לוח אם לפנטיום 4 1.8 זכרון 333 DDR - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם לפנטיום 4 1.8 זכרון 333 DDR

Venom_IL

Recommended Posts

אני קצת מתלבט בנושא לאחרונה...

הכי חשובים לי ביצועים ומהירות. עדיף אם יהיה גם RAID ו- 2. בכלללללללללל לא מעניין אותי OC.

הבנתי ש Sis 645 זה צ'יפסט מעולה עם ביצועים יותר טובים מ 845 בפחות כסף, אז חשבתי על 645 Ultra, אבל אז הלכתי ל motherboards.org ונתנו לו 4/15 בביצועים, שלא נדבר על שאר הציונים... :(

מצד שני זה נראה לי אתר מעפן, לדוגמא הם לא כותבים ליד כל לוח לאיזה מעבד הוא, הם ממליצים על חנות ספציפית לקנות בה (משוחדים?)

והם גם כתבו על איזה לוח שהוא "Lightening fast"... דבילים ;D

בכל אופן, אם תוכלו להמליץ לי על לוח טוב (שניתן להשיג בארץ לדוגמא בפנדה/זיגזג/למיר), ולהגיד לי מה לדעתכם הצ'יפסט העדיף בכלל, אודה לכם מאד :)

ואני די נעול בקטע של לא לקנות , מה גם שזו לא כ"כ בחירה שלי, אז בבקשה תציעו לי לוחות "Intel Inside" :)

בתודה מראש :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לוקחים SIS645 אז רק של חברה ידועה כמו למשל.

לASUS יש לוח כזה ושמו הוא P4S533/A......

700 ש"ח...... יש עליו דיי הרבה ביקורות. תשים לו איזה זיכרון DDR333 PC2700 של חברה ידועה ויהיה מחשב מצויין.

חברה טובה מאוד זאת , חברות מצויינות זה , CROSAIR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר, הרגע הסתכלתי באתר מכובד (שלא כמו הזבל הזה motherboards.org)

http://www.tomshardware.com/mainboard/02q2/020403/sis645-14.html

ה לוקח שם את כולם, גם את ה ASUS

בקשר לזכרון, אתה אומר שעדיף מושקין על TRANSCEND?

עריכה-

האמת היא שגם אם TRANSCEND ו הם אותו דבר אני עדיין אעדיף את כי פנדה הם היבואנים שלהם בישראל...

ובקשר ל , התכוונת ל P4S333 לא? כי אני לא צריך 533 FSB :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-P4S333 עם צ'יפ יותר ישן של SIS שלא מיועד למעבדי 533 FSB וה-P4S533 כן מיועד. אני חושב שזה ההבדל היחיד

(הראשון מבוסס SIS 645 והשני SIS 645DX)

אני ממליץ לך לקחת את היותר חדש, כי אני חושב שלישן יש רק 2 חריצי PCI, אבל אני לא בטוח בקשר ליותר חדש.

תעשה את השיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח עם הצ'יפסט של SIS 645DX לא כל כך אטרקטיבי מבחינת תוספות כמו USB2.0. אולי עדיף לוותר על התמיכה ב-DDR333 וללכת על לוח מתקדם יותר מבחינת הפיצ'רים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-P4S333 עם צ'יפ יותר ישן של SIS שלא מיועד למעבדי 533 FSB וה-P4S533 כן מיועד. אני חושב שזה ההבדל היחיד

(הראשון מבוסס SIS 645 והשני SIS 645DX)

אני ממליץ לך לקחת את היותר חדש, כי אני חושב שלישן יש רק 2 חריצי PCI, אבל אני לא בטוח בקשר ליותר חדש.

תעשה את השיקול שלך.

וא מגיע עם שישה, לא שניים... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...