Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לו מחשב סוס , יש לו כרטיס מסך בינוני מאוד(שווה ערך ל9600פרו אם לא פחות)

בכל מקרה , הולי , אני עושה מירוצים עם המכוניות בעיר , מירוצי מרחק שאתה צריך להתרחק מהם 300מטר , עשיתי מיליון כאלו ועדיין אין לי בודי קיט , מכל אחד אני מקבל 100דולר (כן , המכוניות שמסומנות בצבע כתום במפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו מחשב סוס , יש לו כרטיס מסך בינוני מאוד(שווה ערך ל9600פרו אם לא פחות)

בכל מקרה , הולי , אני עושה מירוצים עם המכוניות בעיר , מירוצי מרחק שאתה צריך להתרחק מהם 300מטר , עשיתי מיליון כאלו ועדיין אין לי בודי קיט , מכל אחד אני מקבל 100דולר (כן , המכוניות שמסומנות בצבע כתום במפה)

איך 100 דולר, אני מקבל על כל אחד שאני מנצח 400 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה ומוצלחת קיבלתי את האודי טיטי... עכשיו כשאני מתקין נגיד מנוע ואני יש מתקין את 2 ולא את 1 ואז 2 זה משנה משהו?

ועוד דבר, כאן /\ (חץ למטה למי שלא הבין... ;D) צריך להעלות את הכל עד הסוף?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווו חברה עזרה!

בטעות קניתי (A3 ) שלא רציתי!!

מה זה קניתי,... יש לי FREE CAR מהספונסר.. ושמרתי את המשחק על המכונית.. OVERWRITE

איך אני מחליף אותה עכשיו במשהו אחר?

אני תקוע איתה? זה ממש יכול להשפיע על המשחק שלקחתי אוטו סתם?

כמה עולה אוטו כמו TT למשל? יכולתי לקחת אותה חינם בשלב יותר מאוחר... מה לא?

מה ההבדל בין הדבר הזה של הספונסר יש מכונית חינם ויש מכוןנית משובחת חינם משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית זה אבוד.

[glow=red,2,300]תבינו - אי אפשר למכור ואי אפשר למכור חלקים של . מה שקניתם ישאר יתכם עד סוף המשחק.

[/glow]

יש לך סה"כ 5 מכוניות שאתה יכול להחליף ביניהם מתי שבא לך, אז כולה בזבזת סולט אחד. בשביל להחליף תעשה באמצע משחק esc, תבחר garage ו-change car.

בשעה טובה ומוצלחת קיבלתי את האודי טיטי... עכשיו כשאני מתקין נגיד מנוע ואני יש מתקין את 2 ולא את 1 ואז 2 זה משנה משהו?

ועוד דבר, כאן /\ (חץ למטה למי שלא הבין... ;D) צריך להעלות את הכל עד הסוף?

בעיקרון אתה צריך לקנות את הראשון בשביל השני כי גם אחרי שאתה קונה את השני חלקים מהראשון עדיין נשארים.

מה שאתה יכול לעשות כדי לחסוך כסף זה לקנות את השני, ואז לקנות חלקים בודדים את כל אלה שאין לך והוא לא אומר לך עליהם שיש לך כבר חלק חדש יותר.

ב-NOS וצמיגים אתה יכול ישר לקנות את ההכי גבוה כי הוא מחליף את כל מה שהיה לך לפניו.

בקפיצים אני חושב שאתה חייב לקנות את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה קודם את החבילה של השיפור השני

אחרי זה תבחר לקנות individual parts ותעבור אחד אחד על רשימת השיפורים שאין לך. עבור כל אחד מהם נסה לקנות אותו, אם הוא אומר לך שיש לך כבר משהו טוב יותר תגיד לו לא לקנות. יש מספר קטן של שיפורים שנשמרים מהדור הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...