קניתי סוף סוף MAG FD2! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי סוף סוף MAG FD2!

STRENGTH

Recommended Posts

הסאמסונג 793MB הוא דגם שאמור להתחרות בLG F700B ובמאג 786PF , שאלו המסכים הפחות טובים , מכיוון שקצבי הריענון שלו הם :

800X600 @ 120Hz

1024X768@ 85Hz

1280X1024@ 66Hz

אבל , איכות התמונה שלו פשוט פי כמה וכמה יותר טובה מהרבה מסכים שעולים יותר ממנו...

המקביל של סאמסונג לFD2 הוא ה797MB , שאותו בינתיים אין להשיג בארץ ואני גם מעריך שהוא יעלה הרבה כי זה פשוט מסך מדהים!!

^

איש חכם.

נ.ב

תגיד STRENGTH אתה יכול לסובב את המסך ולהגיד לי באיזה תאריך הוא יוצר ? ומה כתוב מאחורה ?

אני מתחיל לחשוב שיש לי מסך מזויף, אולי יש פה שפורפרת עגולה מאחורי זכוכית שטוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנת 2004

ותגיד מה כתוב אצלך

אם להגיד את האמת בדסטופ המסך שלי לא משהו הוא קצת מטושטש וכל זה

אבל נגיד תשים שומר מסך של הקוביה הצבעונים שזזה

אתה תראה שרואים ממש מצוין!!!!!!

תבדוק אותו בסרטים ומשחקים..

אני אומר לך שמה הוא פשוט תותח

יש למסך הזה משום מה בעיה בלהציג כתב חד וכל זה..

אבל אתה יכול לשפר את זה אם תשים 800*600 על 100HZ

אז תראה מאד טוב,אבל גדול..

זה שאומר שסאמסונג יותר טוב אני לא בטוח בקשר לזה

אני בטוח שהוא טוב יותר לאינטרנט ולכתב וכל זה

אבל למשחקים וסרטים אני כמעט בטוח שלא,המסך שלי מציג צבעים ממש יפים ויש לו חדות ממש מעולה.. :yelclap:

אולי סאמסונג 700NF יהיה טוב יותר ממנו,אבל רק הדגם הזה.

MORTAR תביא לי מסנג'ר שלך ואני ידריך אותך לכוון את המסך כמו אצלי ואז נראה.

כנראה שאתה לא יודע לכוון טוב :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שלי פרוס מושלם על המסך בהגדרות אופטימליות.

1024x768 @ 100HZ

ד"א, חוץ מבLCD ששם יש את בעיות הGHOSTING וזמן התגובה (שקיום הולך ומשתפר), בCRT אין בעיה כזאת וכשמסך חד אז הוא חד וכשמסך נראה טוב אז הוא נראה טוב.

אין דבר כזה טוב יותר בסרט או טוב יותר באינטרנט... אם ההקרנה שלו מדויקת היא מדויקת ואתה רואה מצוין.

אין רואה ב796FD2 זבל... אתה יודע מזה זבל ? 60% מהמסך לא בפוקוס ! ז"א שיש ערבוב בין צבעים שונים ופיקסלים שונים ולא רואים חד.

אני אישית לא קונה יותר MAG ואני לא נשאר עם המסך הזה, שבוע הבא הוא לא פה ולא אכפת לי מה... מצידי שאני אשלם עוד 2000 שקל מכספי האישי אבל המסך הזה לא נשאר אצלי.

אם לך אין בעיות איתו אז מה אני אגיד לך... תהנה, אולי נפלת על מסך טוב, אני אישית לא יודע איך לתאר את גודל האכזבה מMAG... פשוט ז-ב-ל של מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את המסך מול מסכי 17" אחרים, והוא היה בין האיכותיים ביותר, אם לא הכי איכותי.

יחסית למסך במחיר הזה רואים בו פשוט מצויין.

בין המסכים שראיתה אותם בהשוואה לfd2,היה גם אולי את הviewsonic g75f ?

אם כן אז איך הוא בהשוואה אליהם?

מי יותר מומלץ מבין השתיים מבחינת הכול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה את ה viewsonic G75F, אבל היו הLG F700P, הviewsonic G70F+, וLG F700B.

והMAG היה יותר חד, צבעים חיים יותר, ויותר בהיר (רק הF700P היה יותר בהיר ממנו).

ראיתי אותו אצל חבר שלי, אספנו את המסכים האלה ועשינו השוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Strength בפעם המליון, אין קשר לסוג התצוגה בCRT, זה לא משנה אם זה טקסט, תמונה, סרט, משחק או מה שזה לא יהיה... אם מסך אחד יהיה טוב יותר ממסך אחר בצבעים בחדות ובבוהק אז זה יבוא לידי ביטוי בכל צורה ובכל מצב.

אולי הFD2 החדשים הם פגומים או באיכות ירודה, מה שבטוח שכל ארבעת הFD2 האחרונים שראיתי היו על הפנים, אני לא ממליץ להתקרב למסכי MAG חדשים, המסך שלי כל כך לא חד שזה נורא, אתה מסתכל עליו ואתה חושב שאתה צריך משקפיים.

הVIVID PICTURE זה פיצ'ר דבילי שיש בכל מסך MAG, מה שהוא עושה זה זום באיזה 20% (ואין לי מושג למה...) ובכמה מצבים אחרים זה הופך את התמונה לבוהקת יותר, פשוט מוסיף עוד Brightness רק במקום שזה יהיה דרך הOSD כמו במסך נורמאלי הם עשו את זה בכפתור בצד וזה ממש אידיוטי שזה מוציא לך את התמונה מהפריים ! ויש גם עוד שני מצבים של WARM וGOLDEN PICTURE שזה VIVID בקומבינציות אחרות של צבע (וגם הם בזום מעצבן).

לא ממש שימושי.

אם אתה רוצה לבחון את המסך ברצינות תוריד Nokia - http://www.construnet.hu/nokia/monitors/test/mon_test.zip

ראיתי את זה אצל זיגזג וזה מאוד עוזר לכוון את המסך ולבדוק את האיכות שלו.

סתם שתדע, אצלי לדוגמא... בבדיקה של הקווים הצעבוניים בתחתית המסך ובחלק העליון הקו הופך להיות 3 קווים כשבצדדים הם מוקרנים חלקית... הפוקוס שלו שווה לתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע מה אתה מצפה מהמסך שלך,כנראה שהוא פגום או שאתה סתם בוכה,ראית פעם מסך טוב יותר?!,אני חושב שלא.

I DOK אמר ש MAG FD2 זה מסך מאד חד וטוב אפילו יותר מ F700P ולא נראה לי שהוא ירצה לשקר לך..ויש עוד מלא כאן שאומרים כמו שהוא אומר. ;D

זה באמת מסך טוב אבל לא יודע אם הכי.

MORTAR אני יגיד שוב תביא לי את האיי סי שלך ונדבר כבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...