מודם ECI 312 כראוטר - בעיה... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם ECI 312 כראוטר - בעיה...

wollmann

Recommended Posts

קיבלתי אתמול את המודם של ECI מבזק (מה לעשות Alcatel חסר במלאי).

שיניתי את ההגדרות במודם והפכתי אותו לראוטר, עכשיו הבעיה שנוצרת לי היא שהמחשב לא מתחבר לאנטרנט... יכול להיות בגלל הכבל המעפן שבזק מביאה?

המודם מתחבר לבד לאנטרנט - משמע הוא כן עובד כראוטר.

ושאלה שנייה... מה כבר כל כך הרבה יותר טוב במודם של Alcatel לעומת המודם של ECI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הצלחתי להפעיל את המודם והכל... אבל עדיין אין אנטרנט

האימיול מתחבר... אפשר לבדוק אימייל, אפשר לשחק משחקים באנטרנט.

אבל לא להכנס לhttp!

בדקתי פורטים בפיירוול של המודם, ומן הסתם פורט 80 פתוח.

אז?

וד"א מה זה DMZ? יש שם אופציה כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורט שמונים לא אמור להיות פתוח. אתה לא מארח אתר אתה גולש באתר של אחרים.

לגבי הבעיה עם גלישה ב- HTTP.

יש למודם/ראוטר הזה גם IP FILTER בדוק שם שלא קפץ בטעות איזה סינון. אבל 90% שפשוט לא הגדרת לראוטר שרת DNS של הספק שלך ממנו הוא יכול לפענח את הכתובות.

DMZ - אתה יכול לגדיר איי פי מסויים שאליו יופנו כל הפורטים שאין לגביהם מדיניות (סגורים ולא מופנים).

לי נראה שאולי למעט כמה בעיות ילדות שייפתרו עם העדכונים בהמשך המודם החדש אפילו עולה על האלקטל 510...

אבל ייקח עוד מעט זמן לברר זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב IP פילטר, אין שום דבר.

ואיפה אני בדיוק אמור להגיד את ה DNS של הספק? אני מחפש ולא מצאתי. אבל כמו שאמרתי...

המודם כן מתחבר לאנטרנט (ולכן משמש כראוטר), ואני כן יכול להתחבר במחשב לדברים באנטרנט (eMule) אבל לא להכנס לאתרים...

ועכשיו צצה לי בעיה קטנה נוספת... כמו שאמרתי... חשבתי שזה קשור ל פיירוול, ופתחתי את פורט 80... ועכשיו אני לא מצליח להוריד את הפתיחה.

כל פעם שאני לוחץ על Applied Rule -> Web Server ואז על הורדה... אז זה עושה כאילו זה מוריד את זה אבל זה לא מוחק מהרשימה ובעצם משאיר אותו שם. :nixweiss:

(ניסיתי לשמור ולאתחל את המודם... ועדיין זה לא נמחק משם).

אבל כמובן... יותר חשוב הקטע שאני אוכל להכנס לאתרים. :pissed:

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל האנשים המטומטמים שרצים לבכות לאמא ככה גם אתה. אם היה לך קצת שכל היית רואה שעל המודם כתוב ADSL2

ADSL2 זו חדשה שמרחיבה את התדרים של קו הADSL ובאופן תאורטי אתה יכול להגיע ל15 מגה ביט הורדה.

זה המודם היחידי שתומך בזה, אפילו לא אלקטל 510 אחרי כל השידרוגים שלו - הם רק גורמים לו לעבוד עם הציוד הזה.

הממשק הפנימי של הECI312 הוא הממשק הכי טוב בכל המודמים שיש אז גם שם אל תזיין תשכל.

ואם אתה לא מבין בכלום שים את המודם כמודם ולא כרואטר ואז לא יהיו לך בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל האנשים המטומטמים שרצים לבכות לאמא ככה גם אתה. אם היה לך קצת שכל היית רואה שעל המודם כתוב ADSL2

ADSL2 זו חדשה שמרחיבה את התדרים של קו הADSL ובאופן תאורטי אתה יכול להגיע ל15 מגה ביט הורדה.

זה המודם היחידי שתומך בזה, אפילו לא אלקטל 510 אחרי כל השידרוגים שלו - הם רק גורמים לו לעבוד עם הציוד הזה.

הממשק הפנימי של הECI312 הוא הממשק הכי טוב בכל המודמים שיש אז גם שם אל תזיין תשכל.

אל מי דיברת פה? אליי? כי אני בכלל לא חושב שזה מודם דפוק... זה אחלה מודם שבעולם.

ובקשר לעזרה שלך... אז אני אנסה... אבל אני ממש לא חושב שזה יעזור:

הכרטיס נמצא כרגע על אוטומטי וכשהוא מתחבר למודם הוא מקבל 10.0.0.1 שזה סבבה. (כמו שאמרתי, הוא מתחבר להכל באנטרנט חוץ מאתרים.

ואיך אני מוריד את החוקים ששמתי לפיירוול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99% שעליך להגדיר את ה- DNS לנתב.

אתה יכול להפעיל אי מיול, ומשחקים פשוט מאוד כי הם עובדים על איי פי ישירות ולא צריך לפענח.

אתן לך דוגמה: נסה להיכנס עם האקספלורר לכתובת הזו:

http://212.199.164.181

עכשיו, מסיבה כלשהי הנתב לא מגיע ל-DNS של השרת.

לי אין את המכשיר הזה ולכן אינני יכול לומר לך...

אבל תנסה להגדיר את ה- DNS של הספק שלך המאפייני החיבור כפי שאמרו קודם.

אם זה לא עובד אפילו שים שם את הכתובת של הנתב כ- DNS

תנסה ותאמר מה יצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה...

eyals - משתמש חדש (5 הודעות בלבד עד לרגע זה)...

נרשם היום, וההודעה הראשונה שלו היא הודעה עצבנית כתגובה למישהו שלא מצליח לקנפג את ה- ECI312 החדש שלו.

תן לי לנחש: אתה עובד ECI שגלש עד עכשיו ללא רישום, ראה את ההודעה, לא התאפק, ונרשם רק בשביל להגיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.נגיד ומה שאתה אומר הוא נכון צריך לקלל?

2.אם מודם ECi תומך ב ADSL2(15MBIT) אתה חושב שמישהו עבר פה את ה 4Mbit?(שזו הגזמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...