Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

כשאני מתקין את המשחק אז ב 53 אחוז הוא אומר לי שהוא לא יכול להעביר את הקובץ blank.vp6 מכונן F שבכלל הסי די הוא כונן E

ויש Retry או Cancel וכשאני מבטל אז אני יכול רק לבטל את ההתקנה או לחזור לחלון של ה Retry

מישהו יודע מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אז מכיוון שאני חולה על המשחק הזה אני אגיד כמה דברים :)  ( + של המכונית הראשונה, השניה בדרך :) )

קודם כל זה משחק  שעמד מעל ומעבר לציפיות שלי.  תמיד אהבתי כל משחק בסדרת NFS אבל זה,  זה אחד המשחקים הכי טובים שאי פעם שיחקתי בהם.

כמובן זה לגבי ז'אנר המירוצים בסיגנון ארקייד\ סימולטור חלקי.   כל המשחק הזה בנוי מלכתחילה כדי לנצח. ה SOUNDTRACK המרשים ביותר ששמעתי בחיים שלי למשחק. המשחק מאוד עשיר בעולם שלם וגדול שיש בו המון מה לעשות. אומנם לא כמו , אבל ב אתה לא צורח מהנאה כאשר אתה מכניס להילוך שישי כאשר המהירות שלך היא 250 קמ"ש וברגע שההילוך נכנס אתה לוחץ על כפתור ה NOS עד שהאצבע כואבת, וכל  זה תוך שאתה מנסה להתחמק מכל המכוניות שמתקרבות בצורה מהירה מדי :) .  אין בכלל ספידומטר ב על מה אני מדבר ?!.

וזה עוד כלום. ככ הרבה חלקים להחליף\להתקין על המכונית שזה מדהים. לדעתי כשיצא NFSU3  אני אוכל להכריז עליו כמושלם.  רוב הדברים שכעסתי על EA ככ ב NFSU1  שופרו במשחק הזה.

טוב עכשיו למכונית שלי :)   איך אם לא CIVIC  מדהימה ומאובזרת.

198648

198648

198648

נ.ב אני נראה לי רק באמצע המשחק...  שלא יגמר לעולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני קניתי 2 מכוניות...אחת בהתחלה בהתחלה ואחרכך עוד אחת(האמר2)שיפרתי את שתיהם!האמר יצא פשוט חיתית..והשניה יצא כמו חללית..

עכשיו השאלה אם אני יכול לימכור או להעביר חפצים ממכונית למוכנית זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש 2XAA 8XAF , פשוט בשיפור האחרון של המתלים(SUSPENSION) הוא מוריד את האוטו בצורה מטורפת וזה נראה כאילו היא עומדת להתפרק , אבל לדעתי זה ממש יפה...

ולדעתי האוטו בכלל מאוד יפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...