83 במגן בתנ"ך אהההההה!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

83 במגן בתנ"ך אהההההה!!

אורח ^Rockford

Recommended Posts

סחטיין על הציון!

האמת, אני בכלל לא מבין איך אפשר ללמוד 50 פרקים למגן(ו-80 לבגרות?), אף אחד לא יכול לזכור הכל ושלא לדבר על להספיק ללמוד הכל, מה שצריך זה הבנה כללית בעברית מקראית, וקצת הגיון בריא...זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

זה כל הקטע, שלא למדתי בכלל!!!

לכן אני כ"כ נירגש מהציון.

ב99 אחוזים מן הבחינה, נתנו לי שאלות עם פסוקים שאת רובם אני בכלל לא מכיר (או שלמדתי ואני לא זוזכר..) והייתי צריך לענות.

פשוט קראתי את הפסוקים והבנתי כמעט את הכל, למעט "תהילים" עם שיר מזמור לדויד שהשאלה שם היתה מתוסבכת ולא מובנת בכלל, אני חושב שזה אמור להיות החלק של "דמות האדם במקרא".

המבחן לא היה קצר בכלל, שבעה עמודים עם שאלות מודפסות משני צידי הדפים, 4 חלקים, כל שאלה התחלקה ל100 סעיפים וכן הלאה...

הלוואי וכך תיהיה גם הבגרות (מבחינת התוכן כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציון איכותי דע לך אחי שאתה נמצא ברף הגבוהה בארץ כי הממוצע הארצי אם אנני טועה הוא מתחת ל 65 !!!!1

אני קיבלתי 70 במגן באזרחות כי המורה שלי ביצ'ית קשוחה ואני מקווה ל75 לפחות בבגרות

ח"ח גם ממני לכל החרשנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מספר לי? אני כתבתי בגרות במתמטיקה לפני יומיים, ביום ראשון יש לי בגרות באזרחות וביום רביעי בגרות בפיזיקה.

גם תנ"ך של תיכון זה קל...

תנ"ך-מקצוע לחרשנים. :smoke:

אזרחות-כל אידיוט אמור לדעת את הדברים הבסיסים ככה שהוא מוציא לפחות 60, בקשר למצבים שנותנים בבגרות/מגן, צריך הגיון פשוט כדי לפתור אותם, ככה המקצוע הזה קל. ;D

פיזיקה- אין לי מה להגיד, עוד לא התחלתי ללמוד אבל אני אוהב מדעים, זה נחמד.

בהצלחה!

נ.ב

קיצור של:

בסוף המבחן להביא חתימת הורים. *LAME*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי, כמה שאין לך מושג...

תנ"ך זה לא לחרשנים בכלל, כל מה שדרוש זה הגיון בריא ויכולת לקרוא שני משפטים ברצף.

אזרחות, דברים בסיסיים?! רואים שעוד לא למדת...

יש מיליון דברים שצריך לזכור, ועל כל טעות קטנה בניסוח קוצרים לך נקודות בלי חשבון. שלא להזכיר גם את העובדה שכל תשובה חייבת להיות מפורטת עד הנקודה הקטנה ביותר וחוץ מזה, יש המון חומר!

פיזיקה, כשתתחיל ללמוד אתה תבין...

בכיתה י'-יא' זה לא כל כך קשה (חוץ מכמה נושאים שצריך לשבור את הראש על כל תרגיל) אבל בכיתה י"ב, זה סיוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

מינימייזר צודק.

אם אתה מסוגל לקרוא את התנ"ך ולהבין אותו, בלי שום בעיה אתה עונה על השאלות.

למעט חלקים ממש מזעריים שבהם אתה נאלץ לזכור תאריכים בע"פ ומאמרים שנילמדו בכיתה. לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני כן התחלתי ללמוד אזרחות וכן התחלנו עם החוקים ואין לי בעיה לזכור אותם בע"פ, אז ככה שאולי רק לי זה לא קשה.

תנ"ך- רוקפורד- אני רוצה שתבוא אלי בחופש אני אראה לך פסוקים מספר ישעיה ואתה תגיד לי מה הפירוש ואני אבדוק אם צדקת, את הפסוקים זה קשה להבין אבל אחרי שקוראים בכסוטו זה כבר לא בעיה לזכור.

פיזיקה-מינימיזר- זה שלך זה קשה זה לא אומר שלי זה יהיה קשה.

קיצר- כל אחד רואה מקצוע אחר בצורה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

אתה כזה מתוק!

מצוין שאתה יכול לזכור חוקים, גם אני יכול, So what?

יודע מה, הנה שאלה פשוטה מתוך בחינת מתכונת באזרחות:

"בעקבות מידע על הפגנות אלימות המתוכננות בקרב הסטודנטים הערבים באוניברסיטת חיפה לציון שנה ל"אינתיפדת אל אקצא", החליטה הנהלת האוניברסיטה לאסור על הסטודנטים להפגין במהלך השבוע הראשון ללימודים. בעקבות כך עתרו הסטודנטים לבג"ץ.

א.ציין והסבר שני עקרונות דמוקרטיים הבאים לידי ביטוי ב"זכות ההפגנה"

ב. מה ההתנגשות המתוארת באירוע זה, הסבר מהו הקו המנחה את בג"צ להכריע בהתנגשויות מסוג זה"

הנה, יש לך הגיון פשוט, עכשיו תפתור את זה ונראה כמה טעויות ואי דיוקים יהיו בתשובה שלך...

לגבי פיזיקה, תשאל כל מי שלומד בי"ב חשמל ומגנטיות והם יגידו לך כמה זה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז...? לא למדתי ובחיים לא שמעתי על כזה דבר שנקרא זכות ההפגנה.

אם אני אהיה פה עד כיתה יב' אז אתה מוזמן לראות מה יהיו הציונים(ואני לא רומז פה על כלום).

דבר שני: הרעיון של "ילדים גדולים" מול "ילדים קטנים" בחטיבת הביניים, ממש לא מוצא חן בעיני, מה זה הדבר הדפוק הזה להפחיד ילדים בקשר לבחינות?! אל תזיין לי את השכל עם כל החומר שיש לך לדעת, כי באחרית הימים אני גם אדע אותו וגם אעשה את הבחינה הזאת ותאמין לי שאני אמצא דרך לארגן לעצמי את החומר?

מצידי (ואני אזכור את זה) אחרי הבגרויות בכיתה יב אתה תקבל רשימה מלאה של הציונים. של התשובות ושל החומר.

איזה דוגמא אתה נותן בזה שאתה מנסה להפחיד אותי? לא מספיק שהמורים מזיינים לי את השכל 24/7 על זה שאני צריך להשקיע כדי לעבור את הבחינות!?

נ.ב

ממש לא אכפת לי מהבעיות שלכם ואני אשלח לך בפרטי את מה ששלחתי לרוקפורד ב-

ICQ ואז תבין.

ואני מעוניין לגמור את ה"ריב" בזה הרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי פיזיקה, תשאל כל מי שלומד בי"ב חשמל ומגנטיות והם יגידו לך כמה זה קשה.

אתה יכול לשאול אותי... ;D

טוב, האמת שבכתה י' הייתי תותח על בפיזיקה- 100 כל הדרך.

כתה י"א - מגן 93 על מכניקה.

כתה י"ב - בגרות שבוע הבא!

מגן בפיזיקה - כנראה סביבות 85 גם לחשמל וגם לפרקי בחירה... עדיין לא נקבע מגן.

קיצור - ירידה לאורך השנים, אבל בהחלט ניתן לומר כי לא השקעתי כמו בכתה י', בעיקר בגלל שבי"א ו-י"ב יש עוד המון חומר במקצועות שונים.

אגב, עד עכשיו אני די קוצר הצלחות, חוץ ממתמטיקה:

חיבור - מגן 90. עשינו בגרות (1 יח"ל - אצל כולם)

בגרות בעל-פה באנגלית : 100 (היממתי את הבוחנת!)

אנגלית - מגן 95. עשינו בגרות. (5 יח"ל)

פיזיקה יחידת מעבדה - מגן 94,(מתכונת 97) ציון מן הנמוכים בכתה (!), עשינו בגרות.

מתמטיקה - 5 יח"ל ( מגן 70 - נעזוב את זה... ;) ) עשינו בגרות. עלי לציין שבמתכונת של ה-2 יחידות (י"ב) מתוך ה-5 קיבלתי 93!!!

מתכונת בתנ"ך : 91.

היסטוריה - מתכונת : 95. מחצית א' היה לי ציון 100! (אני מאד אוהב היסטוריה!)

זהו...

נותר לי : אזרחות,פיזיקה,מחשבים,היסטוריה,תנ"ך,ספרות וסיימתי 'ביצפר'!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...