תעזרו לי אנלא יודע מה לעשות.. איזהמ חשב לקנות.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי אנלא יודע מה לעשות.. איזהמ חשב לקנות..

ZivX

Recommended Posts

איזה מעבד ואיזה מעבד AMD?

בכלליות עדיף לקחת AMD+6800, אבל אני צריך יותר פרטים...

ודרך אגב, למ ה128MB זה איכסה? אתה מודע לזה ש6800 (רגיל) עם 128MB חזק בערך פי 2 ואף יותר מ6600 (רגיל) עם 256MB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה intel ו6600 ולא עם 6600 לא הבנתי? בintel למשחקים לא הייתי נוגע היה לי איתם קשר במחשב הקודם שלי שאני חייב לציין היה גרוע ביותר!!! יש הפשרים גדולים מאוד בין intel- במשחקים וכמובן שamd מנצח בלי לראות את אתintel.

אבל שטויות... קח k8ns ו6800gt או nf 4 (מפנדה צריך להגיע להם עוד שבוע גג אחי) ו6600gt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה intel ו6600 ולא עם 6600 לא הבנתי? בintel למשחקים לא הייתי נוגע היה לי איתם קשר במחשב הקודם שלי שאני חייב לציין היה גרוע ביותר!!! יש הפשרים גדולים מאוד בין intel- במשחקים וכמובן שamd מנצח בלי לראות את אתintel.

אבל שטויות... קח k8ns ו6800gt או nf 4 (מפנדה צריך להגיע להם עוד שבוע גג אחי) ו6600gt

שטויות במיץ סרדינים. נכון שעדיף למשחקים, אבל לא חלש בהרבה ובחלק מהמשחקים אפילו משתווה. לא יודע מה היה לך מאינטל, אבל סביר להניח שה"קשר הגרוע" לא היה בגלל :silly:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ סרדינים. נכון שעדיף למשחקים, אבל לא חלש בהרבה ובחלק מהמשחקים אפילו משתווה. לא יודע מה היה לך מאינטל, אבל סביר להניח שה"קשר הגרוע" לא היה בגלל אינטל  :silly:.

אחי קח השוועה בין 64 bit 3000+ (שזה 2.0ghz!!!) וקח intel p4 3.0ghz הamd יקח בהרבה וגם עם תמיכה עתידית ל64 ביט אחי אז אין מה להשוות בין לintel במשחקים כמו שאין להשוות וamd לקידוד אחי...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...