דחוף ביותר!! מחשב רגע לפני קנייה.צריכה את עזרתכם בשאלה דחופה! בתודה מראש. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף ביותר!! מחשב רגע לפני קנייה.צריכה את עזרתכם בשאלה דחופה! בתודה מראש.

dana28

Recommended Posts

היי לכולם

קבלתי הצעת מחיר למחשב ורציתי לשאול האם ללכת על המפרט או לשנות משהו:

מעבד-AMD 2500 XP TRAY CPU.בקשתי מהמוכר BOX CPU והוא אמר לי שכבר נגמר לו אבל אין הבדל עקרונית בין שניהם כי הוא שם לי לוח קירור טוב ונותן לי 3 שנים אחריות על המעבד.האם לקחת?

לוח אם- NF7 SL

ADATA 512 MB DDR 3200

WD 80GB 7200 RPM BUFFER SATA

כרטיס מסך-גיגבייט RADEON 9200 128MB DDR DVI TV OUT RETIAL

ASUS 16\48 RETIAL DVD -ROM

COMPUCASE CI-6A19

מקלדת ועכבר של חברת GENIUS <אופטי>

אז ככה השאלות הם כאלו:

לגבי הזכרונות והמארז אני סגורה.גם לגבי הדיסק קשיח.עכשיו לגבי הלוח אם והכרטיס מסך יש לי כמה שאלות.אני אשתמש במחשב רק לגלישה הורדת תוכנות וצפייה בסרטים רגילים וסרטי DVD משחקים ממש לא.עכשיו מישהו אמר לי שיש אותו לוח אם של אביט עם כרטי מסך וחבל לי סתם לקנות כרטיס מסך אם אני ממש לא משחקת.מה אתם אומרים?

אני פשוט הולכת לקנות את המחשב מחר על הבוקר כי הבנתי שזה הלוחות אם אחרונים של NF7SL וגם המעבדים האחרונים של AMD XP 2500.

עוד שאלה לגבי כונן הDVD- מה עדיף לקחת אסוס או חברה אחרת?

בתודה מראש לכל העונים.

אם יש לכם הערה או הארה אשמח מאוד.אני פשוט מחר הולכת לסגור על המפרט הזה..

עוד משהו ...במידה ואני אעדיף לקחת כרטיס מסך בנפרד לא כדאי לקחת את את ה-9550 <הבנתי שהוא ממש טוב> עוד 100 ש"ח יותר...?

לגבי הלוחות אם.האם NF7 SL<שעליו הבנתי יש כרטיס קול והוא הכרטיס הכי מומלץ לAMD 2500 XP> והלוח אם של עם הכרטיס מסך עליו,האם ללוח אם עם הכרטיס מסך יש בדיוק את אותם נתונים של ה-SL והוא פשוט בא עם תוספת כרטיס מסך או שהוא משהו אחר לגמרי..

בתודה מראש שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. יש את הלוח של אביט עם הכרטיס מסך המובנה (גיפורס4) אחלה לוח אם את לא משחקת תורידי תכרטיס מסך וכחי תלוח הזה...דרך אגב מאיפה את קונה? כונן דיוידי כחי את במידה ותעדיפי לקחת כרטיס מסך נפרד(לדעתי לא כדי אם את אומרת שאת  לא משחקת אז כן ה9550 הוא אחלה אבל חבל על הכסף. תתחדשי

הדגם של הלוח עם הכרטיס מסך המובנה זה זה:?NF7-M + GF4ob?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי בפרטים שלו אז כן לכל האנ אף 7 יש אותו כרטיס חוץ מלNF הרגיל דרך אגב ב300 שקל שחסכת מהכרטיס אפשר לשפר את המעבד ל2600 או אפילו 2800

עריכה:זאת אומרת שיהיה לה 128 פחות? אם היא לא משחקת..זה מספיק חברים שלי עובדים עם 256 ומשחקים חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא אותו דבר בדיוק כמו ה-NF7 SL ?

לא,יש לו כרטיס קול פחות איכותי מnf7-sl,אין לו firewire שיש בnf7-sl,אין לו sata שיש בnf7-sl

אני לא הייתי לוקח לוח אם כרטיס מסך מובנה מכיוון שבלוחות אם מובנים אין tvout (יציאה לטלויזיה) בנוסף אין dvi שדי משמעותי למסכי lcd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טוב כי זה מוריד לך מהזיכרון של המחשב אבל לדעתי את תסתפקי גם ב384 אם לך ניראה שלא כחי את הגיפורס 5200 הפשוט. לפי מה שאמרו פה על הלוח ואת זה לא ידעתי בהחלט כדי ללכת על המפרט שאת לקחת בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגן DVD של מצויין, אם כי הייתי בודק אם יש כונן של Teac האמור לעלות אותו דבר בערך ומגיע עם שנתיים אחריות לעומת שנה אחריות בדרך כלל על שאר הכוננים ואסוס בתוכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...