מה אתם שומעים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם שומעים?

Thorn-Of-Invention

Recommended Posts

אני שומע הכל, תלוי במצב הרוח.

בדר"כ יש לי מצב רוח להאוס טראנס ודאנס אבל לפעמים בא לי על רילקס (אניגמה וכאלה) ולפעמים יש לי שיגעון לראפ... כפי שאמרתי: לפי מצב הרוח....

dude, זה נקרא New Age....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני שומע אולדיז... חושב שזו קצת בושה להודות בזה. :)

איפשהו, אני משוכנע שאלה השירים הכי יפים שיושמעו אי פעם.

בושה?...אני לא מתבייש לרגע.

יש לי אוסף תקליטים לא דיסקים...הדברים השחורים הללו שמסתובבים עם מחט כזאת עליהם?!(לכל הצעירים שבינינו ;D) שמונה יותר מ-450 תקליטים והוא רק גדל בהתמדה.

אני שומע הרבה סיגנונות וסוגים בעיקר משנות השישים והשבעים.

את שנות השמונים אני די מחרים עקב התלהבות יתר וכלי נגינה גרועים מאד שאהבו נורא אז...מוזיקה טיפשית! :AR15:

בתחילת שנות התשעים התחילו לעשות שוב טובה אבל הרסו אותה לקראת סוף העשור עד שהגענו לגועל נפש הזה ששומעים ברדיו ורואים ב-MTVדרעק בכמה שנים האחרונות, היום גם עושים טובה רק באירופה(בעיקר אנגליה).

דווקא בארץ בשנים האחרונות צצו מלא להקות לא מוכרות שאני מאד מעריך אבל אין להם סיכוי מול תרבות העדר הישראלית.

היום כשאתה שומע ברדיו ובטלוויזיה אתה רואה רק סקס ורוע האמריקאים האידיוטים הצליחו גם למסחר את המוזיקה לרמות בהחלט לא שמיעות, חבל פעם הם ידעו לעשות מעולה.

בשנות השישים והשבעים שרו על פרחים ואהבה אבל לא בצורה קיטשית מגעילה, זה היה משכנע (ע"ע Carpenters שבטח לרובכם אין מושג על מה אני מדבר).

akindofhush.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

אבל אני ציני יניב, ציני! (בנוגע לחלק של הבושה בלבד)

:D

ובקשר למוזיקה שרצה בשנות ה80, אני לא ממש מסכים עם מה שאמרת... המוזיקה התחילה להתמסחר ולהפוך למגעילה מאז שלהקות הבנים והבנות יצאו לאוויר העולם וכבר מדובר כאן על אמצע שנות ה90.

ה MTV היה איכותי ביותר עד אז... אבל הפופ השתלט, זמרים ולהקות נופלים במהירות שהם עולים, לרוב השירים המושמעים שם היום וגם בתחנות הרדיו (כמו רדיו BU למשל...) הם קיצ'יים חסרי כל תוכן וכבר יצאו מכל החורים.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

טוב... הנה משהו שאני שומע לי כמה דקות לפני היציאה לבגרות המזורגגת...

קצת My 1st, My Last, My Everything.... איזה שיר מעודד.

(Berry White) :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני ציני יניב, ציני! (בנוגע לחלק של הבושה בלבד)

:D

ובקשר למוזיקה שרצה בשנות ה80, אני לא ממש מסכים עם מה שאמרת... המוזיקה התחילה להתמסחר ולהפוך למגעילה מאז שלהקות הבנים והבנות יצאו לאוויר העולם וכבר מדובר כאן על אמצע שנות ה90.

ה MTV היה איכותי ביותר עד אז... אבל הפופ השתלט, זמרים ולהקות נופלים במהירות שהם עולים, לרוב השירים המושמעים שם היום וגם בתחנות הרדיו (כמו רדיו BU למשל...) הם קיצ'יים חסרי כל תוכן וכבר יצאו מכל החורים.

:bash:

אני אישית יכול לספור על שתי ידים להקות טובות משנות השמונים אבל אי אפשר להתווכח על טעם במוזיקה.

בקשר לשנות התשעים ולהקות הבנים אני מסכים אתך במיליון אחוז אבל בזה רק האמריקאים האידיוטים אשמים כי הם חייבים כל דבר למסחר בצורה הכי וולגרית ומגעילה שיכולה להיות(התירוץ הקבוע שסקס מוכר)...שיחנקו הם והמוזיקה המטומטמת שלהם.

בכל אופן ה-Carpenters היו רק דוגמה אחת מתוך רבות רבות של להקות מעולות ואנשים שעשו לא רק בשביל הכסף אלא מתוך רגש טהור ובגאונות שרוב היוצרים היום היו מתים להגיע לקרסוליים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קיים גם היום למרות שאולי זה נדיר... לא שחסר זבל משנות ה - 60, 70, 80.

radiohead

nirvana

pearl jam

dream theater

רוקפור

KING CRIMSON

pink floys

emerson lake and palmer

led zepplin

counting crows

mother love bone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קיים גם היום למרות שאולי זה נדיר... לא שחסר זבל משנות ה - 60, 70, 80.

radiohead

nirvana

pearl jam

dream theater

רוקפור

KING CRIMSON

pink floys

emerson lake and palmer

led zepplin

counting crows

mother love bone

ברור שלא חסר זבל מאף תקופה, אבל יש תקופות עם עשרות ויתר להקות טובות ויש תקופות כמעט בלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בארץ בשנים האחרונות צצו מלא להקות לא מוכרות שאני מאד מעריך אבל אין להם סיכוי מול תרבות העדר הישראלית.

צודק בהחלט....לא רק אתה מעריך אותם...(Q)... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בהחלט....לא רק אתה מעריך אותם...(Q)... ;)

לך השמעתי אותם. ;D

אבל רוב האנשים לא מכירים אותם.

חוצמיזה שיש עוד כמה כאלו להקות מעולות שרק מופיעות במקומות קטנים, אבל רוב האנשים בארץ שומעים זבל ואי אפשר לעשות פה כסף ממוזיקה איכותית...כל הלהקות בורחות לחו"ל או מתפרקות וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משינה, עברי לידר, החברים של נטאשה, דייר סטרייטס, REM, אלאניס מוריסט, פיית'לס, פרודיג'י, אסטרל פרוג'שן,

אינפקטד מאשרום, פרי קורסטן, גרביטק, אנלוג פוסי, סאן פרוג'קט....

וכולם מדברים על שלום אף אחד לא מדבר על צדק...

אני שומע בעיקר מכוניות שנוסעות בכביש ליד הבית..!

סליחה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...