מין חדש של בני אדם בגובה של הוביטים! - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מין חדש של בני אדם בגובה של הוביטים!

guycnaan

Recommended Posts

תירגע אז הייתה לו שגיאת כתיב,זה לא אומר שאתה צריך לכתוב הודעה ענקית שאני צריך שעה בשביל לפענח למה רשמת אותה :s07:

תשים לב שהמון אנשים טועים כאן עם ה "אם" ו "עם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר קרה.. השימפנזה יותר חכמה ממך... זה בטוח!!

וקצת רמה לפורום לא תזיק! הבושה שנלוות לכם שצריך לרשום אם ולא עם [או ההפך] צריכה פשוט לגרום לאותו האדם לזכור את זה אך לצערי ראיתי מקרים שם אנשים בגילאי 18-17 שפשוט לא יודעים עברית!

זה ממש קשה לקרא דבר כזה וזה מוריד מהרמה של הפורום!

הפורום הזה, לאלה שלא יודעים, אמור להיות רציני ובעל רמה גבוהה יותר משאר הפורומים שבהם יש ילדים\נערים בעלי השכלה נמוכה ובעלי ציון 50 בלשון...

גם אני רוצה לציין שיש כאלה שרושמים "אתה רשמתה" ולא "אתה רשמת" [לאלה שלא הבינו, ואני בטוח שיש כאלה, צירוף המילים השני הוא הנכון!]

עכשיו ברצינות - מה יעזור לי בחיים לחשוב מה היה קורה אם הם היו עדיין קיימים? זה רק גורם לאדם לוויכוח עם עצמו ואפילו עם עוד אנשים [שאר חברי הפורום] וגם כן מה יעזור לי לדעת שפעם היה זן אחר של בני אדם? הם כבר מתו אז תן להם למות בשקט! מה שאנחנו צריכים\מתעניינים לחקור הוא מאיפה הגענו ולא מאיפה אנשים קטנים ושעירים הגיעו...

אשמח אם תפנימו את מה שאמרתי בקשר ללשון הגרועה של חלקכם.

בתודה,

אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול...

למי שיש כוח לקרוא סיפור כתוב היטב: כנסו לנומנור, לכו לאגף של המאמרים ושם רדו הכי למטה בדף. יש שם שלושה סיפורים שכתב מנהל האתר, רן בר-זיק בעקבות הספרים של טולקין. אחד נקרא ההוביט שתיים, שהכתבה הזו ממש הזכירה לי אותו, והשאר גם טובים מאוד למי שרוצה לקרוא מומלץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות - מה יעזור לי בחיים לחשוב מה היה קורה אם הם היו עדיין קיימים? זה רק גורם לאדם לוויכוח עם עצמו ואפילו עם עוד אנשים [שאר חברי הפורום] וגם כן מה יעזור לי לדעת שפעם היה זן אחר של בני אדם? הם כבר מתו אז תן להם למות בשקט! מה שאנחנו צריכים\מתעניינים לחקור הוא מאיפה הגענו ולא מאיפה אנשים קטנים ושעירים הגיעו...

לך זה כנראה לא יעזור, אבל לשאר האנושות זה דווקא יסייע לגלות את שלבי האבולוציה האנושית; חשבת על כך שאולי, אם היה קיים בעבר זן נוסף של בני אדם, רבות מהתאוריות המודרניות אודות מוצא האדם שגויות מיסודן?

ואם ללכת לתאוריות הקיצוניות, אז הנה ציטוט מתאים מהסרט Signs של מ. נייט שיאמלאן:

"Everything they wrote in science books is about to change"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר הזן השלישי או הרביעי של בני אדם...

להיפך כל זן חדש של בני אדם שמתגלה מחזק את מוצא האדם בשלבים אבולוציוניים

הזן הזה התקיים עד לזמן הכי סמוך לדורנו. הניאדרטלים לדעתי נכחדו לפני 20,000 שנים עם הופעת ההומו ספייאנס מאפריקה...המין החדש נכחד רק ב13,000 לפני הספירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר קרה.. השימפנזה יותר חכמה ממך... זה בטוח!!

וקצת רמה לפורום לא תזיק! הבושה שנלוות לכם שצריך לרשום אם ולא עם [או ההפך] צריכה פשוט לגרום לאותו האדם לזכור את זה אך לצערי ראיתי מקרים שם אנשים בגילאי 18-17 שפשוט לא יודעים עברית!

זה ממש קשה לקרא דבר כזה וזה מוריד מהרמה של הפורום!

הפורום הזה, לאלה שלא יודעים, אמור להיות רציני ובעל רמה גבוהה יותר משאר הפורומים שבהם יש ילדים\נערים בעלי השכלה נמוכה ובעלי ציון 50 בלשון...

גם אני רוצה לציין שיש כאלה שרושמים "אתה רשמתה" ולא "אתה רשמת" [לאלה שלא הבינו, ואני בטוח שיש כאלה, צירוף המילים השני הוא הנכון!]

אשמח אם תפנימו את מה שאמרתי בקשר ללשון הגרועה של חלקכם.

בתודה,

אבי.

מה אתה עושה ביג דיל?!

אולי הוא דיסלקט מאיפה לך לדעת?

אני לא חושב שצריך לעשות כזה עניין מזה שהוא כתב עם במקום אם.

חוץ מזה בד"כ שכותבים דברים באינטרנט ובכלל במחשב כגותבים מהר מאוד וחפיף.... יכול להיות שהתפלקה לו שם האות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך זה כנראה לא יעזור, אבל לשאר האנושות זה דווקא יסייע לגלות את שלבי האבולוציה האנושית; חשבת על כך שאולי, אם היה קיים בעבר זן נוסף של בני אדם, רבות מהתאוריות המודרניות אודות מוצא האדם שגויות מיסודן?

ואם ללכת לתאוריות הקיצוניות, אז הנה ציטוט מתאים מהסרט Signs של מ. נייט שיאמלאן:

"Everything they wrote in science books is about to change"

נו אז? האדם המודרני קיים 200 אלף שנה, בזמנו חיו עד 3 זנים לפחות התאוריה העכשיות מדברת על ש לפני כ150 אלף שנה, התחילה אינטרקציה בין ההומו ספיאנס - האדם המודרני, והומו ארקטוס האדם הזקוף הניאדרטלי. דבר שבסופו הביא להכחדת הגזע הניאנדרטלי. הגזע "החדש" הזה הוא offshot של האדם האניאנדרטלי. ולפני זה גם היו מספר של זני הומונידים חיים בו זמנית, השיא זה 7 זנים אינדיבידואליים וזה היה לפני1.2 מיל' שנה כמודוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה זן ישן למדי אבל לא הכריזו עליו כזן רשמי של humanoids אבל בהחלט הוא היה ידוע וקיים בקרב מדענים רבים וסקרנים שטרחו לקרוא ולשאול. האדם האסיאטי נתגלה לפני זמן רב למדי, בעשור או 2 האחרונים. גולגלתו מעט קטנה יותר ועורפה טיפה מחודד אבל חוץ מכך הגולגולת נראית בדיוק כמו זאת של ההומו-סאפיאנס (אונה קדמית מפותחת, מצח גבוה, מוח גדול וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...