Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל פעם שאני ומר מרוץ URL אני מקבל אוטו חדש אבל כשאני חוזר למחסן אני לא מוצא שום אוטו חדש

כשאני נכנס לתפריט הזה הוא אומר שאני צריך להגיע לקאר לוט אבל אין שם שום דבר

מה עושים??

לך לאחד ה-car lot בעיר (כחול בהיר) ובחר אוטו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CM , אני לא יודע , כי אני בעצמי עוד לא סיימתי את הספונסר הרביעי(הוא כותב שנשאר לי URL אחר(8 מתוך 9) ונשארו לי 4 מירוצים רגילים שאני רואה ועוד 3 שאני לא רואה(עשיתי 2 ומצאתי עוד שלוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך עזרה

אולי למישהו יש רעיון אני תקוע. אין לי עוד מסלולים לעשות. למישהו יש אולי איזה רעיון בשבילי מה שכחתי או אני צריך לעשות?

כמה אחוזים מהמשחק סיימתה?

ויש את המסלולים האלה בעיר שלא מסומנים במפה ניסיתה אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד מעט אוכל להתחיל לשחק במשחק... עוד מעט הוא יהיה אצלי (נמנע מניסוח בלתי חוקי... :xyxthumbs:)

קיצר, אני מת לשחק כבר! סיימתי את הראשון כמעט 3 פעמים... (פעמיים על אוט' וכמעט סיימתי על ידני - עד שמצאתי משהו יותר טוב לעשות...)

רציתי לשאול שאלה שכבר שאלו ולא ענו עליה, הבנתי שיש אפשרות להחזיק 5 מכוניות, אבל אפשר להחליף ישנות או למכור או משהו?

ובמה עוזר ג'יפ?! האמר זה הדבר האחרון שקרוב להיות מהיר... ומה לגבי המערכות אודיו..? מה הן עוזרות..?

ולגבי הדריפטים החדשים, זה יותר כיף ככה? שיחקתי בדמו קצת וזה עשה רושם מזעזע...

אגב, אולי זה קצת לא קשור לפה, אבל בגלל שאני מת על המשחק הזה (או אמות עליו) חשבתי לקנות הגה כדי "להעצים" את החוויה...

יש משהו מומלץ? והאם כל ההגאים באים בתור "אוטומט" יענו בלי הילוכים ... (ידית)?

סורי על הפגזת השאלות נסו לענות על מה שאתם יכולים.!

anyone?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע סיימתי את המשחק(יענו ניצחתי את CALEB) , הבעיה היא , שאני לא כל כך מבין איך ניצחתי אותו ב22שניות(!!) , אני על HARD ובלי שום עזרה(יענו היגוי ומהלכים ידניים)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה תיקיית השמירה של זה-תעלומה

מה התעלומה פה?! כבר עניתי על זה 3 פעמים בתראד הזה ועוד פעם בתראד אחר

חשבת אולי לעשות חיפוש למילה Underground במחשב שלך? אני מבטיח לך שזה ימצא לך את הספריה.

C:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...