Need For Speed: Underground 2 - הדמו שוחרר - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדמו שוחרר

MiniMizer

Recommended Posts

הנה שלי(חכו לעידכונים , עכשיו אני עושה סקרינים מהמוסך בכל המכוניות ועוד סקרינים של ריפליי...

עריכה: נוספו סקרינים חדשים ויפים

http://photos.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=guest.folder&path=200409111050381899&user=guymichael

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למי שלא ידע: אפשר לקפוץ עם הקפיצים אידראוליים תוך כדי המשחק (במהירות על 30 קמ"ש)

ע"י הלחיצה H+לחצן חצים = העלת צד מסויים J+לחצן חצים = קפיצת צד מסויים.......... אם נשארים הרבה זמן על J המכונית קופצת לבד.

הינה תמונות:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הקטע עם הלשחק עם המתלים ההדראולים גדול :)

מה שמעצבן שבכל הPREVIEW אמרו שיראו נזקים על הרכב- ושיחקתי ושום דבר- רק אם עושים תאונה ממש מחרידה אז רואים קצת סדקים על השמשות אבל ברגע שהאוטו מתייצב (אחרי 20 היפוכים באוויר:) הסדקים נעלמים.

מבחינת הגרפיקה תגידו מה שאתם רוצים- אבל יש שיפור רציני

גם מבחינת הסביבה- עדיין לילה וזה מעצבן (איפה HOT PERSUIT :(

לדעתי גם ניידות משטרה היו מוסיפות המון (גם מבחינת הגיון- מה זה מרוצים לא חוקיים באמצע העיר ואין שוטרים??? מי שמע על דבר כזה??)

לאלה שאמרו שיש בעיה עם האפקטים של הפנסים ושהכל מתמרח במהירויות גבוהות- אז לא יודע אצלי לא היה ולא נברא- הכל פועל חלק על ההגדרות הכי גבוהות .

ועוד דבר - NISSAN 350Z מעולם לא נראתה טוב יותר :)

יאללה שיגיע כבר המשחק המלא!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ענק פשוט מהנה... ;D :o כל כבוד שיפור מהראשון :yelclap: :yelclap:

וכל מי שטוען שזה לא משחק טוב... שיבין כבר זה הסיגנון... וזה הרבה יותר כיף מכל משחק ראלי.. רציני שצריך להשקיע!

מתי יוצא המלא???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאא כוסעמק עשיתי 53.56 ולחצתי על פרינט סקרין ואז יצאתי מהמשחק וגיליתי שהF LOCK שלי היה מופעל :kopfpatsch:

אני מניח שאתם לא קונים את זה. ARRG טוב נו בחזרה לניסיונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדר"כ טוב בדריפט.. לא יודע אם התוצאה הזו יחסית טובה אבל תנסו לעבור ;)

סה"כ היתרשמתי מהמרוץ והשונים בו, אבל נוחות ושליטה כבר לא מספיק טובים בשביל הדריפט..

mydrft.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...