עזרה! רוצה לקנות כרטיס אבל מתלבט! ואין לי הרבה זמן! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה! רוצה לקנות כרטיס אבל מתלבט! ואין לי הרבה זמן!

DoctorBurp

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסופו של דבר מדובר על ביצועים בפועל ובזה ה-4200 מנצח אין מה לעשות.

אין שום טעם להשקיע כל כך הרבה על 4600 בשביל תקופה קצרה כל כך.

המלצתי היא לחכות או לקנות את ה-4200 שנותן יחס עלות ביצועים מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר מדובר על ביצועים בפועל ובזה ה-4200 מנצח אין מה לעשות.

אין שום טעם להשקיע כל כך הרבה על 4600 בשביל תקופה קצרה כל כך.

המלצתי היא לחכות או לקנות את ה-4200 שנותן יחס עלות ביצועים מושלם.

לא רק ביצועים!

הם אומנם עניין חשוב ומרכזי בכרטיס אבל בהחלט לא היחיד!

איכות התמונה חשובה לא פחות, ועל דריברים אין בכלל על מה לדבר (קח את 3dfx לדוגמה....)

חוץ מזה גם תמיכה בהתקנים מתקדמים חשובה גם היא.

בגלל זה אני שואל כאן את כל השאלות כי קניית כרטיס מסך היא עניין רציני! זה הולך להיות הכרטיס שלי למשך השנתיים הקרובות (טוב בעצם שנה, הצבא קורה לי...) ולכן אני רוצה לוודא שאני אעשה קנייה חכמה.

אגב אם מענייין אותכם אני מתכוון לקנות מ: http://www.pandas.co.il/

נראה אחלה אתר, מחירים נחמדים, וחוץ מזה גם חבר שלי הזמין משם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קצת מסלפים את דבריו של קרמבק.

הוא אמר שבתנאים אידיאליים הרדאון עדיף טכנולוגית.

אבל הוא גם אמר שמעשית ה-GF4 TI נותן ביצועים עדיפים ובכל מבחן.

הוא אמר שהג'יפורס 4 TI4600 יותר טוב מהרדאון - לא ה TI4200!!

לגבי בעייתיות בכרטיסים אלו, יש רק סידרה מסוימת שהגיעה לארץ מבית הרקולס עם ביוס דפוק. כל השאר מתפקדים נפלא.

עכשיו, בתור אחד שיש לו רדאון, אני אהיה אובייקטיבי. ה TI4400 וה 4600 משאירים אבק מבחינת ביצועים (אני מדבר על מצב בו ה AA מופעל בעיקר) אך הרדאון נותן פייט לא רע ל TI4200.

יניב, השוונו מחשב מול מחשב את איכות התמונה במשחקים וגם בדסקטופ ואתה אמרת בפה מלא שיש הבדל לא קטן בין האיכות המצוינת של הרדיאון לג'יפורס.

אז נכון - אם יש כסף הייתי ממלית על ה TI4400/4600, אך הרדאון עדיין הבחירה שלי לבעלי תקציב "מוגבל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה DoctorBurp, כן כן, זה אני, חברך הטוב.. לך על הריידון. למרות שהפסקתי כבר לעקוב אחרי כל הטכנולוגיות החדשות בכרטיסי מסך ובחומרה בכלל, לפי מה שקראתי כאן הפוטנציאל של הריידון טוב יותר מהGeForce4 וזה שכרגע הדרייברים שלו לא מנצלים אותו במלואו זה לא אומר שמאוחר יותר לא יצאו טובים יותר.

:ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא את זה אני לא מבין....

אך הרדאון עדיין הבחירה שלי לבעלי תקציב "מוגבל".

המחירים של ה 8500 LE ושל ה- GF4 TI 4200 דומים מאוד!!! משהו סביב ה-1200 ש"ח...

מה שאומר שצריך לקחת בחשבון רק איכות!!!

באיכות אני מבין שאתה חצויים ולא מצליחים להגיד באופן חד משמעי איזה כרטיס עדיף....

אז מה לגבי OVERCLOCKING? מי עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קצת מסלפים את דבריו של קרמבק.

הוא אמר שבתנאים אידיאליים הרדאון עדיף טכנולוגית.

אבל הוא גם אמר שמעשית ה-GF4 TI נותן ביצועים עדיפים ובכל מבחן.

הוא אמר שהג'יפורס 4 TI4600 יותר טוב מהרדאון - לא ה TI4200!!

לגבי בעייתיות בכרטיסים אלו, יש רק סידרה מסוימת שהגיעה לארץ מבית הרקולס עם ביוס דפוק. כל השאר מתפקדים נפלא.

עכשיו, בתור אחד שיש לו רדאון, אני אהיה אובייקטיבי. ה TI4400 וה 4600 משאירים אבק מבחינת ביצועים (אני מדבר על מצב בו ה AA מופעל בעיקר) אך הרדאון נותן פייט לא רע ל TI4200.

יניב, השוונו מחשב מול מחשב את איכות התמונה במשחקים וגם בדסקטופ ואתה אמרת בפה מלא שיש הבדל לא קטן בין האיכות המצוינת של הרדיאון לג'יפורס.

אז נכון - אם יש כסף הייתי ממליץ על ה TI4400/4600, אך הרדאון עדיין הבחירה שלי לבעלי תקציב "מוגבל".

את ההשוואה עשינו עם שני מסכים שונים ותסכים אתי שהמסך הקודם שלי הוא ממש מגעיל יחסית למסך שלך.

היום אני דווקא מרוצה מאד מהאיכות תמונה עם המסך החדש.

4200 מומהר יאכל כל רדאון מומהר, יש לו פוטנציאל ועוצמה גדולים בהרבה.

ערן שנינו יודעים שכבר היום אתה לא יכול לשחק עם FSAA מופעל עם ה- שלך.

כמובן שאם משווים את הכרטיסים איכות התמונה של ה- טובה יותר אבל מה זה שווה אם כבר צריך לוותר על אופציות?...הפעם אני הולך על עוצמה...מה שווה עומק צבע אם התמונה לא חלקה?

זו טעות לקנות את ה- כשיש אלטרנטיבה כל כך טובה כמעט באותו מחיר.

אני לוקח את ה-GTA3 כדוגמה כי הוא כבד: כשהייתי אצלך היינו צריכים לוותר על ה-FSAA בכלל ולבטל את ה-SYNC וה-TRAILS.

זה סותר לגמרי את כל מה שאומרים עליו.

במבחני ה-4200 כבר הכיח את עצמו כחזק כמעט כמו 4600 לא מומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת ומצאתי REVIEW בו ה RADEON כן עובר את ה GEFORCE!

אומנם זה רק בבדיקה אחת, ובכל יתר הבדיקות ה GEFORCE מנצח, אבל זה מראה שבמקרים מסוימים ל RADEON כן יש פוטנציאל לא?

http://www.hothardware.com/hh_files/S&V/8500_le(6).shtml

לא משנה, מה שרציתי לשאול זה כמה גדול ההבדל באיכות התמונה??? האם TRUEFROM באמת מוכיח את עצמו???

נ.ב. אני לא רואה ב FSAA מדד בקניית כרטיס מסך, מצידי פשוט להעלות את הרזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם זה רק בבדיקה אחת, ובכל יתר הבדיקות ה GEFORCE מנצח, אבל זה מראה שבמקרים מסוימים ל RADEON כן יש פוטנציאל לא?

לא משנה, מה שרציתי לשאול זה כמה גדול ההבדל באיכות התמונה??? האם TRUEFROM באמת מוכיח את עצמו???

השאלה אם תוכל להעלות את הרזולוציה מבלי לאבד את ה"זרימה", גם זה מעמיס על הכרטיס.

בכל מקרה כמה שתעלה את הרזולוציה אתה לא תצליח להעלים את המדרגות המעצבנות שנוצרות בחיבורים מבלי להפעיל FSAA.

חוצמיזה שאצל ערן ידידי היקר היינו צריכים לבטל גם אפקטים כדי לקבל רמה נורמאלית של משחק ב-GTA3 בעיקר.

ה-TRUEFROM בהחלט מוכיח את עצמו ויצר אפקט יותר עגול אין ספק וזה מורגש, אבל הוא לא נתמך ע"י כל המשחקים וחבל.

בסופו של דבר זה נתון לשיקולו של הקונה אני רק מביא את השיקולים שלי אם הייתי קונה היום כרטיס מסך במחירים הללו, בשביל זה אנחנו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שם לב שאנחנו מחכים כבר המון זמן (מאז שהראדון 8500 הוכרז) לדרייברים נורמאליים וכל הזמן אנשים אומרים אוטוטו.

לקנות את הראדון זה הימור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וברגע שיצא ה R300 הם בכלל יפסיקו לפתח לרדאון כי יהיו להם עכשיו בעיות עם הכרטיס החדש

וקרמאק אמר ש ה4600 הוא הכי חזק בשוק ולא שהוא יותר טוב

זה כמו הבנצ'מארקים שהוציאו להראות את הכוח של ה KYRO שעדיין אף כרטיס לא משתווה אליו בבנצ'מארקים שלו

ועוד דבר את המנוע של 3 יקנו פחות חברות כי בניגוד לQ3A יש בדום 3 עלילה חזקה שמתבטאת במנוע

כך שאם צפיתם לקשן חסר מעצורים חשבו שנית הסרטים וגם המפתחים חשבו על חווית משחק איטת ומפחידה כאשר אתם נלחמים

ב5 מפלצות מקסימום כך שזה לא מתאים לכל מפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שם לב שאנחנו מחכים כבר המון זמן (מאז שהראדון 8500 הוכרז) לדרייברים נורמאליים וכל הזמן אנשים אומרים אוטוטו.

לקנות את הראדון זה הימור.

אפא אתה חי? יצאו כבר גירסאות חדשות לפני כחודש או יותר והם העלו את הכרטיס בכמה רמות!

כל הבנצ'מרקים שאתם רויאם זה עם הדרייבירם הישנים - אף אחד לא טרח לעשות בדיקה מחודשת עם הדרייברים החדשים (אני מדבר על השוואות בין גיפורס לרדאון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם תוכל להעלות את הרזולוציה מבלי לאבד את ה"זרימה", גם זה מעמיס על הכרטיס.

בכל מקרה כמה שתעלה את הרזולוציה אתה לא תצליח להעלים את המדרגות המעצבנות שנוצרות בחיבורים מבלי להפעיל FSAA.

חוצמיזה שאצל ערן ידידי היקר היינו צריכים לבטל גם אפקטים כדי לקבל רמה נורמאלית של משחק ב-GTA3 בעיקר.

ה-TRUEFROM בהחלט מוכיח את עצמו ויצר אפקט יותר עגול אין ספק וזה מורגש, אבל הוא לא נתמך ע"י כל המשחקים וחבל.

בסופו של דבר זה נתון לשיקולו של הקונה אני רק מביא את השיקולים שלי אם הייתי קונה היום כרטיס מסך במחירים הללו, בשביל זה אנחנו פה.

את הרזולוציה הצלחנו להעלות עד המקסימום יניב, זה ה AA שהכביד! ואיזה "אפקטים" ביטלנו?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא את זה אני לא מבין....

אך הרדאון עדיין הבחירה שלי לבעלי תקציב "מוגבל".

המחירים של ה 8500 LE ושל ה- GF4 TI 4200 דומים מאוד!!! משהו סביב ה-1200 ש"ח...

מה שאומר שצריך לקחת בחשבון רק איכות!!!

באיכות אני מבין שאתה חצויים ולא מצליחים להגיד באופן חד משמעי איזה כרטיס עדיף....

אז מה לגבי OVERCLOCKING? מי עדיף?

כשאתה אומר "איכות" אנחנו מתכוונים לחדות תמונה ואיכות הצבעים. פה אין וויכוח ש ATI מובילים. לגבי "חוזק" שזה כמות פריימים לשניה, הגיפורס 4 TI4200 מוביל בהפרש לא ניכר.

לגבי OC - יש את הרדאון של ג'יגהבייט שמגיע לאחוז מדהים של OC!

לגבי המחיר - יש הפרש של כ 200 ש"ח בין ההרקולס רדיאון לבין ה 4200 שהגיע לארץ... ה 4200 הוא באמת "משהו סביב ה-1200 ש"ח..." וההרקולס בסביבות ה 900 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...