כנראה שלא הכרבתי תגוף קרורו של KSP כון ועכשיו עמבד שלי מנסה למות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנראה שלא הכרבתי תגוף קרורו של KSP כון ועכשיו עמבד שלי מנסה למות

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם כנראה אני מאוד מטומטם אבל מאוד תראו קניתי atlon 64 וקיבלתי איתו גוף קרור של ספיר סבבה?

עכשיו אני הרכבתי אותו לפי מה שנראה לי הכי הגיוני הורדתי תלפטה שלהתושבת שמגיעה עם הלוח (epox 8kda3j ), כלומר הפטלה השחורה הזותי ,ואז הכנסתי מאחור את הפלטה מברזל של הקרור, והעברתי ת2 חורים לברגים דרך המקום לעיגון בלוח ואל זה שמתי את הגוף קרור ונעלתי עם הידית שעל הגוף קרור הגוף לא נופל הכול טוב אבל אפשר להזיז אותו

אני חושב שהגוף קרור לא יושב טוב מכיון והטפ עם הדלת המחשב היא 50 ועולה לאט לאט עם המאמץ עד עכשיו הגעתי ל56 והמחשב החל לעשות ציפצופים של אזעקה

כי כיווניתי את הטמפ של כיבוי המחשב ל60 קיצר ישר כיבתי ועכשיו המחש מכובה ! אפשר אולי עזרה בנוגע להרכת הקרור , מי שכבר הרכיב ויוכל לומר לי איך להרכיב ? תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום כולם כנראה אני מאוד מטומטם אבל מאוד תראו קניתי AMD atlon 64 וקיבלתי איתו גוף קרור של ספיר סבבה?

עכשיו אני הרכבתי אותו לפי מה שנראה לי הכי הגיוני הורדתי תלפטה שלהתושבת שמגיעה עם הלוח (epox 8kda3j ), כלומר הפטלה השחורה הזותי ,ואז הכנסתי מאחור את הפלטה מברזל של הקרור, והעברתי ת2 חורים לברגים דרך המקום לעיגון בלוח ואל זה שמתי את הגוף קרור ונעלתי עם הידית שעל הגוף קרור הגוף לא נופל הכול טוב אבל אפשר להזיז אותו

אני חושב שהגוף קרור לא יושב טוב מכיון והטפ עם הדלת המחשב היא 50 ועולה לאט לאט עם המאמץ עד עכשיו הגעתי ל56 והמחשב החל לעשות ציפצופים של אזעקה

כי כיווניתי את הטמפ של כיבוי המחשב ל60 קיצר ישר כיבתי ועכשיו המחש מכובה ! אפשר אולי עזרה בנוגע להרכת הקרור , מי שכבר הרכיב ויוכל לומר לי איך להרכיב ? תודה לעוזרים!

60 זה סביר לחלוטין תהיה רגוע לחלוטין אני כתבתי לך או שזה היה למישהו אחר כבר...

כדי להרגיע אותך הנה מסמך של AMD שאומר שעד 70 הוא לא מת תסתכל בעמוד 6:

http://www.amd.com/us-en/assets/content_type/white_papers_and_tech_docs/30430.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כבר שלחתי אימיל ל spire והם שלחו לי הוראות התקנה (דבר שדרך אגב לא הגיע עם הקוספא ) הקנתי אותו שוב לפי הוראות היצן ועכשיו תודה לאל הכול טוב בהפעלה טמפ 28 עעולה ל48 מתיצבת ובמאמץ מגיעה ל52

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...