מומחים - הגיע הזמן לקטול אותי ! {שידרוג מחשב} - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מומחים - הגיע הזמן לקטול אותי ! {שידרוג מחשב}

Venom_IL

Recommended Posts

אני משדרג את המחשב שלי (גרואטה רצינית שיש לי כבר 3 שנים)

אז ככה

MSI 6547 For Pen4 - 590 NIS

Intel P4 - 1.8GHz 478PIN 512k Cache - 1185 NIS

TRANSCEND 256MB PC333 DDR 2.5v CL2.5 - 636 NIS

MSI G4 Ti4200-TD 64MB DDR - 1138 NIS

TOTAL - 3550 NIS

ב www.pandas.co.il

שימו לב שהם היבואנים הרשמיים של MSI בארץ, דבר שמחזק את הבחירה ב MSI שדי שולטת בקניה הזו

את הלוח אם אני יכול להחליף ב

Epox EP-4SDA - 829 NIS

אם זה קריטי. הבנתי שאוהבים את החברה הזאת פה.

אני לא רוצה להוציא יותר על המחשב, אז Ti4600 לדוגמא לא ילך כאן. גם Ti4400 עולה הרבה יותר ממה שבחרתי

אז מה אתם אומרים?

התרשמתי מאד מהאנשים בפורום הזה, התגובה שלכם מאד חשובה לי.

תודה רבה !!! 8)

(אני לא מתכוון לקנות אז בבקשה בלי הצעות בכיוון הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל נתחיל עם זה שפנדה הם לא היבואנים הרשמיים של msi בניגוד למה שהם אומרים לך

שנית האפוקס עיף לoc אני מניח שזו הסיבה שאתה קונה פנטיום 4

אם לא אני ממש חושב שתחשוב לכיוון של (אפילו שאמרת לא להגיד את זה אולי כדאי שתקשיב)

כל השאר נראה לי סביר בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם עריכת הכותרת :)

האמת היא אני לא מתכנן OC ואבא שלי לא מוכן בשום אופן, הוא אוהב את משום מה

(בעיקר בגלל שהם משקיעים בישראל אני חושב)

זה לא כאילו שזו בחירה גרועה או משהו, אחרי הכל

ובקשר ל -

Distributor in: Israel

E.I.M Internaltional Electronics Ltd.

Telephone: +972-3-926-4666

Fax: +972-3-922-2133

PANDA COMPUTERS & COMM LTD

VGA cards and processor solutions

Telephone: 972-4-6100786

Fax: 972-4-6100178

Web: WWW.PANDAS.CO.IL

e-Mail: SALES@PANDAS.CO.IL

לקחתי את זה מהאתר www.msi.com.tw

עריכה -

שכחתי לשאול, מה הקטע עם 2 ?

זה לא מופיע במפרט של הבורד ששמתי, אז מה קורה עם זה? ???

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם עדיין לא יבואנים רשמיים.....

הרשמי הוא eim ופנדה הם רק ללוחות לamd מכיוון שeim לא מיביאים אותם

אם מסיבה כלשהי eim יחליטו לייבא את הלוחות האלה אז פנדה יכולים להגיד שלום.....

ודווקא כן: 4 זה בחירה רעה

ד"א מה התקציב מקסימום שאתה סוגר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם עריכת הכותרת :)

האמת היא אני לא מתכנן OC ואבא שלי לא מוכן בשום אופן, הוא אוהב את משום מה

(בעיקר בגלל שהם משקיעים בישראל אני חושב)

זה לא כאילו שזו בחירה גרועה או משהו, אחרי הכל

תגיד לאבא שלך שהם משקיעים כאן

רק בגלל שהם יודעים שאנחנו עושים להם רווחים עצומים

תגיד לו שזו חרא של חברה ושאפשר לדלות כח רב יותר ממערכת מבוססת AMD

בעיקר עקב העובדה שאתה לא עושה OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כל עוד MSI העולמית מכירה בפנדה ורושמת אותה כמפיצה רשמית שלה בישראל, זה בכל זאת מראה משהו, וזה מספיק טוב בשבילי.

העובדה שפנדה היא היחידה בארץ עם כרטיס המסך שציינתי גם מראה על קשר טוב בין החברות.

בקשר לפנטיום 4, אני מסכים שאתלון נותנים יחס ביצועים\מחיר טוב יותר, אז אני משלם קצת יותר אבל הביצועים של המעבד שבחרתי הם בסדר גמור, במיוחד בתלת מימד. אפילו בכתבה מאתמול אצלכם באתר כתוב:"כיום כאשר פנטיום 4 נראה יותר ויותר אטרקטיבי ולעיתים אף עדיף על מעבדי ...", אז למה הגישה השלילית ?

ובקשר לתקציב - בוא נגיד שגם ככה אני חורג ממנו, ואולי אאלץ לקנות גם ספק ומארז (אם מה שיש לי לא יתאים. גם שמעתי שבתדירויות הגבוהות של המעבדים כיום נפלטת קרינה רצינית וצריך מארז שבולם אותה), אולי אקנה גם הרדיסק, ותוסיף דמי התקנה... בקיצור אין לי יותר מדי מקום לתמרונים (אלא אם כן הם בכיוון מטה ;D )

עריכה -

BenK הגזמת. לא יפה ללכלך ככה על אינטל, ועובדה שחברות רבות יכולות להרוויח פה והן לא עושות זאת. עוד מעט תגיד שמיקרוסופט שמה את שלטי התמיכה בצה"ל גם כדי להרוויח קצת כסף. חומצזה מעבדי פנטיום המקבילים למעבדי אתלון מציגים ביצועים דומים ועולים קצת יותר, בסדר, אבל לקרוא להם זבלים זו השמצה. ואנשים המבינים יותר ממני יוכלו להעלות עוד הרבה טיעונים לטובת אינטל - לא הכל שחור לבן. אז תומכי אינטל - הפגינו נוכחות !!! ;D

עריכה 2-

ומה קורה עם ה 2? אין את זה בלוח אם שציינתי, אז זה לא טוב? מישהו יכול להסביר קצת בנושא?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

USB2 הוא המשך של התקן הקיים, פשוט הוא תומך באפיק של 480Mbps, למה זה טוב ?

עד היום לחבר הארד דיסק חיצוני או צורב היו בעייתיים ב , כי מהירות העברה עמדה על ה 12Mpbs.

עם התקן החדש המגיע למהירות המדהימות הללו, אפשר לחבר צורב x40 חיצוני ולצרוב בשקט... :)

מי צריך את זה ? אני מניח שבשלב מסויים כל הלוחות החדשים יצאו עם USB2 כתקן דה-פקטו, והאביזים שינצלו את התקן ירבו ומחיריהם ירדו.

כיום, אלא אם אתה מתכוון להשתמש באביזרים הנל, אין טעם להשקיע באופן ספצפי... תמיד אפשר לקנות כרטיס PCI עם יציאות USB2 בעתיד.. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצתי היא שאם תבחר ב אז תוכל לקנות באותו מחיר מערכת פי כמה חזקה. תראה אני די מכיר את המצב הזה שכולם התרגלו לאינטל ויש רבים שבכלל לא שמעו על זה עניין של התרגלות, תראה לאבא שלך ביקורות באתרים ישראליים ושיבין ש היא חברה מצויינת. כמה פעמים קיבל ה- את התואר Product Of The Year?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל חרא של חברה???

אלק אתה מתבסס על שטויות זה נכון שלפני הפנטיום 4 ולפני שהארכיקטורה

NetBrust

הוכנסה אינטל לא הייתה משהו אבל עכשיו הם דווקא די מאיימים על

Amd

אני מאמין שיצא ה

NetBrust II או משהו כזה

אז הפער ביניהם בהחלט יצטמצם כי היום משווים בדרך כלל

Amd 1800+

עם

Intel P4 1900-2000mhz (a)

אולי עכשיו עוד לא ממש ברמה אבל הם בהחלט רק משתפרים לעומת

Amd

שלא זזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תשמע לי

כל החיים שלי קניתי רק חשבתי שהם הכי טובים(בזמנו מה היו האפשרויות?)והם עדיפים על כולם.

בשנה האחרונה התחולל מהפך בכל שהרשת התמלאה בכתבות על הקרב בין ואמד ואני התחלתי להתעניין בנושא כי הרי לא ייתכן שסתם חברה תאיים על אינטט הגדולה שהיא מין "מונופול" של המעבדים או לפחות הייתה.

בארה"ב כ 60% ממי שקנו מחשבים חדשים בחרו באמד(ואני לא אומר שמה שטוב לארה"C טוב לנו אלא רק נותן דוגמא)ולאחר כל הבירורים שלי בנושא הגעתי למסקנה שביחס מחיר\ביצועים אמד לוקחים בגדול והחסרון היחיד שלהם הוא קירור לא משהו(שאת זה הם פתרו בדור הבא של המעבדים שלהם).

אז קניתי במחשב החדש אמד ואני מרוצה,בינתיים לא קרה כלום(ואני מקווה מאוד שגם לא יקרה)וההמלצה שלי אליך זה אמד

נ.ב

אם אתה רצה לבצע Overclocking אל תקנה אמד אלא רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...