Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזאת אומרת לחדש את הניטרו ?

יענו למלא אותו מחדש?

אם כן אתה צריך לעשות כל מיני "טריקים" שאתה נוסע כלומר להתחמק מתאונה בשניה האחרונה או לעשות פאוור סלידים על הכביש דברים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה...

נגיד יש על המפה שתי חנויות אדומות (גרפיטי)

האם יש בהם דברים שונים לקנות? או שזה אותו הדבר?

יש רק הבדל בכחול כי יש בכחול גם performance shop וגם Meglow Parts. באחד מהם יש רק עד רמה 2 ובשני יש עד רמה 3.

אותו דבר!

ותענו לי...אפשר לימכור חלקים או מכונית שלמה?ויש לי כבר כמה מכוניות...

לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע למה בניד פור ספיד החדש למה אני לא רואה באיכות טובה אני ריבועים???? יש לי כרטיס מסך 4 440MAX 64DDR ומעבד פנטיום 3 1 ג'יגה הרץ ו- 256 אז למה שאני מעלה את הגדרות של המשחק ב- DISPLAY אני ברזולוציה 800 על 600 והעלתי את הקו הירוק לאמצע ורואים מצוין אבל למה אני לא יכול להעלות את הפס הירוק עד הסוף כי העכבר נהייה לי איטי איך אני עושה שהמשחק יעבוד לי טוב יותר?????????????????????????????? יש לי דרייבר ניוידיה 61.77 הגרסה לפני החדשה, החדשה עושה לי בעיות לפעמים במסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אף אחד לא משתמש בMX5 ?

זה פשוט אוטו תותח .. ALL AROUND CAR ...

בינתיים קיבלתי סדרת ג'יפים, SUPRA וגולף ועוד כמה מכוניות שבאות לפני הגולף, ואני עדיין עם MX5 .... אני מנצח כל רייס, בלי בעיות מיוחדות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת אתה אומר שאתה לא רואה באיכות טובה אתה ריבועים ( :s05:) פעם שניה אתה אומר שיש לך ריבועים ופעם שלישית אתה אומר שאתה רואה מצוין אבל אתה לא מעלה עד הסוף כי העכבר איטי? :s05: :kopfpatsch:

בכל מקרה, בקשר לבעיה האחרונה, אני אישית לא מצאתי מה לעשות עם זה, גם לי יש כרטיס כמו שלך ואותה בעיה. תשתדל להשתמש כמה שיותר במקלדת ולא בעכבר זה מה שאני יכול להציע לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...