המחשב?? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב??

Canter-Points

Recommended Posts

זול זה בטח לא יהיה. כל יחידת זיכרון 128MB של PC1066 עולה עכשיו לפחות 70 דולר לפני מע"מ (ואפילו יותר, ולא לשכוח שהדולר כבר מגרד את ה-5 ש"ח).

תכנס לדף המידע של הלוח הזה באתר של ותראה שהם גם ממליצים על שימוש בסוג מאד מסוים של RDRAM PC1066 וזה נראה לי מאד מגביל.

קח גם בחשבון שמדובר בלוח שמבוסס על פלטפורמה די ישנה. זה שאינטל קוראים לצ'יפסט 850E לא אומר שמדובר בפיתוח חדש. גם אני התלהבתי מהלוח הזה עד שקראתי ב-Tom's Hardware עד כמה הוא לא מדהים.

עכשיו אני דוקא שוקל את השילוב של P4A עם PC2100. לזה יש לוח של עם פלטפורמה חדשה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"GEforce 3 TI200 V8200 Asus

60 Gb 7200rpm"

הכרטיס מסך ממש לא ה-כרטיס מסך. הוא לא ממש חדש. הכי טובים זה 4 Ti למיניהם.

והדיסק הקשיח לא ידוע של איזה חברה. הדיסק הכי מהיר IDE שיש זה WD 80 GB 8MB BUFFER SPECIAL VER. ויש גם דגם של 120GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זול זה בטח לא יהיה. כל יחידת זיכרון 128MB של PC1066 עולה עכשיו לפחות 70 דולר לפני מע"מ (ואפילו יותר, ולא לשכוח שהדולר כבר מגרד את ה-5 ש"ח).

תכנס לדף המידע של הלוח הזה באתר של ותראה שהם גם ממליצים על שימוש בסוג מאד מסוים של RDRAM PC1066 וזה נראה לי מאד מגביל.

קח גם בחשבון שמדובר בלוח שמבוסס על פלטפורמה די ישנה. זה שאינטל קוראים לצ'יפסט 850E לא אומר שמדובר בפיתוח חדש. גם אני התלהבתי מהלוח הזה עד שקראתי ב-Tom's Hardware עד כמה הוא לא מדהים.

עכשיו אני דוקא שוקל את השילוב של P4A עם PC2100. לזה יש לוח של אסוס עם פלטפורמה חדשה יותר.

1- מה רע בפלטפורמה של אינטל850E ?? יש לך המלצה לפלטפורמה יותר טובה שיש לה RDRAM??

2-למה ללכת על כשיש RDRAM??

3-מה זאת אומרת ממליצים שימוש בסוג מסוים של RDRAM??

3-למה אתה דואג למחיר?? אני צריך לידאוג לא אתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זול זה בטח לא יהיה. כל יחידת 128MB של PC1066 עולה עכשיו לפחות 70 דולר לפני מע"מ (ואפילו יותר, ולא לשכוח שהדולר כבר מגרד את ה-5 ש"ח).

עכשיו אני דוקא שוקל את השילוב של P4A עם PC2100. לזה יש לוח של עם פלטפורמה חדשה יותר.

1- מה רע בפלטפורמה של אינטל850E ?? יש לך המלצה לפלטפורמה יותר טובה שיש לה RDRAM??

2-למה ללכת על כשיש RDRAM??

3-מה זאת אומרת ממליצים שימוש בסוג מסוים של RDRAM??

3-למה אתה דואג למחיר?? אני צריך לידאוג לא אתה...

חיים קשים אתה עושה לי אז אני עונה מהסוף להתחלה ;) ;)

-אני דואג למחיר כי גם אני שקלתי ביומיים האחרונים לקנות מחשב כזה אבל במחיר של ה-RDRAM ואחרי שכבר התרגלתי שיש לי 512MB במחשב זה פשוט לא משתלם למרות עניין רוחב הפס.

-על שאר הסעיפים שלך תקבל תשובות בלינקים הבאים :

קודם כל הבנצ'מרק הנחמד הזה ב-Tom's Hardware ובמיוחד העמוד שבלינק שנתתי, זה מסביר בדיוק את התרגילים המלוכלכים שאינטל עשו לאחרונה...בכלל מומלץ לעבור על כל הבנצ'מרק הזה ולראות איך ברוב המקרים מנצח הפנטיום 4 את ה-...

ועכשיו לדף המאפיינים הטכניים של הלוח החדש של שתומך בבאס של 533mhz וזיכרונות RDRAM של 1066mHz. בתחתית העמוד אפשר לראות את ההערה הבולטת שאומרת כך :

Note: * Use only the tested and qualified 16-bit 1066MHz RIMM listed below.

Other RIMM manufactured by other vendors may not be suitable for this motherboard.

וכמו שאמרו הגששים : "אתה הבנת את זה ברוך ?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...