איך ה bigwater של TT? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה bigwater של TT?

nadavP3

Recommended Posts

תירו אני לא ממש OC מתחיל

הxp1800 הישן והטוב שלי כבר רץ פעם על 2300MHZ (במקור 1554) והati 9000 שלי כבר היה על ביצועים של ti4600 אבל פעם, היה לי מחשב בינוני ועסיתי OC ונהיה לי מפלצת, אחשב אני מרגיש כיאלו כבר יש לי מפלצת

ובקשר לקניה, לא ממש קניתי, זכיתי :D מgiga-byte הנחמדים

קודם כול תתחדש ותהנה מהמע' שלך ותיהיה לנו בריא

ואני עדיין לא מבין למה לקנות כזה חזק ולא לעשות איתו כלום זה כמו לקנות EVO8 שתהיה בחנייה ולנסוע בפיאסטה 87' ....

לגבי הביג ווטר - נחמד אבל לא רציני זה מה אומרים לOC המתחיל ...

תודה, תירה אני לא באמת מתקון לעסות OC כי הביצועים כמו שהם אחשב ממש מספקים אותי, וזה יותר כמו לקנות evo8 וליסוע איתו רק לקניות וחזרה :P אבל עדין זה שווה כי אני נהנה מכול רגע של הנסיעה

בקשר לzalman 7700 לחקות זה ממש לא אופציה עוד שבוע ואני מזמין משזה לא יהיה מemp panda zigzag לא יודע אבל אני מזמין כי אני מתעצבן מהכירור של intle כולכח ארבה רעש, אני רק פותח את cs:s וזהוא אי אפשר לחשוב...

אז בו נגדיר את השעלה שלי מחדש

איזה מארחת כירור מים בכמה שפחות כסף יחולה לספק את הצרכים שלי שהם:

1)שקט

2)מחיר סביר

3)ש...ק...ט... :D

עדיף עם ביצועים גבוהים כחול הניתן אבל לא חובה, רק איתרון

בנתים ה bigwater נירה לי דיי עונה פו על הרוב הוא לא מעוד יקר והוא דיי שקט, מקירים משהוא שעונה על זה יותר טוב מהbigwater?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח היה תרד על זה בפרום חדשות

נרשמתי עם הradeon9000 שלי שלgiga-byte (כחה נהיה להם ה EMAIL שלי)

אחרי חצי שנה כיבלתי EMAIL שמצי לי הזדמנות בלזקות בהזדמנות בלזכות בפרס...מאין משחק FLASH כזה שחקתי בו, ה X החי טובים (נידמה לי 1000) עלו לשלו הבאה, שם נארחה הגרלה בין כולם (כול ה 1000 החי טובים) ומתוחם זכיתי מקום 3

מקום שיני כיבל בדיוק את מה שאני כיבלתי רק במקום x600pro הוא כיבל x800pro ומקום רישון אותו הדבר רק x800 xt pe

זה כלל שני סתיקים של 512 של של CORSAIR

מעבד 3.2LGA 775

לוח עם רצחני שנמקר באיזה 1500שח של giga-byte כולל מליון פיצרים כמו wifi ועוד

ושהוא בארך

שמעו רצתי בפורם בחיפוס על ה BIGWATER ושמעו דיי הבנתי שזה לא בדיוק כירור מים כמו שהיה נדמה לי...זה משהוא כמו zalman7000 פחות כמה מעלות שרק שומר על כור יותר טוב בOC

אז אחרי שעזבתי את זה (הBIGWATER) אני חושב ברצינות על ה zalman7700 שיצא בכרוב

אבל

גם אברה בי המחשבה על כירור מים טוב לר רק למעבד גם לגשר הצפוני ולכרטיס המסך...אז....

כירור מים (שכול חלקו ניתנים לקניה בארץ בחנות מחשבים ולא באיזה מוסך) אבל ממש טוב, איפו ובכמה ואילו חלקים?

סתם מתוח סקרנות, נירה עולי אני עוד ילך עלזה, סביר להניח שה 7700 של zalman אבל אדין :P...

*עגב כמה כבר נירה לכם שאני יגיע עם כירור מים טוב? 4? 4.5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה את ה-aquarius II של TT מזיגזג ... עולה 420 ש"ח ...

ויש לו ביצועים האומנם פחות מביג וואטר אבל טובים טובים

אתה ממליץ לו לקנות משהו שנותן ביוצעים פחות טובים בכמעט אותו מחיר? מה ההגיון?

פותח הת'ראד, תקרא כאן, נראה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...