ראיתם חדשות ערוץ 10 לפני יומיים ? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתם חדשות ערוץ 10 לפני יומיים ?

PayneBack3251

Recommended Posts

למי שלא יודע לבצפר ביבנה (בצפר שלי...) התחילו פרויקט שהתלמידים לומדים עם מחשבים ניידים (כיתות ז') התקינו בבצפר אנטנות והכל וכל הילדים הולכים הביתה עם המחשבים הניידים ויש להם עד טווח של 5 ק"מ ! ! !

זה דבר ממש ענק לדעתי !

המחשבים הנידים באיכות טובה...

לא סתם דחפו להם או משהו...

בקיצור נגיע לעיקר !

המנהל ביקש ממני לנהל את הפרויקט הזה ! :) :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

זה פרויקט של משרד החינוך...

והתלמידים שבאותה כיתה משלמים 400 שקל בחודש זה נראה לי חלק הולך על המחשבים ותשתית וחלק לבצפר...

הזכרתי שאני מקבל אחד חינם ?

חחח

אבל כמובן שצריך להחזיר בסופו של דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400 שקל בחודש לכמה זמן? ואחרי זה הם מעבירים אותם לשיכבה /חטיבה הבאה? אני חושב שמשהו כמו 90 אחוז הולך על המחשב... תשתית אלחוטית היום היא ממש כלום כסף להחזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400 שקל בחודש. תוך שנה 4800 שקל, ותוך שנה וחצי אחלה ביד. לא עדיף לקנות לבד את המחשב מאשר לשלם כמה שנים 400 שקל לחודש? מעניין של מי הרעיון לפרוייקט הזה? ומה זה מחשב חזק? יש לך מפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע לוידע את המפרט חוץ מזה שאחד המורים שם אמר שלי שזה 4 2.4 ולוידע קשה לי להאמין לזה... |:

ובקשר ל 400 אל תשכחו שהם משלמים גם על הבצפר....תוכניות לימודים מיוחדת ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאוני, יקר אך גאוני...

לצאת מחוץ ליבנה? זה נשמע רע... יבנה זה בסה"כ כביש ישר כזה, עם קצת פנסי רחוב. לא סתם אני ושב"ק ס' מכנים אותה "עיר האורות". אחד החורים הגדולים במרכז הארץ... שלא לדבר על מתנ"ח יבנה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כולם ביבנה עם בוחטות של כסף...

רק תצא מחוחץ לעיר איזה 5 ק"מ.... ותראה איזה עוני (רחובות) ;D :lol:

A A A עד כאן ! :nono: רחובות היא אחלה עיר ! (טוב נו לא נסחף ::) ) והיא בהחלט לא עיר עוני :screwy: ואפילו נחשבת לעיר יוקרתית ויקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...