALMAN RESERATOR 1 FANLESS WATER COOLER   למרות שהיא דיי יקרה.

עריכה: ראיתי עכשיו את המערכת מים הזו AquariusIII External Liquid Cooling System יש לכם מושג מה הביצועים שלה? כי אני לא ראיתי שום ביקורת אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי ניסיתי להרכיב לך מערכת מהחלקים הכי זולים וגם ככה זה לא הצליח (הגעתי ל800 כשאני בלי בלוק למעבד -וכמובן שההרכבה והבדיקות שהם עושים זה עוד 300 שקל אז בכלל אין על מה לדבר)... :\

במקום זאת הנה לך מפרט חביב עבור קירור אוויר:

Thermalright XP-120 for Pentium 4 Athlon64 -היטסינק למעבד ,עם מאוורר Enermax 120m"m.

ותגיד לי לאיזה גודל של מאווררים יש מקום אצלך במארז (80MM,120MM,90MM..) ואני אתן לך דגמים של מאווררים שקטים ,אבל בעלי ביצועים מצויינים.

יש לי שניי SF2 מותקנים מאחור ושלושה רגילים מקדימה ועוד אחד של AEROCOOL עם לדים בדלת כולם 80מ"מ .

ותגיב בבקשה להודעה הקודמת בקשר לקירור מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ....

אתה יכול לקנות ככה:

DangerDen TDX מפנדס - Emp כבר לא מוכרים , ב-404 שקל.

משאבת מים של אקווריום - 120 שקל 3000 ליטר לשעה - -- http://www.ggfantasy.com/catalog/product_info.php?cPath=5_74&products_id=715&osCsid=c30d715484e339157315cf587f69775f

+ מיכל מים מאולתר (כולה קופסה עם 2 חורים)

+ רדיאטור The Heater מEmp. עולה 245 בלי Shroud , תאלתר משהו....

+2 מאוררי 120 מ"מ....יש לך תקציב של 30 שקל בשבילם.....קצת לחוץ אבל תוסיף עוד טיפה ותשיג או שאפשר למשל:

הבלוק של Zalman מפנדס = 264 שקל.

משאבת מים אותו דבר

מיכל מים מאולתר אותו דבר.

אותו רדיאטור בלי Shroud.

ואז יש לך תקציב של 171 למאוררים שזה מכובד מאוד......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי למערכת המים יהיה יתרון קל , אבל בכל זאת מים נועד ליותר "מטורפים" שכן היתרון הקל הזה משלש לך את המחיר.....

אבל הקירור מים מצד שני יותר שקט (ואתה יכול בעתיד להוסיף בלוק לכרטיס מסך , או לChipSet)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...