מין חדש של בני אדם בגובה של הוביטים! - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מין חדש של בני אדם בגובה של הוביטים!

guycnaan

Recommended Posts

וקצת רמה לפורום לא תזיק! הבושה שנלוות לכם שצריך לרשום אם ולא עם [או ההפך] צריכה פשוט לגרום לאותו האדם לזכור את זה אך לצערי ראיתי מקרים שם אנשים בגילאי 18-17 שפשוט לא יודעים עברית!

זה ממש קשה לקרא דבר כזה וזה מוריד מהרמה של הפורום!

הפורום הזה, לאלה שלא יודעים, אמור להיות רציני ובעל רמה גבוהה יותר משאר הפורומים שבהם יש ילדים\נערים בעלי השכלה נמוכה ובעלי ציון 50 בלשון...

גם אני רוצה לציין שיש כאלה שרושמים "אתה רשמתה" ולא "אתה רשמת" [לאלה שלא הבינו, ואני בטוח שיש כאלה, צירוף המילים השני הוא הנכון!]

אשמח אם תפנימו את מה שאמרתי בקשר ללשון הגרועה של חלקכם.

בתודה,

אבי.

ילדה, אני מציע שתעבירי את הפה שלך למצב "בודדת" לפני שבאמת אתעצבן. מי את, לעזאזל, שתבואי לפורום ותתחילי לרדת על חברי היקרים?!

אה, סתם לידע כללי - קיבלתי 49 בבגרות בלשון. הייתי בין הנכשלים הבודדים בשכבה. ואת יודעת מה הקטע? אני יודע עברית יותר טוב מאותם אידיוטים חרשנים שקיבלו 100 בבגרות. עכשיו בטח תגידי שיש לי השכלה נמוכה (ממש לא נכון, דרך אגב) ואני ילד טיפש ואת ילדה חכמה ומצטיינת עם 80 יחידות לימוד ופרס הצטיינות משרת החינוך. לא שאכפת לי, אבל עדיין יהיה כיף לקטול אותך.

אבל נעשה את זה בסוף השבוע. עכשיו אני צריך לנסוע לבסיס.

בתודה,

לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, זה שם של מישהו שחושב שהוא מתת האלים למין הנשי. וכן, אני קיבלתי איזה 65 בלשון (או פחות :kopfpatsch:) ובכל זאת ההתבטאות, אוצר המילים וכו' שלי הינו הרבה יותר גבוהה מהממוצע (כך נאמר בפסיכוטכני לפחות, פסיכומטרי עוד לא עשיתי). בשביל לדעת טוב עברית אין צורך בלשנן מה זה נושא נשוא מושא שמושא. זה כמו שאנשים פה שחורשים ומשננים מה זה present simple/progressive וכל השיט הזה, מקבלים 100 ב-5 יחידות אך אינם מסוגלים לנסח טקסט או לנהל שיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

Girls Sweet Dream זה ממש לא שם נשי ואם לא הבנת את זה אז אתה צריך קצת הבנת הנקרא...

מה לעשות. פחדתי לפספס את האוטובוס האחרון לבאר שבע.   

ואני מסכים לחלוטין עם Merrymoon. עשיתי את הבגרות לפני שלוש שנים ועדיין לא התאוששתי מהחרא הזה. מושא, פסוקית, לוואי - מי צריך את חרא הזה בכלל? המערכת המטומטמת הזאת מפספסת את המטרה העיקרית של שיעורי לשון - העשרת אוצר מילים הדל של ילדי והגייה נכונה. ואתם יודעים מה הכי אבסורד? הגייה זה הפרק הכי קטן בבחינה.  :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...