KN8S יש לכם משהו לומר עליו כי מחר אני קונה אותו! + שאלה בקשר למעבד! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KN8S יש לכם משהו לומר עליו כי מחר אני קונה אותו! + שאלה בקשר למעבד!

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם מחר אני הולך לקאספי לקנות לאח שלי לוח למעבד a64 3200 clowhamer קיצר אין תאיפוקס המפורסם ורבים המליצו בחום על הלוח של גיגביט kn8s ואמרו שהוא המחילף של האיפוקס אז מה אתם חושבים עליו הוא עולה 480 שקל איך הוא? יש הערות\באגים\חסרונות משהו לא טוב? לא להתביש :D

ועוד שאלה בקשר למעבד שיש לי ולאח שלי הוא atlon64 +3200 פטיש בנאים(cw) קיצר למשל אני מחר קונה משחק מחשב ורשום בדרישות מערכת 3 גיגה הרץ אבל למעבד הזה יש 2.2 גיגה הרץ אז המעבד הזה יריץ אותו חלק? או שאני אפילו לא יכול להעפיל איתו מכיון שאמרו לי שיש לamd 9 צינורות לעומת 6 באינטל אז אומרים ש 2.2 של משתווה ל 3.4 של האם זה נכון?

תודה לעוזרים ושבת שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדיאוןXT- אתה יודע את זה מניסיון? או סתם מתבסס על אמרות שנאמרו פה בפורום?

שניהם אמורים להיות שווים, רק שבג'יגהבייט שמו 10\100 של חברה אחרת במקום הג'יגהביט של אנווידיה. בכל מקרה ההבדל הוא במספר פריימים בודדים...

אבל

קראתי פה ושם (מה שאולי לא נכון) שבג'יגהבייט יש בעיות עם הDIMMים... צריך לעשות עדכון בשביל להשתמש בהם כמו שצריך

עריכה: אני מאמין שהוא מתכוון לפאר קריי בהגדרות הכי גבוהות.. רק הם רשמו שצריך 3 ג'יגה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ני מדבר מב''ס קיצר מה אתם אומרים על הלוח אני עוד 3 שעות זז לקנות אותו איך הוא? אל תחילו קח תאיפוקס כי אני גר בהרצליה ונעה זה 2 שעות נסיעה מכאן ואני קונה מקאספי קיצר איך הוא? חרא? מסריח לא שווה? מה יש בו? האם הוא שווה ובקשר למחק התכוונתי לפאר קרי או לכול משחק אחר שיצא עוד חודש ויבקש 3 גיגה מעבד האם האתלון שלי 3200 יוכל להרציץ אותו כי הוא מתשווה ל3.4 או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב לקנות אצל KSP, יש חנויות אחרות. ובכלל אתה לא חייב לנסוע לנועה, אתה יכול לשלשם במזומן לשליח.

בכל מקרה המעבד יותר טוב מהמקביל שלו אצל (כמובן חוץ מהקידודים למינהם, שהוא קצת מפגר מאחור) בכל מקרה

במשחקים הוא טוב יותר. בקשר ללוח שלך אני לא יודע, אבל תוכל לעשות חיפוש בGoogle.com, לערך KN8S roundup

8KDA3, או שרק השם של הלוח + review. תגוון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא הייתי מודאג יותר מדי לגבי המעבד שלך שכן הוא אחד החזקים בקיימים היום. בנוסף, גם אם תגלה שבשביל משחק מסויים בהגדרות מקסימליות צריך FX55 מה תעשה? תזרוק אותו ותרוץ לקנות FX55? לא חושב שמבחינת משחקים יש איזה הבדל רציני בין ה 3200 ל 3.4 אם בכלל. אני הייתי מודאג הרבה יותר מכמות ה שיש לך וכמובן קודם כל מכרטיס המסך, למרות שגם שם שום דבר לא יקרה אם מקסימום תצטרך לרדת קצת בהגדרות.

אני לא מכיר את הלוח הספציפי, אבל אם אתה רוצה להיות שקט יש מספיק חנויות באזור המרכז שמוכרות את האיפוקס כמו לוגיק, זיגזג, ובטח למיר. בלמיר יש את האיפוקס ב 600 שקל עם 3 שנות אחריות. רק בגלל שב KSP יש רק שנה אחריות על הלוח לא הייתי קונה אותו שם (בטח אם אני צריך רק לוח) ולא משנה אם זה גיגבייט או כל לוח אחר.

למיר דרך אגב יושבים בהרצליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני הולך על האיפוקס לא יודע אבל עד עכשיו עשיתי על מחקר ויש בו כמה בעיות והם משהו עם הזכרונות שהלוח לא קורא אותם כמו שצריך אז צריך לעשות עדכון ביוס ולסכן את הלוח שרק קניתה עכשיו עוד משהו שיש לו כרטיס רגיל ולא גיגה לאן אבל ההבדל לא מורגש אלה אם כן יש לך ביתית בה אתה מעביר דברים בין מחשב למחשב וגם הדבר האחרון שאין בו פירוויר זהו לבנתיים ואנטרגל אני עגשיו רץ אליהם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...