ביטול העלאות באימיול ובכלל בעיה עם הורדה ממש איטית - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטול העלאות באימיול ובכלל בעיה עם הורדה ממש איטית

nati86

Recommended Posts

דבר ראשון למה אתה משתמש באימיול???ביטורנט יותר מהיר ולא צריך לשחק עם הגדרות אני מוריד קבוע על 100K !

דבר שני אני לא ממליץ אבל ישנה אפשרות של אימיול :"לא בדיוק מקורי" ב-www.elicomp.tk(אהההםםםם)

בקיצר תודיע לי אם אחד מהאפשרויות טובה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שרת אתה מתחבר אליו זה לא ממש משנה, את הרוב המוחלט של המקורות הורדה אתה בכל מקרה מקבל ב Source Exchange, כלומר ממשתמשים פרטיים אחרים.

אבל תגיד משהו, אתה בכלל מוריד משהו עם מספיק מקורות? נגיד אצלי אני לא מקבל מהירות הורדה מרשימה בכלל על כל אחת מההורדות, אבל בסכום אני מקבל קצב יפה. תנסה להוריד איזה 6-10 קבצים פופולאריים באותו זמן, תשאיר את המחשב דולק ל12-24 שעות ותראה אם אתה מתחיל להגיע לקצבים יותר יפים.

אה, וכמעט שכחתי, תעלה את ההגבלה של המספר מקורות המקסימאלי לקובץ ל1000 או ליותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי מדריך להגדרות של האימיול בlionetwork והגדרתי לפי זה.

הוא נותן מהירות טובה אם אני מוריד פול קבצים. ישנה אפשרות שתוכל לנצל את רוחב הפס קם אני מוריד קובץ אחד או שניים?

פשוט אין לי הרבה מקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאין לך הרבה מה לעשות עם המהירות, זה החסרון הגדול של האימיול. אני צברתי את הקרדיט שלי במשך מעל לשנה , ועדיין המהירויות מגיעות בקושי ל30KB כשאני מוריד לפחות שני קבצים פופולאריים. מה שאני יכול להמליץ לך, זה לשים את הUPLOAD על 10KB (יותר מזה יפגע לך במהירות, ופחות מזה יפגע לך בSHARE RATIO). כמו כן, כדאי שתגדיר את הגדרות החיבור למקורות למשהו כמו 5000 למקסימום חיבורים, ו2500 בHARD LIMIT.

ובקשר לשרת - מה שהשרת משפיע עליו זו מהירות חיפוש הקבצים ומהירות מציאת המקורות להורדה. לכן עדיף שהשרת שתתחבר אליו יהיה פשוט בעל הפינג הכי נמוך (סביר להניח שלשרת של ליונטוורק יש את הפינג הכי נמוך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך הרבה מה לעשות בנידון, כמו שכבר אמרתי תוריד כמה קבצים ותחכה בסבלנות.

אני מוריד בממוצע 5 - 6 קבצים ורק אחרי כמה שעות טובות אני מגיע לאיזור 15 K אבל רק קובץ אחד כל השאר על פחות.

בזמן האחרון אחרי שהאימיול שלי פועל כל הלילה בבוקר כתוב שההודה הכוללת היא 40 K שזה נחמד מאד, אבל לוקח הרבה זמן.

שוב, אין ממש מה לעשות בנידון פשוט תחכה.

ואל תוריד גרסאות פרוצות או כל מני שטויות כמו של אליקומפ, יתנו לך באנים בכל השרתים ואז בכלל לא תוריד :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...