קניתי סוף סוף MAG FD2! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי סוף סוף MAG FD2!

STRENGTH

Recommended Posts

זה מסך מצוין בחיים שלי לא ראיתי מסך כזה מדויק ויפה,רואים את הצבעים מאד יפה וכל זה..

אבל אני רק עצוב מסיבה אחת.

לפני זה היה לי SDM S73

וכמו שאתם יודעים ה LCD היה צבעים יותר יפים וחיים (לדעתי)

והוא גם יותר חד.

MORTAR

כנראה שאתה לא כיוונת את המסך טוב  :nono:,או שקיבלת מסך פגום כי לדעתי זה מסך מצוין!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול אותך כמה דברים ?

איפה קנית ?

בן כמה אתה ?

איך נראה המסך שלך ? אתה יכול לצלם אותו או משהו ?

כמה עלה לך ?

על איזה רזולוציה אתה עובד?

על איזה RR אתה עובד ?

יש לך של MAG ?

איזה כרטיס מסך יש לך ?

איך אתה בוחן חדות ולפי מה ההתרשמות שלך מהמסך ?

הרבה שאלות אני יודע אבל אני רוצה תשובות :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור , מה שMortar בא לומר זה , שלכל אחד יש טעם אחר במסכים , ולא כל כך גם בררן כמונו שאנחנו ראינו מסכים בחיים שלנו ויודעים מזה מסך איכותי... , ואני מסכים איתו שהמאג נופל מעט מהסאמסונג , אבל לוקח את הLG(באיכות תמונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מ KSP

אני בן 16

המסך שלי נראה בצבע כסף לצלם אני לא יכול כרגע :s07:

1090 עלה

איזה רזולוציה תלוי במה משחקים?

אין לי כרגע דריברים אבל אני ישמח לקבל ממך :xyxthumbs:

9600XT

והמסך שלי מדיוק בצורה לא רגילה,במשחקים הוא תותח איזה דיוק הוא מביא..

ושלא נדבר על הצבעים פשוט יפים

אני כיוונתי את הצבעים מ CLOR MENNGER

ועליתי את הכל ל 100

ורואים פצצה!!!!!1

שים ירוק 100

כחול 100

אדום 100

לפני זה תלחץ על USER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

תשמע... אני המון על המחשב, אין לי משפקיים (לא שאנשים אם משקפיים לא יכולים לראות טוב איתם ולהיות בעלי הבחנה טובה אבל מה שבטוח אני רואה טוב), 5 שנים על 786FD, שפורפרת Trinitron... הוא עבד ב100HZ על 1024x768 שזה נחשב טוב למסך חדש אפילו היום אז מסך חדש של מאג מציג אותם נתונים... זה מאכזב, גודל פיקסל בנתונים בחוברת כתוב 0.25 לעומת 0.24 בחוברת של 786FD אבל באתר שלהם היה כתוב 0.24 על הFD2 שזה דיי סוטר זה את זה אבל מה שבטוח זה שהם נראים פחות חדים מה786.

ראיתי כבר שלושה מסכי FD2, הם פשוט לא מתקרבים לחדות של המסך הישן שלי, זה פשוט לא מפוקס, לא חד... קונטרסט לא אידיאלי...

שפורפרת חדישה יותר, מסך חדש יותר אבל איכות הרבה יותר נמוכה.

תמיד אתה חייב לבצע השוואה בין מסך אחד לאחר, אם תראה לבנאדם שחי בג'ונגל מסך של XT בשחור לבן הוא יתלהב אז השאלה האמיתית בעצם היא איפה אתה גר ?

סתם  :lol:  :silly:

אבל ברצינות עכשיו, השאלה היא למה אתה משווה את המסך FD2 ?

אם תפתח את השפורפרת של המסך ותשחק עם הפוקום אתה תוכל להגיע לרמת תשתוש מטורפת של המסך ולא תוכל לקרוא כלום אבל לאט לאט תוכל למקד את המסך עוד ועוד עד לכדי פוקוס מושלם, זה נכון שמסך בוחרים לפי הרגש ומה שהכי נראה לכם יפה אבל חוץ מהצבע והבוהק יש חדות והיא דבר מדעי... השפורפרת צריכה למקד בדיוק את המידע מהכרטיס מסך והמחשב ישר לתוך הפיקסל על הזכוכית ובהתאם לרזולוציה, כשהפוקוס לא נכון מה שקורה זה שכמה פיקסלים מתערבבים זה עם זה והתוצאה היא תשתוש של התמונה, יש מסכים שמציגים חדות כמעט מושלמת בכל איזור במסך ויש מסכים... שלא, יכול להיות שחלק מהמסכים של MAG לא מפוקסים נכון ואני נופל תמיד על המסך הלא נכון  :lol:

שפורפרת הDIAMNODTRON נחשבת להכי טובה אז אני לא מבין איך יוכלים להיות הבדלים בין IIYAMA וSAMSUNG וNEC וMAG ועוד חברות שכולן משתמשות באותה השפורפרת ? אז כנראה שיש הבדל ואולי אפילו הבדל גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי אותם במרדנית אחד ליד השני , המאג הרבה יותר חד והצבעים בערך אותו הדבר בשני המסכים(אולי טיפה יותר טובים במאג)

אבל הסאמסונג 793MB מתעלה על שניהם גם בחדות וגם בצבעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסאמסונג 793MB הוא דגם שאמור להתחרות בLG F700B ובמאג 786PF , שאלו המסכים הפחות טובים , מכיוון שקצבי הריענון שלו הם :

800X600 @ 120Hz

1024X768@ 85Hz

1280X1024@ 66Hz

אבל , איכות התמונה שלו פשוט פי כמה וכמה יותר טובה מהרבה מסכים שעולים יותר ממנו...

המקביל של סאמסונג לFD2 הוא ה797MB , שאותו בינתיים אין להשיג בארץ ואני גם מעריך שהוא יעלה הרבה כי זה פשוט מסך מדהים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי אותם במרדנית אחד ליד השני ,  המאג הרבה יותר חד והצבעים בערך אותו הדבר בשני המסכים(אולי טיפה יותר טובים במאג)

אבל הסאמסונג 793MB מתעלה על שניהם גם בחדות וגם בצבעים...

אולי ה לא היה מכוון. לטעמי הוא לוקח את שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ido-K,

אני לא יודע איך משנים בדיוק,אם אתה יכול אז תשנה אתה..

עכשיו אני רואה שיש לי בעיה רצינית במסך,למה שאני מגדיל את הרזולוציה רואים יותר ברור?

במסך הקודם שלי שהייתי מקטין אז היו רואים יותר יפה,עכשיו אני חייב להיות ב דסטופ על 800*600

רואים יפה אבל הכל גדול מדי וזה לא ממש נוח ועוד יש לי מלא אייקונים..כל המסך שלי מלא בעע

יש אולי דרך לתקן את הטישטושים האלה?

אולי להוריד דריברים או משהו?

או להגדיר משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...