בעיות חימום עם מעבד אתלון 64 +3200 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות חימום עם מעבד אתלון 64 +3200

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם אתמול הרכבתי תמחשב שלי ויש לי איתו בעיה עם הטמפ הגבווה

איך שאני מפעיל תמחשב הטמפ' של המערכת 37-36 ,

ושל המעבד 50-51 האם זה נורמלי? טמפ' במאמץ עוד לא בדקתי כי אין לי עדין איזה משחק שיסחט תמעבד.

המעבד הוא אתלון 64 +3200 קלוהאמר שנקנה מקיאספי , ומרחתי על המעבד ועל הגוף קרור משחה בנדיבות 0.5 מתוך 1.5 של ננוטרום 2 בלו.

הגוף קרור נראה לי יושב כמו שצריך כי הרי קיבלתי גוף קרור עם פלטה כזותי מברזל שאמורה להיות מאוחרי הלוח כתומך, ומתחברים דרכה ברגים שעוברים דרך הפלטה שמתחברים לגוף עצמו ככה זה מורכב, והגוף קרור יושב חזק על הלוח , האמת יש לי בעיה עם סידור חוטים אני מחכה לעוד כבל עול שמגיע בקרוב.

יש לי סה''כ 4 מאוורים של טרמינל טייק שמגיעים עם הלן פייר ,

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום כולם אתמול הרכבתי תמחשב שלי ויש לי איתו בעיה עם הטמפ הגבווה

איך שאני מפעיל תמחשב הטמפ' של המערכת 37-36 ,

ושל המעבד 50-51 האם זה נורמלי? טמפ' במאמץ עוד לא בדקתי כי אין לי עדין איזה משחק שיסחט תמעבד.

המעבד הוא אתלון 64 +3200 קלוהאמר שנקנה מקיאספי , ומרחתי על המעבד ועל הגוף קרור משחה בנדיבות 0.5 מתוך 1.5 של ננוטרום 2 בלו.

הגוף קרור נראה לי יושב כמו שצריך כי הרי קיבלתי גוף קרור עם פלטה כזותי מברזל שאמורה להיות מאוחרי הלוח כתומך, ומתחברים דרכה ברגים שעוברים דרך הפלטה שמתחברים לגוף עצמו ככה זה מורכב, והגוף קרור יושב חזק על הלוח , האמת יש לי בעיה עם סידור חוטים אני מחכה לעוד כבל עול שמגיע בקרוב.

יש לי סה''כ 4 מאוורים של טרמינל טייק שמגיעים עם הלן פייר ,

מה אתם חושבים?

טמפרטורה סבירה למדיי...

עריכה:

כדי להרגיע אותך החלטתי לתת לך קישור למסמך של AMD שהם אומרים שהוא מת רק ב-70 מעלות:

http://www.amd.com/us-en/assets/content_type/white_papers_and_tech_docs/30430.pdf

לך לעמוד 4 במסמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי בדקתי וראיתי תודה אבל תראה עכשיו עשיתי סידור חוטים מהו לא נורמלי חוטים מעוגלים הכול בצדדים שום דבר לא מפריע , אבק אין כי זה מחשב חדש ובדקתי גם איך הגוף קרור יושב והוא יושב בסדר גמור חזק ומחוזק כמו שצריך , המשחה שמרחתי היא ננוטרום 2 בלו , קיצר איך שאני מפעיל תמחשב לאחר שעה וחצי של מנוחה הטמפ היא 30 ואז היא מתחילה לטפס כול 2 שניות עד ל53 קיצר אני לא יודע מה לעשות עשיתי בביוס בנתיים שיכבה תמחשב אם הטמפ מגישה ל60 מעלות

מה לעשות? האם זה הטמפ שאמרונה להיות ?? כי ראיתי שיש פה לאנשים בפורום טמפ של 30-40 ככה אולי כדאי לי להלחליף קרור?

ומה זה ht הוא מכוון על 4 בביום והאובר קלוק על 200 הרץ האם זה בסדר? (לא עשיתי כלום ככה זה הגיע ישר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז שלך קצת חם...

אצלי בלי שום קירור מיוחד עם מארז מאפן ושתי מאווריי 80 זה לא עובר את 30 (25 במנוחה)...

אני מציע לך ליעל את זרימת האוויר בכך שתסדר את החוטים וגם שתוסיף קצת מאווריים ותבדוק שהם מסודרים בצורה נכונה (1 מכניס אוויר 1 מוציא או 2 מכניסים 2 מוציאים וכו').

חוץ מזה המעבד שלך בסדר, קצת חם אבל לא נורא

שלי מגיע ל50 במאמץ, הוא ב40 במנוחה

athlon 64 3000 פה, גוף קירור סטנדרטי אבל עם Aratic Silver 5.

המעבד הקודם שלי 1.2ghz היה על 80 במנוחה ו95 במאמץ, הוא בכל זאת שרד 3 שנים עד שגיליתי את זה והורדתי את זה ב70 במנוחה ו80 במאמץ...

הבעיה הייתה שספק הכוח הרס את זרימת האוויר, הוא ישב ממש על המעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אחי יש לי מארז מידי טוואר והספק בכלל לא יושב על המעבד ויש לי

סידור חוטים משהו טוב ומאוור של 90 מילמטר של טרמינל טייק שמכניס אוויר עוד אחד של 90 מלימטר מאחור שאני חושב שגם הוא מכניס אוויר ויש לי עוד אחד בדלת עם החלון של 80 מילמטר שגם מכניס אוויר ועוד אחד בדלת השניה של 80 מילמטר שגם מכניס אוויר כלומר יש לי אחלה זרימת אוויר במארז ועובדה שהנורד בריגד על 30 מעלות אז מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...