חיזבאללה: החדרנו מזל"ט לשמי ישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: החדרנו מזל"ט לשמי ישראל

PhP dUdE

Recommended Posts

אי אפשר לרסס ממזל"ט חומר כימי בכמות שתספיק לפגוע באוכלוסיות גדולות...

נשק ביולוגי אולי כן וזה באמת סכנה.

בכל אופן אני הייתי בעד לזיין עכשיו את החיזבאללה חזק מאוד... פשוט שלוח ולהפציץ כל מטרה אפשרית.

קצת פאניקה באו"ם, שמים עליהם זין, החיזבאללה מקבלים בראש וככה יהיה קצת שקט בגיזרה הצפונית.

נשק כימי אפשר לרסס ממזלט שיחסל לך חצי תל אביב, טיפה גז VX ואתה מסודר, גז חרדל בקושי יגרום למישהו להתעטש, הכל תלוי בסוג החומר שירססו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אי אפשר לרסס ממזל"ט חומר כימי בכמות שתספיק לפגוע באוכלוסיות גדולות...

נשק ביולוגי אולי כן וזה באמת סכנה.

בכל אופן אני הייתי בעד לזיין עכשיו את החיזבאללה חזק מאוד... פשוט שלוח מטוסים ולהפציץ כל מטרה אפשרית.

קצת פאניקה באו"ם, שמים עליהם זין, החיזבאללה מקבלים בראש וככה יהיה קצת שקט בגיזרה הצפונית.

ומה אתה חושב שיקרה אם תכנס לשטח לבנון ותתקוף שם את החיזבאללה?

נזיין אותם, אבל הם יחזירו לנו באותה המידה (מדינת לבנון הכוונה).

אי אפשר לתקוף שטח מדינה אחרת מבלי שתתוקף בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומר כימי פועל בקטע של 1 ל1... כלומר... בשביל שאדם יפגע הוא חייב לבוא במגע עם כמות חומר מסויימת...

אז אפילו אם ישימו גז עצבים עם מזל"ט זה לא יהיה יעיל... (סתם יקר מאוד)

ובמלחמת העולם הראשונה (איפה שהגרמנים השתמשו בחומר כימי) הם השתמשו בכמויות גדולות על נקודות ספציפיות ובטווח של רובה...

וחומרים ביולוגים אי אפשר... ראית פעם מתקן לאיכסון אחת המחלות המפוצצות שדיברת עליהם?! בו נגיד שזה לא דבר שיכול להעלם בלי שישימו לב אליו...

וגם אם כן אני לא חושב על דרך שאפשר לשחרר את זה בלי שמי שמפעיל את המזל"ט (ולצורך העניין כל החמולה שלו) גם יפגע...

ולמען האמת לבנון לא ממש תתקוף אותנו... אבל כתוצאה מזה שאנחנו אמורים לפחות להיות מדינה מפותחת אנחנו לא יכולים להתקיף אוכלוסיה... מה שאומר שאנחנו שוב נתקע באותו מצב מחורבן שהיינו לפני כמה שנים שהורגים לנו סתם חיילים בלי שאנחנו יכולים להחזיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהחיזבאללה יעזו לרסס חומר כימי או ביולוגי, טיפה אחת מזה ופשוט צה"ל יחריב את דרום לבנון. פיגועי התאבדות... מחבלים עם רובים... מטעני צד... כבר למדנו להתרגל לזה אבל שאוכלוסיה תלך ברחוב ותורעל, אני לא חושב על דבר יותר מזוויע מזה, אפילו יותר מגעיל אותי מפגועי התאבדות וזאת השוואה מאוד קשה.

העולם לא יקבל דבר כזה וחוץ מזה גם אפשר לשים זין על העולם... אין מצב שראש ממשלה ישראלי לא יפעל בכל הכוח אם משהו כזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומר כימי פועל בקטע של 1 ל1... כלומר... בשביל שאדם יפגע הוא חייב לבוא במגע עם כמות חומר מסויימת...

אז אפילו אם ישימו גז עצבים עם מזל"ט זה לא יהיה יעיל... (סתם יקר מאוד)

ובמלחמת העולם הראשונה (איפה שהגרמנים השתמשו בחומר כימי) הם השתמשו בכמויות גדולות על נקודות ספציפיות ובטווח של רובה...

וחומרים ביולוגים אי אפשר... ראית פעם מתקן לאיכסון אחת המחלות המפוצצות שדיברת עליהם?! בו נגיד שזה לא דבר שיכול להעלם בלי שישימו לב אליו...

וגם אם כן אני לא חושב על דרך שאפשר לשחרר את זה בלי שמי שמפעיל את המזל"ט (ולצורך העניין כל החמולה שלו) גם יפגע...

ולמען האמת לבנון לא ממש תתקוף אותנו... אבל כתוצאה מזה שאנחנו אמורים לפחות להיות מדינה מפותחת אנחנו לא יכולים להתקיף אוכלוסיה... מה שאומר שאנחנו שוב נתקע באותו מצב מחורבן שהיינו לפני כמה שנים שהורגים לנו סתם חיילים בלי שאנחנו יכולים להחזיר...

אתה מדבר פשוט שטויות, בעקרון אפשר לפתח חומר כימי שמגע עם מולקולה אחת שלו תהרוג, הכל תלוי בסוג החומר הפעיל.

תכיר למשל גז VX כפית אחת של צורתו הנוזלית שמתפוצצת בגובה של 100 מטור מעל עיר מאוכלסת תהרוג 1000 איש.

http://www.bt.cdc.gov/agent/vx/basics/facts.asp

וזה לא איזה שהוא גז סודי, עירק השתמשה בו במלחמת אירן עירק, והרגה עשרות אלפי אנשים בעזרתו. ויש עוד גזים נחמדים שהיו בשימושם של צבאות ערב(עירק בעיקר) כמו סארין, טאבון, סומאן. כולם גזי עצבים עם השפעות קטלניות ושאינם זקוקים למינון גבוה במיוחד כדי להיות יעילים, הם אולי לא קטלניים כמו VX אבל ריסוסם מעל לפארק ציבורי למשל יגרום למספר לא קטן של נפגעים.

בקשר לנגיפים, אנטרקס למשל באותה צורת האבקה שהופצה בתוך מכתבים בארה"ב, ש10 קילו(יכולת נשיאת המטען של המזל"ט המדובר) ממנה מפוזרים מעל אזור פתוח אבל מאוכלס, כמו רחוב ראשי או שוב פארק ציבורי גם כן יגבה מספר רב של קורבנות, האבקה שמכילה את הנבגים של הנגיף תתפזר ברוח ותנשם ע"י האנשים באזור, שאחרי כמה זה יתחילו לגלות סימנים, ואולי ידביקו גם אחרים. לא חייבים אבעבועות שחורות, או אבולה. גם נגיפים פשוטים מספיקים כדי לגרום נזק עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה שקראת את העובדות... זה יפה מאוד אבל אתה מפספס את הפואנטה... בשביל שVX יהיה קטלני למספר רב של נפגעים הוא צריך לעבור למצב גז (שאז הוא דבר מאוד אפטיבי מכיוון שהוא כבד מהאוויר) אבל צריך טמפרטורה ממש גבוהה בשביל שזה יקרה... מה שאומר מטען גדול... כלומר לפחות 90% מהכמות שהמזל"ט ינשא יהיה חומר נפץ... עכשיו אם תכליל את המיכל שיכל את החומר (אם זה יהיה משהו עלוב החומר סתם יתבזבז) ונניח שמתג ההפעלה לטווח ארוך כבר כלול במערכת ההפעלה של המזל"ט... אז נשאר לך בערך 5% מהכיבולת של המזל"ט... נניח שזה מפסיק בשביל ליצור גז בגודל של 10 ק"מ מרובע (ואני מאוד נדיב) אז תמשיך לקרוא באתר שנתת ותגיע לדרכי הגנה... אחת הדרכים היא לאוורר את האזור הנגוע על מנת להקטין את כמות החומר שהאנשים יחשפו אליה (כלומר: צריך יותר ממולקולה בשביל להרוג אדם).

עכשיו יותר מזה יש גם תרופות לאחר החשיפה ובידיוק בשביל זה יש לנו את פיקוד העורף שיגיעו לאזור הרבה לפני שאפילו אחד ימות... חוץ מזה שהם בודקים מהר מאוד איזה חומרים היו בכל אירוע בתוך שיטחי המדינה (מה ששולל את הקטע של לחכות עד לתסמינים... אלה אם מישהו מפשל...)

מה שאומר שלא משתלם להשתמש בדברים כאלה אלה אם מדובר בהרעלת מים וכדומה ... ובשביל זה לא צריך מזל"ט...

אתה חייב לצאת מהסרט שזה כ"כ פשוט... כל העסק של חומרים בלתי קונבנציונלים ממש מסובך אם אתה באמת רוצה תוצאות...

חוץ מזה שאנשים כאן צדקו שאמרו שאחרי ניסיון אפילו תהיה למדינה את תמיכת העולם ואת הזכות להגן על עצמנו (כי זו תהיה הפרה בוטה של הסכם ג'נושה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט, רוצה לוחמה ביולוגית? מחבל חולה איידס, שחפת, צהבת. + בום עם ברגים יש לך לוחמה ביולוגית. כימית זה לא מסובך יותר הכניסו מספיק מכוניות תופת לפה, ומכונית זה לא מזלט אתה יכול לשים שמה עמה שאתה רוצה, אז לא צריך כבר VX או גז עצבים אחר. הסיבה היחידה שלא עושים משהו כזה היא שהם מבינים, שכדי שהם ימשיכו את המאבק שלהם הוא צריך להיות מתון יחסית, משהו דרסטי יותר מידי ופשוט כל עזה תמצא את עצמה בים יותר אחד, לבנון תהפוך מגרש חניה, ובאיראן כולם יהיו שזופים "קצת" יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט, רוצה לוחמה ביולוגית? מחבל חולה איידס, שחפת, צהבת. + בום עם ברגים יש לך לוחמה ביולוגית. כימית זה לא מסובך יותר הכניסו מספיק מכוניות תופת לפה, ומכונית זה לא מזלט אתה יכול לשים שמה עמה שאתה רוצה, אז לא צריך כבר VX או גז עצבים אחר. הסיבה היחידה שלא עושים משהו כזה היא שהם מבינים, שכדי שהם ימשיכו את המאבק שלהם הוא צריך להיות מתון יחסית, משהו דרסטי יותר מידי ופשוט כל עזה תמצא את עצמה בים יותר אחד, לבנון תהפוך מגרש חניה, ובאיראן כולם יהיו שזופים "קצת" יותר מידי.

בום עם ברגים יהרוג את כל החיידקים הרבה לפני שהם יגיעו למישהו

אולי אדם אחד יוכל להידבק מדבר כזה לא יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת זה לא ממש משהו שהנ"מ היו יכולים לגלות...

זה קטן מידי וטס נמוך מידי בשביל מכ"ם... והפעמים היחידות שנ"מ עושים משהו בלי מכ"ם זה חיילי חי"ר שמצטרפים לפלוגות וצריכים להיסחב עם עוד 12 קילו (רק למקרה שהם יראו מטוס אויב)...

או מתי שקוראים להם לתגבר כוחות בשטחים... ואז זה ממש נחמד... ראיתם פעם בית אחרי שריססו אותו עם וולקן? הוא נראה כמו גבינה שוייצרית! :jump:

בכל מקרה זה משהו שתצפיתנים שיושבים על הגבול הצפוני היו צריכים לראות ולא ראו...

ובנוגע לכל הקטע הביולוגי... TeaTime צודק... חוץ מזה שאין יותר מידי טעם בלנסות להדביק אנשים באידס או משהו דומה...

הם רוצים להרוג עכשיו... לא בעוד 5 - 20 שנה!!!

ובקטע הכימי DOGMA צודק... בעזרת מכונית או משאית אפשר לבצע פיגוע כזה שיהיה דיי רציני... לא בקטע מטורף של שלהשמיד עיר בגלל שעם כל הכבוד אני לא חושב שיש להם תקציב לדברים בסדר גודל כזה... אבל בכל מקרה התגובה שלנו לכל דבר בסיגנון תהיה קשה מידי וכרגע זה דיי ברור שמבחינה צבאית אין להם סיכוי אז לוחמת גרילה מזערית (פיגועים קונבנציונאלים) זה הפיתרון הכי טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב אחרי המסיבת עיתונאים שערכו שבא הגיבו לנושא זה, פורסם היום במעריב עדכון לגבי הידיעה המקורית. יכולת הנשיאה של המזל"ט הוא 40 קילו, דבר שהופך אותו כבר לאמצעי פוטנציאלי לגרימת נזק כבד גם בשימוש באמצעים קונבציאונליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת זה לא ממש משהו שהנ"מ היו יכולים לגלות...

זה קטן מידי וטס נמוך מידי בשביל מכ"ם... והפעמים היחידות שנ"מ עושים משהו בלי מכ"ם זה חיילי חי"ר שמצטרפים לפלוגות וצריכים להיסחב עם עוד 12 קילו (רק למקרה שהם יראו מטוס אויב)...

או מתי שקוראים להם לתגבר כוחות בשטחים... ואז זה ממש נחמד... ראיתם פעם בית אחרי שריססו אותו עם וולקן? הוא נראה כמו גבינה שוייצרית!  :jump:

בכל מקרה זה משהו שתצפיתנים שיושבים על הגבול הצפוני היו צריכים לראות ולא ראו...

אני לא בטוח שהמכ"מים לא יכולים לזהות מזל"ט, אבל בכל מקרה, גם התצפיות על הגבול שצריכות לזהות מטוסי אויב הם של הנ"מ, ולהם בהחלט יש יכולת לזהות מזל"טים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...