צריך המלצה בקניית מחשב נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה בקניית מחשב נייד

koshoro

Recommended Posts

שלום

אני מעוניין לרכוש מחשב נייד, ויש לי מספר שאלות:

1) מה ההבדל בין מעבד MOBILE למעבד רגיל לדוגמא inter celtron 1.5 M וintel celron 2.2

ואיזה מהם עדיף בנייד?

2) האם יש הבדל משמעותי בין המותגים IBM, , , וכו'.

3) איזה חברה תיתן לי אחריות ושירות בחו"ל, איפה צריך לקנות כדי שתיהיה אחראיות בחו"ל.

4) האם זה הכרחי שיהיה יותר מ256 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אני מעוניין לרכוש מחשב נייד, ויש לי מספר שאלות:

1) מה ההבדל בין מעבד   MOBILE למעבד רגיל  לדוגמא inter celtron 1.5 M וintel celron 2.2

ואיזה מהם עדיף בנייד?

2) האם יש הבדל משמעותי בין המותגים IBM, , , וכו'.

3) איזה חברה תיתן לי אחריות ושירות בחו"ל, איפה צריך לקנות כדי שתיהיה אחראיות בחו"ל.

4) האם זה הכרחי שיהיה יותר  מ256 זיכרון.

1) 1.5 mobile עדיף, מומלץ שיהיה סטרינו.

2) לדל לא להתקרב, IBM רק אם הוא מעל 10K ואתה לא מחפש אחד למשחקים, COMPAQ מייצרים לכל כיס.

3) כל חברה בעלת שם מכובד תתן אחריות עולמית

4) כמובן, מומלץ 512.

ועכשיו תביא תקציב ותגדיר צרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסנטרינו זה הקומבינציה של הציפסטים עם ה M.

ל M יש שתי ליבות, הבניאס הישנה יותר (מה שמכנים בטעות מעבד סנטרינו), והדותן שהרבה יותר טובה ובעצם הטובה ביותר שקיימת היום למחשב נייד (כולל משל AMD).

While our first glance at Intels Dothan architecture left us anxious for more, now that weve seen the whole line-up of processors in this new line, were more convinced than ever that the Dothan is the most promising chip in Intels arsenal. Its certainly the best overall mobile processor on the market, providing fantastic performance and very low power consumption. According to Intel, the TDP (Thermal Design Power) of the high-end 2.0 GHz Dothan is the same 21W as the low-end 1.7 GHz model. Very impressive.

At its peak clock speed of 2.0 GHz, the Pentium-M 755 processor is putting up performance numbers which would be comparable to a 2.8 or 3.0 GHz Pentium 4 processor. All this while consuming roughly 1/4th to 1/5th the power levels of Intels high-end desktop processors, and creating such little heat that these chips can often be cooled with passive methods (although when used with small notebook coolers, fans will be necessary). Of course, Intels top of the line Pentium 4 / Prescott chips still have major advantages over the Pentium-M, not only in clock speed, but their ability to use a faster front side bus and a higher speed memory interface, along with their support of Hyper-Threading technology, which the Pentium-M does not have.

אם אתה רוצה לקרוא עוד אז:

http://www.gamepc.com/labs/view_content.asp?id=dothan20&page=1

כדי להבין את ההבדלים בין הדותן לבניאס קרא פה:

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2129&p=2

עריכה: ותסתכל על הבנצמארקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך הבהרה בנושא המעבדים.

כאשר רשום במפרט CELERON 1.5M לדוגמא , הכוונה לסנטרינו ?

כל מעבד שהו M הוא סנטרינו ?

איפה ה dothan נכנס לתמונה ?

בתקציב של 5500 שקלים חדשים

על איזה מעבד רצוי ללכת , ואיזה ....

בקיצור איזה חבילה טובה אפשר להשיג בסכום זה .....הדרישות מהמחשב שיהיה עמיד ולא הרבה מעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך הבהרה בנושא המעבדים.

כאשר רשום במפרט INTEL CELERON 1.5M  לדוגמא , הכוונה לסנטרינו ?

כל מעבד שהו M הוא סנטרינו ?

איפה ה dothan נכנס לתמונה ?

בתקציב של 5500 שקלים חדשים

על איזה מעבד רצוי ללכת , ואיזה זיכרון ....

בקיצור איזה חבילה טובה אפשר להשיג בסכום זה .....הדרישות מהמחשב שיהיה עמיד  ולא הרבה מעבר

הכוונה היא לסלרון מוביל. מה זה מובייל? מוביל הוא מעבד העובד על מתך נמוך הוא נועד לפלח הניידים והאוברקלוקרים.

דותן נכנס לתמונה כאשר אתה רוצה לקנות נייד במחיר מכובד שמחזיק 4-5 שעות ללא חשמל.

ב-5500 שח לא תיפול על נייד משהו.

ב-5500 שח קח או AMD MOBILE (מומלץ מניסיון יש לי אחד כזה) או סלרון M 512K.

ב-5500 שח לא תמצא יותר טוב מזה- http://www.buy4less.co.il/product.asp?f=1203&p=21

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...