תוכנה שאפשר לשחק משחקים של סוני במחשב - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה שאפשר לשחק משחקים של סוני במחשב

tal hw king

Recommended Posts

שמעתי שאין עדיין דבר כזה, אבל בכול זאת אני רואה ברחבי הרשת כול מני תוכנות שאומרים עליהם שהם אימולטורים ל-PS2 כך או כך רציתי לדעת אם משהו משתמש באחת כזו? או שזה סתם בולשית ואחרי שאני יתקין אני יגלה שזה לא מפעיל כלום..........

ואם לא איזה אימולטור הכי טוב?

אני רוצה להריץ את (אתם יודעים מה) :-X

ואני שמעתי על כמה אנשים שמשחקים עכשיו במחשב שלהם אז רציתי לדעת אם קיים אימולטור שיכול להרץ את המשחק הזה וקישור להורדה (זה ממש יעזור לי)

אם כבר (אחרי שאני יקבל תשובה) אז למה אין אימולטור ל PS2? בעוד שלראשון יש?  :bash:

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אמולטור ל-PS2. תוריד מליונטוורק דרך האימיול - האמולטור הכי טוב, כנראה (אני סומך על ליונטוורק).

ואז משחקי PS2 יעבדו לך על המחשב (כמו GTA).

אני כבר ראיתי משחק PS2 שעובד במחשב, אבל זה עובד לאט בצורה רצחנית על מחשבים חלשים...

אתה צריך מחשב סופר אולטרה אקסטרה חזק כדי שתוכל לשחק טוב במשחקי PS2 על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא ממזמן פתחתי תרד על סוני ואיכויות בפורום גפיקה אמרו לי שם שגם אם ישנו

אומולטור אין סיכוי שתצליח לראות באותה איכות שיש בסוני רק עם פילטרים כבדים וכו אולי תצליח להסיג איכות תמונה ברורה

ובכלל סוני מריצה על הרזולוציה של 640*480. הסרטים הם סרטים בפורמט DVD מוקלטים מראש ולא מרונדרים ע"י הPS2. המנוע הגראפי של הPS2 מאוד פרמיטיבי GF2MX, אבל המעבד חזק יחסית(יח' עיבוד 128bit(שני מעבדים של 64)), וחלק גדול מהעיבוד הגראפי נעשה דרכו. הגראפיקה של המשחקים עצמם רחוקה מלהיות טובה, אבל בשל הרזולוציה הנמוכה שהוא מריץ הוא יכול לספק גראפיקה לא רעה במיוחד, תשלב את זה עם צפיה מרחוק תקבל גראפיקה נחמדה+.

ובשאלתך לגבי אומולטור יש

http://www.pcsx2.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את האימולטור שהבאתה כאן, והכול טוב ויפב אבל לאיזה קובץ בדיוק אני אמור להפנות אותו

תסתכלו בתמונה ותגידו לי מה אני צריך לעשות..........

הורדת משחקים אינה חוקית! הודעתך צונזרה. עוד פעם אחת והת'רד יינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...