סימתי את המוד הרישון שלי (יש תמונות), מוד תעלת אורור מקרטון (מוד ב0שקל) :) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סימתי את המוד הרישון שלי (יש תמונות), מוד תעלת אורור מקרטון (מוד ב0שקל) :)

nadavP3

Recommended Posts

אחי אם זה עובד לך ומשקיט לך את סביבית המחשב

אז שיהיה לך לבראיות  :xyxthumbs:

אבל מה תעשה עוד כמה שבועות שיצטבר לך בתעלה שלך מלא מלא אבק...?

לדעתי אתה צריך לחשוב על תעלה חדשה הניתנת לפירוק מהיר כדי שתוכל לנקותשם את כל העסק...

אחלה יוזמה לקחת :xyxthumbs:

:hat:

יש לי לפני המאורר הקידמי של המארז פילטר נגד אבק :) וכן, היה נחמד עם היה למאין חריצים לחיבור ובקליק אחד הכול היה נחנס אבל זה בכול זות מוד ב 0שח

בואנה . אני מבזבז את זמני עליך . ואל תסתתר מאחורי הדיסלקציה .

אמרתי לך גם בפורום OC . תעשה תעלה ישר למעבד כדי שיקבל אויר קר וכל היתר לא חשוב כי לא מרעיש , נכון ?

אמרתי לך לעשות ניסוי עם קרטון - עשית, אבל משהו אחר.

תיקח קרטון חזק או דיקט כתמיכה ותחבר לדופן של תיבת ההארדדיסק . ועליו תשב התעלה. אפשר ליצור צלעות חיזוק .

ואז תראה כמה התקרבת לתוצאה עם המאוור הביתי שהיא הסופר-מקס שאפשר עם ההיטסינק הנכחי.

מי מסתתר מאחורי הדסלקציה?,  כן אני זוכר טוב מה אמרתה אבל הקרטון שהיה לי זמין הוא זה, ולא אחד חזק אחר, ובשום כומבינציה כול שהיא לא היתי מצליח לגרום לו להחזיק מעמד, אז אלחתי על הרעיון השני שהוא: הקתנת שתח המארז עלמנת לעזור לכירור, וכך בניגוד לתעלה שתגיה ישר למעבד ותקרר אותו, אני מקרר את כול החלקים החמים, עגב ב 10לחודש הבאה מגיה ה zalman 7700 לפנדה ואני קונה אותו

ובלי קשר, אני קניה ירחיב את התעלה בימים הכרובים, שתגיה האלחסון כזה מהחלק החי גבוע של המאורר האחורי עד לכלוב של הfpd כי אחשב אני אדין "מבזבז" קצת אויר על הצד של המארז וגם, הלקתי את המחשב עם הדלת פתוחה, וסמתי את היד בתעלה, פשש איזה זרמים :) זה ממש עובד טוב, זה כמו לסים את היד עליד המאורר אבל בעמצה המארז, בכלל באזור של הכרטיס מסך האויר פשות טס, אני חושב להוסיף  עוד איזה שני חלקים שם אחד שיגיה מהתחתית של הכרטיס מסך על החלק הקים של התעלה (האלחסון) אלמנת מאורר של האויר מהתחתית לחלק העליון של המארז ועוד אחד בשביל שלא יוצר לי משולש שלוקד אויר מתחת לכרטיס מסך

הכול בכרוב :)

ואני אחשב הולך לעלות את התמונות לחשבון שלי בואללה בלילה אז מחר (זה 30MB :\ חח)

עריכה: ממ :-X אני לא מוצא איפו אני מעלה :-\ חח אני מרגיש כולכך תמבל, נרשמתי ואני רק רואה email וכול מיני דברים לא קשורים, קישורים לבתוח האתר אבל לא שום דבר שקשור להלעת , על מה לוחצים? חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח נחמד מה שעשית אבל קשה לי להאמין שזה באמת עוזר .. כי זה לא ממש מנטב את האויר לכיוון מסוים זה יותר מסיט אותו ובגלל זה זה לא כ"כ יעיל.. כדאי לך לנסות את הצינור ההוא של הממיבש כביסה

אני ניסיתי לנפי כמה זמן לעשות דדבר כזה אבל לחבר למאוור האחורי תעלת איורור למעבד כמו שהראו פה באתר לפני כמה זמן.. זה הרעיש ממש ממש אז הורדתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עוזר, לא בארבה מעוד אבל זה עוזר

תחשוב שאחשב "קיצצתי" כ5סמ מהתחתית של המארז, אז יש פחות נפח שדרקו צריך לדחוף את האוויר

אחשב עם הX CFM שהיה לי צריך לאבור דרך 20 במקום 40 שתח אז הוא יעסה את זה במהירות גדולה יותר (לא אויר זורם יותר מהר, עלה אויר זורם מסלול יותר קצר באותה מהירות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאנדם עשה מוד בשביל להפחית את הרעש, מה אתם מתנפלים עליו?! זה שיש לו שגיאות כתיב לא אומר שהוא שווה ליחס לא טוב אליו

(כמו שמישו פה כתב)

ראיתם שהו כתב שזה בשביל יופי?

הסברתם לו שזה לא טוב להשאיר את החצי התחתון של הלוח בלי , עכשיו הוא ידאג לזה, אני בטוח

והוא באמת צודק עם ההודעה שלו על הקהילה "איזה קהילה נחמדה אתם" במקום לתת לו הצעות לשיפור ואת דעותיכם האישיות בלבד (כמו שכמה פה עשו[ועל זה יש לי כבוד אליהם])

אתם שופטים אותו!!!

תחשבו לעצמכם קצת על התגובה שלי, ואל תתעמצו לענות, כי אני לא אראה את התגובות שלכם וכנראה אני גם לא אחזור לפורום הזה, בגלל היחס שלכם לחדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

well, i can try, any way, i have tasted the heat of the קרטון and as it seams, its even colder, much much colder then the door of the case, it seams to me that all that gre8 air that is flowing ther just cools the קרטון so good that ther is no posible way that it well start fire or any thin, also, i m considering on adding some peace of קרטון to the mode, in shape of משולש, from the top of the top fan, the case fan(top right) to the HD, BUT, the fan is 1CM closer to the door then the rest of the קרטון so...if i well not try 2 make it fet some how, it well suk some air from the UNcoled place, witch is acutly kind of good, seans as you told, that part of the MB should get some cooling...so here you go, i solved the problem,

i well test it this weaknd to see how it efects the air tunle, if it well couse to mach air to go to the unwanted place it well convert the new part in a way that well make the rare (back) fan work only on the wanted place,

*the soth brige is pasive coled with some heatsink, also, it is lokated in the coled area, so it shouldent get worm at all

also, i can keep saying it, this is realy some stranige comunity, some ppl, just nice, and the ader just paine in the @$$

funy thin, any way,

what do u think on the idea of the new משולש of קרטון i should do it, right?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הרעיון הכללי או על הרעיון האחרון?

ולמה אתה מתקון לעסות אותו יותר ברמה, כיאלו, במקום כרטון מפרספק?, נגיד שאני יעסה אותו מפרספק, אדיו יש את הבעיה של החיבור למארז, איך אני יעסה את זה? (עפ סלוטיפ :P?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיתי האם יש שפה (תיאורטית אפילו) שאתה כותב בלי שגיאות . ואת השם שלך גם בלי שגיאות ?

אתה לא מבחין בשגיאות , כן ? או שאתה כן אבל לא יודע בדיוק מה . שמעת על איפסה לטרל נגלקט ?

נתפסת לקרטון , אבל במקור הצעתי קרטון לניסיון , כי אני יודע שעוברים שינויים עד שיש פתרון מתאים . ואז כן אפשר לדאוג ליופי וגם לשימושיות . מי יודע , אולי תפתח משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדקון קל:

רעיתי היום באיזה חנות, טוב סימתי את הסלוטיפ ניר שהיה לי חחח, אז קיצר, רעיתי היום באיזו חנות שבתי לחפס עוד סילוטיף ניר באה, סלוטיפ עמיד בפני מים :) עולה כמה שקלים יותר אבל יותר אתום :) וחזק, אז אני שוקל ליפוף מחדש של כול העסק עם זה, מה אתם אומרים שווה?

עגב לכול האנשים שחושבים שעולי זה ידלק חחח אז שמוע, כול האויר במארז עובר דרך זה אז תכנית זה הדבר החי קר במחשב, יותר מהדלת אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...