אנשי הפלאש, ספורטאים ואלה שמסתפקים בגיגה לאחסון שירים שימו לב ! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשי הפלאש, ספורטאים ואלה שמסתפקים בגיגה לאחסון שירים שימו לב !

CaRTeR

Recommended Posts

יצא לאחרונה באחד אתרי המכירות המוכרים ברשת ( נראה לי אסור לפרסם שם) נגן אמ פי 3 בתצורת הפלאש המוכרת בנפח של 1 גיגה  :xyxthumbs:

MAUSB1GB.jpg

דברים חשובים חדשים זה שהיצרן טוען שהמכשיר מנגן 15 שעות לעומת 12 בדגמים הקודמים, אפשרות להחלפת תצוגת מסך

וכל שאר הדברים. יש לשים לב כי הרדיו באוזניות בנגן הזה.

בכל מקרה לדעתי זה מעולה כי 512 לא הכי מספיק אבל גיגה של שירים לכאלה שהאיכות של הנגן מספיקה להם

אבל רק רוצים למלא אותו בהרבה שירים איכותיים וכבדים (ניו יורק האוס באיכות של 320 kbps  :P) זו בחירה טובה בשבילכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אחד כזה ישן (עכשיו הוא חדש - אחרי שהחליפו לי אותו באחריות) 256MB, ואני חייב לציין שהסוללה היחידה שיש שם מספקת את העבודה.

פשוט קניתי 2 נטענות שמחליפות אחת את השניה.

אבל כמו שאמרת, הרדיו המעפן באזניות באמת מקלקל את הכדאיות שבקניה, או לפחות משאיר טעם רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש אפשרות לקנות בטריות נטענות AAA.

דבר שני יש דגמים שהרדיו במכשיר עצמו ויש קביעת תחנות וכל השטויות האלה, מי שרוצה גם רדיו ילך על דגם אחר שהרדיו במכשיר

מי שרוצה יותר מקום יקנה תנגן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה,

מכיוון שיש לי 256MB והיבואן התיימר ל12 שעות, למרות שבאתר החברה כתוב 7 שעות (בפרוש!) ואחרי בדיקות שלי

זה 4-5 שעות נגינה על סוללת AAA אחת, אז תעשו את החושבים שלכם (לפי דעתי לפה ההצהרה 5-6 שעות סוללה)

ולגבי סוללות AAA נטענות עדיין לא הצליחו לייצר כזו שמכבדת את עצמה

כלומר במכשיר הזה היא תחזיק 1-1.5 שעות, מכיוון שהמכשיר עובד על אלקליין והמכשיר

צורך רמה קבועה של מתח, ברגע שהסוללה תחלש הוא יפסיק לעבוד, גם כשהסוללה לא גמורה (אלא פשוט נותנת פחות מתח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה,

מכיוון שיש לי 256MB והיבואן התיימר ל12 שעות, למרות שבאתר החברה כתוב 7 שעות (בפרוש!) ואחרי בדיקות שלי

זה 4-5 שעות נגינה על סוללת AAA אחת, אז תעשו את החושבים שלכם (לפי דעתי לפה ההצהרה 5-6 שעות סוללה)

ולגבי סוללות AAA נטענות עדיין לא הצליחו לייצר כזו שמכבדת את עצמה

כלומר במכשיר הזה היא תחזיק 1-1.5 שעות, מכיוון שהמכשיר עובד על אלקליין והמכשיר

צורך רמה קבועה של מתח, ברגע שהסוללה תחלש הוא יפסיק לעבוד, גם כשהסוללה לא גמורה (אלא פשוט נותנת פחות מתח).

תרשה לי לחלוק עליך:

הסוללה (הנטענת) מספיקה לי ל7-8 שעות.

סוללה איכותית רגילה מספיקה אפילו ליותר.

אולי יש לנו סוגים שונים של נגנים. בשורה התחתונה כולם ג'נריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה חס וחלילה לחלוק עליך כי אתה יודע מה המכשיר שלך יודע לעשות,

המכשיר שלי = המוצר בתמונה, לא מחזיק יותר מ 4-5 אולי קצת יותר עם סוללת דורסל\אנרג'ייזר רגילה (שאני חושב שאיכותית מספיק).

** לא הייתי מפרסם הצהרה כזו אחרי שבדקתי את המכשיר עם האדומות מהמכולת :lol:

אבל גם אתה מסכים איתי שזה לא 12 שעות ובטח שלא 15 שעות.  :-\

וזה פרסום שקרי לחלוטין  :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה.

ברור שאם היצרן אומר 12 שעות זה לא באמת 12 כי זה עד ...

זה בטח 7-8.

אז אם פה אומרים 15 זה בטח 10 שעות של נגינה, חוץ מזה כל הנגנים נראים אותו דבר

אז להגיד שהנגן שלך הוא הננגן שנמצא בתמונה זה לא כל כך בטוח.

הנגן שהבאתי פה בתמונה מחליף את הצבעים של המסך אם תשחק בזה יגמרו לך הסוללות ומצד שני אפשר לכוון את עוצמת תאורת המסך וככה לחסוך בסוללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...