איפה בארץ אפשר לקנות ספק כוח OCz PowerStream 420W ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה בארץ אפשר לקנות ספק כוח OCz PowerStream 420W ?

TripACT

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מאוד מעוניין לקנות את הספק PowerStream 420W

אבל לצערי לא מצאתי אתר מכירות שמוכר את הספק המצויין הזה למערות AMD64.

אולי מישהו מכם יכול לעזור בעניין ולגלות לי היכן אני משיג את הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין בעיה...

קצת מידע למי שלא יודע אבל מערכות prescott ומערכות A64 צורכות הרבה זרם.

מתח הכי חשוב הוא מתח ה - +12V

מתח זה מסופק למעבד וללוח והמערכות האלו צריכות לצרוך לפחות 20 אמפר ואף יותר בגשר מתחים 12V+.

נתחיל בזה שספקי כוח ללא חברה (generic psu) של 500 וואט למיניהם (ללא מותג)

מספקים 18 אמפר במגשר מתחים 12V+. דבר שני, שאר המתחים אינם מסופקים עם זרם גבוהה גם אך הם פחות קריטיים.

ספקי כוח כמו למשל Antec TruePower המעולים אינם מתאימים במלואם לפלטפורמת Athlon64 של מהסיבה הפשוטה שאם תסתכל על ספק כוח של למשל TruePower 430W שידוע כספק מעולה !! והוא אכן כך, הוא מספק 20 אמפר ב 12V ואילו בשאר המתחים הזרם שלהם גבוהה מהמינימום ביותר.

ולכן ספר כוח זה מתאים במיוחד למעבדי P4 ולא למעבדי AMD64 החדשים....

החברה ייצרה את הליין של TruePower לפני שמעבדי A64 ייצאו למכירה ולכן אינם מתאימים במאה אחוזים...אני מציין שגם שקראתי כתבה שהחברה מודעת לכך שהזרמים אינם מתאימים 100 אחוז לפלטפורמת AMD64 והליין שלהם עתיד להשתנות בהתאם לכך ממש בקרוב.

המון אנשים אינם נהנים מהמחשבים A64 שלהם במהירות רגילה ואף אינם יכולים לבצע Overclocking משום שהזרם המסופק ב 12V נמוך גם ככה בשביל לצרוך יותר...וברגע שצורכים יותר, המתח של 12V יורד מטה סביב 11V מה שגורם למתח המעבד לרדת ואף למתח הלוח לרדת.

התופעות הידועות ביותר הם איתחולים של המחשב ובעיות מול המעבד.

אני אישית כרגע עובד עם עלוב ביותר ללא מותג של 500 וואט והוא מספק 18 אמפר ב 12 וולט ואני לא עושה כרגע Overclocking

למעשה אני מאוד מתפלא שהמחשב סוחב.

נראה לי שאם אני מוסיף עוד כונן מכני כמו צורב חדש נוסף, אז אני יתחיל להרגיש כמה הספק הזה גרוע.

באשר לשאלה, מדוע דווקא הספק של .

אמרתי כאמור שצריך לפחות 20 אמפר במגשר המתח 12V+ כדי שהמערכת תיהיה יציבה.

פורום זכרונות ממליץ על לפחות 24 אמפר על מנת להריץ את המחשב במלוא הפוטנציאל.אחרת ישנם שלא יעבדו במהירות שבה הם אמורים לעבוד ... במיוחד זיכרונות עם תזמונים נמוכים כמו 2-2-2-6 ומהירות באס גבוהה מ 400MHZ.

הנה השוואה פשוטה. שים לב לפרטים הבאים:

Antec TruePower 430W - Retail

Output: +5V@36A, +3.3V@28A, +12V@20A, -5V@0.5A, -12V@1A, +5VSB@2A

(OCZ PowerStream 420W Power Supply (With Adjustable Power Rails With LED Indicators, SATA Connector

Output: +3.3V@28A, +5V@30A, +12V@30A, -5V@0.5A, -12V@0.5A, +5VSB@2.0A

ניתן לראות שספק הכוח של מהסידרה הכי טובה שלהם (TruePower) מספק זרם של 20 אמפר בלבד במתח 12V ואילו בשאר המתחים זרמים גבוהים מאשר הזרמים הנדרשים לעבודה.

אם תשים לב תראה שהספק של נותן לך עד 30 אמפר !!! במגשר 12V+.

אני רק אוסיף שקראתי המון פוסטים בפורום של MSI ו OCZ על כך שאנשים מתלוננים עם בעיות של ספקים כמו במחשבים של A64.

ותאמין לי שאת זה אני כותב אחרי עבודת מחקר גדולה של ספקים כי אני צריך עכשיו ספק כוח חדש ולי ממש לא איכפת איזה לקנות או העיקר שיתאים ואם OCZ מתאים אז עליו אני הולך. המון המון המון אנשים ממליצים עליו כספק המתאים ביותק למחשב עם Athlon64.

בנוסף לכך הספק מאוד מאוד מאוד שקט ומכיל מעגל בקרה מיוחד חלופי במקרה שהבקר הראשי בפנים נדפק. מכיל גם שלושה לדים הנותנים חיווי על מגשרי המתחים שהם אגב ניתנים לכיוונון.

אני לא אחד שעושה אובר קלוקינג אבל אני רוצה לתת מספיק משאבים למחשב הזה כי אני הולך לעבוד איתו למטרת AUDIO.

www.newegg.com/app/ViewProductDesc.asp?description=17-104-150&depa=0

הנה מידע מפורט עליו. עלותו כעלות שאר הספקים של המותגים המובילים באותו תחום של הספק פחות או יותר.

אגב, אם רוצים לחבר יותר כוננים או זרם גבוהה יותר בשאר המתחים (בשביל לחבר כרטיס מסך כמו 6800) אז קונים ספק עם הספק של 500 וואט לפחות ששם הזרמים פשוט ענקיים של OCZ :) אצלי יש כרטיס לא חזק FX5200 לכן אני קונה רק 420 וואט.

אני מקווה שההסבר המפורט שלי מספיק לך, ומשמש כמקור יעיל למישהו שצריך ספק או תוהה לגבי יציבות המחשב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שלו לפי אתר NEWEGG הוא 103 דולר (רק לצורך השוואה המחיר של TruePower 430W הוא 99 דולר באתר הזה)

למרות שהמחירים באתר הזה הם לא רלוונטים למחירים אצלנו, עדיין אפשר לראות שהמחיר הוא ממש דומה למכיר של .

אני מניח לפחות 550 ש"ח לספק PowerStream 420W.

נועה מחשבים אמורים להתחיל למכור החל משבוע הבא או השבוע שלאחריו....נראה כמה הם מוכרים...

סוף סוף מישהו בארץ מוכר ספקים של ....תאמין לי בושה וחרפה מה שהולך כאן בארץ בנוגע לחלקי מחשב...

והם עוד קוראים למדינה הזאת..."מדינת הייטק" :lol: :lol: :lol:

כמה חבל שאין לנו אתר מכירות כמו www.newegg.com

אתר מקצועי ואיכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר שנתת דפוק וטיפשי, ריילים זה לא הכל.

הספקים של PC P&C מספקים 38 ברייל ה- 12V.

הרגולציה וה- Ripple שלהם הם הטובים ביותר - 1%, מה שאומר שהם מבטיחים לתת אמפרים ניקיים ויציבים הרבה יותר מה- .

pcpc הם הטובים ביותר, אין על מה להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל"מסביר" - איך בדיוק הגעת שמערכת צורכת 20A על 12V? זה יוצא 240 וואט!!

מעבד חזק במיוחד באוברקלוק לא מגיע ל 100 וואט...

בטח שלא לוח וזיכרון....

ולזה שמעלי - הסתכלתי על ה TURBO-COOL שאתה מדבר עליו כל הזמן..

באמת נראה ספק מצוין..

רק דבר אחד הטריד אותי בו:

Noise:

34 - 44dB(A)

שלי (הטרמלטייק) עושה רעש של 17dBA ואני רוצה להחליף אותו כי הוא רועש לי מדי.... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OCZ חברה מצוינת,אבל היא לא 'הכי טובה'.

הספקים של PC POWER&COOLING איכותיים יותר.

אני לא מוצא סיבה לקנות ספק חזק יותר מ TruePower X W

(X - מספר הוואטים שהמערכת שלך צריכה)

אין מצב שהוא יעלה 450 שקל,תגיד תודה עם הוא יעלה בסביבות ה550-600 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RazorJunior אני באמת שמח שאתה מסכים, ובקשר לעניין הרעש -

זה סתם, באמת אומרים שהוא רועש, אבל אנשים שקנו אומרים שהוא שקט למדי, ואפילו יותר בגרסאות ה- PFC.

חוץ מזה אתה תמיד יכול להחליף מאוורר.

חסרון ענק ב- PCPC שהספקים שלהם יקרים מדי........ במיוחד לאחר משלוח לארץ.

ו- הם לא Tagan, טוני "Bigtoe" אמר את זה כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף, למה אף חברה לא מוציאה "ספק אולטימטיבי"?

משהו כמו PHANTOM, עם הכבלים הנשלפים של ה NEO POWER והיציבות של ה TURBOCOOL?(במחיר סביר)

FANLESS , כבלים נשלפים למען הסדר הטוב(אני משתמש ב2 מולקסים כולה, בטרמלטייק יש 9 מולקסים, 2 SATA ו3 פלופי=בלאגן), ו REGULATION<1% נשמע לי אולטימטיבי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...