מחפש פרקליט שטן עבור Canon IS S1... - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרקליט שטן עבור Canon IS S1...

A_MuMu

Recommended Posts

שלום,

בעוונותי הרבים אני נטול כושר החלטה בעליל.

לאחר התלבטויות קשות מנשוא ודיונים עד אור הבוקר החלטתי לקנות מצלמה דיגיטלית מסוג Canon IS S1.

הדברים שגרמו לי לבחור בה היו:

- הזום המפותח שלה (X10 אופטי),

- ייצוב תמונה -דבר די נדיר בטווח מחירים הזה והכרחי אצלי. אני שונא פלאש ומנסיון עבר עם דיגיטליות דומות (c750 של אולימפוס למשל) אני רועד כנרקומן בקריז המפעיל קונגו - בקיצור אני מטושטש לגמרי.

- יכולות מרשימות - מגיעה עד 640X480 fine עד 1GB (כ- 9 דקות) - עם זום.

- ביקורות חיוביות מאוד

- מנוע שקט

- SD שהוא זול יחסית

ועוד כמה.

אני פונה אליכם בחפשי פרקליט השטן. מישהו שיציג בפני כמה צדדים שליליים יותר שלה או אלטרנטיבות. אני חושש שמרוב תאווה אני עלול לפספס כמה מינוסים חשובים ומפחד להתקע עם משקולת נייר אקסלוסיבית.

נכון לעכשיו הבעייה המרכזית היא העובדה שהיא רק 3.2mp. מצד שני לא פיתחתי ב5 שנים האחרונות יותר מ-3 בהגדלה כך שאני מניח שזה לא אמור להוות בעייה.

היסט לסגול גם לא נראה לי שיציק לי בטירוף, אז קדימה - Do your worst...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשת, קיבלת:

* רק 3MP, ולא מהאיכותיות שבהן

* עדשה מאוד לא רחבה - רק 38mm

* אוטופוקוס בעייתי בתנאים עם מעט אור (אין נורת AF assist)

* עינית EVF - בעייתית בתנאי תאורה קיצוניים

* מסך LCD קטן (רק 1.5")

* אין אפשרות לחבר פלאש חיצוני (שזו הדרך היחידה לצלם תמונות אסתטיות עם פלאש)

* איטית מאוד - 4 שניות מהדלקה עד שניתן לצלם; lag של 0.8 שניה בין רגע הלחיצה עד הצילום

* גוף נוצץ ובהיר (אני באופן אישי מעדיף מצלמות שחורות שפחות מושכות תשומת לב)

* אין תמיכה ב- 2.0

* בזמן אוטופוקס העינית וצג ה-LCD קופאים

בגדול, אני חייב לתהות מה גורם לאנשים לקנות מצלמת superzoom כשמצלמות עם עדשה רחבה כל כך יותר שימושיות ברוב המקרים. אתה רוצה 380mm מניסיון עם מצלמות אחרות או שזה רק נראה לך שימושי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono: זה פשוט מאוד, זאת שמתיימרת להיות דמויית רפלקס, אבל אין בה את הפיצ'רים המתאימים, אין בה מגוון מצבי צילום רחב, אין לה חישן גדול ואיכותי, אין לה עדשה רחבה, אין לה יכולת צילום בתנאי תאורה נמוכים כמו שאמרו.

בקיצור בעבר גם אני חשבתי עלייה אבל היום במבט לאחור אני לא רואה שום סיבה למה לקנות את המצלמה הזו ולא לקנות עם זום אמנם נמוך יותר אך בעלת פלט תמונה גבוהה הרבה יותר. הלא היא A95 גם של קנון :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי....

גם אני שוקל ברצינות לקנות את המצלמה הזאת, מתלבט (עדיין) בינה לבין המינולטה Z3....

אני מודה שמה שמושך אותי בהם במיוחד זה הזום הגדול, למרות שכולם אומרים שאני לא ממש ישתמש בזה....

מה אומרים על הZ3? היא עדיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...