Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש מרוצי circuit באיזור של השדה תעופה עם קטעים ישרים מאוד ארוכים

יש לי בעיה במשחק שאני נוסע מעל 325km\h+ במקום להכנס בקיר ולהתקע זה ממשיך לנסוע 'כאילו כלום' ואי אפשר לחזור בחזרה למסלול ואז אני מפסיד

בת'כלס הייתי יכול לסגור שם יותר מ350km\h.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמעלי אתה צריך לשפר את המראה של הרכב ואז תקבל event!

ולכל השאר יש לי שאלה!!!

אני ב70% והתחרתי נגד הקירח העצבני ההוא וניצחתי (זה היה 5 סיבובים לקח לי 10 דקות)

וסיימתי הכללללללל יש לי את הכל אז מה שקורה עכשיו אני רק עושה

out runים ומרוצים חבויים?

(קיבלתי sms מרייצ'ל שכתוב בו congrad's ושסיימתי את המשחק... ד"א קיבלתי הידראולים רמה 3 זה חייה!!!!

אם אתם רוצים תגידו של מה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YA BABY YA!!!

I GOT THE NEED FOR SPEED

SKYLINE OWNZ!

[glow=red,2,300]374.4KM\H[/glow]

אני בטוח שבמסלול ארוך יותר הייתי עושה יותר

HOLY אתה חייב להגיד לי מה שינת בהגדרות של המנוע :please:, כל דבר שאני משנה לא משנה את המהירות :nixweiss:

ואיזה מסלול זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכונית היחידה שאני רוצה לבדוק ועדיין לא יצא לי זאת הWRX STI.

שווה לקנות אותה ולהתחיל לשפר? או שכדאי כבר להישאר עם הTT המשופרת?

HOLY, אתה צריך לשבור את השיא שלך של 384 קמ"ש מUG הראשון :hat:

נ.ב. אני בכלל לא יכול להגיע למהירויות מטורפות בדראגים. מקסימום 300 (כל הNOS הולך על תאוצה). סגרתי 330 רק בCIRCUIT's

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז זה פחות או יותר מה שעשיתי

שיפרתי ב-quick race את ה-skyline עד הסוף ובחרתי את ה-Drag הכי ארוך (3 קילומטר ומשהו) בלי תנועה ובכיוון ההפוך (הכיוון הזה יותר טוב)

מה ששניתי זה בעיקר את ההילוכים, יש לכם אפשרות לקבוע איזה כוח יתן כל הילוך וסה"כ מה אתם מעדיפים, תאוצה או מהירות מקסימלית. אני כיוונתי את ככה שההילוך השישי יגיע עד 380 בערך.

שינויים נוספים הם שהטורבו והציפ יתנו את כל הכוח מעל 7000 סל"ד (כי זה הסלד שבו תהיו רוב הזמן בדראג) ושהנוס יגמר מהר ויתן יותר כוח.

עכשיו כל מה שנשאר לכם לעשות זה ליסוע עד שאתם מגיעים בערך ל-300 (הגעתי גם ל-330) ולהפעיל את הנוס עד הסוף ככה שתסיימו אותו בדיוק על קו הסיום, נסו הרבה ובסוף תצליחו.

כל שאר הכיוונים לא ממש השיפועו על היבצועים.

אם היה מסלול ארוך יותר הייתי סוגר יותר, נסיתי לעשות רוורס מהקו התחלה ולהתחיל את המירוץ מאחורי הקו - ככה סגרתי 375 קמ"ש (אבל סיימתי אחרון)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...